Skocz do zawartości

Polerka u lakiernika vs polerka w myjni


fabi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chcialem odstawic furkę aby wypolerować lakier. Mam do wyboru albo odstawić do lakiernika(znajomego) albo do myjni ręcznej która również w ofercie posiada polerowanie lakieru.

 

i teraz mam mała zagwozdkę ponieważ u lakiernika uslyszalem cos takiego ze on mi wszystko ladnie zrobi tak jak sie to robi profesjonalnie czyli zmatowi, potem wypoleruje itd a na takiej myjni tylko mi ladnie odpicuja dla efektu i po paru myciach efekt będzie gorszy.

 

i teraz pytanie. jaki jest proces polerki na takich myjniach recznych moze ktos się orientuje lub widzial na wlasne oczy??różni się czymś od tej wykonywanej w warsztatach lakierniczych?? ja w tym temacie jestem zielony dlatego pytam.

 

co byscie doradzili????. cenowo jest podobnie ma myjni ciut taniej

Edytowane przez fabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ekhm, dwa lata temu robiłem polerkę auta na myjni. Wzięli kupę kasy, kilka dni później zastanawiałem się, czy oni zamówili sobie ten deszcz jak mi auto oddawali, czy też mieli takie szczęście...

Tak czy owak teraz oddaję do lakiernika. Kasa w sumie ta sama.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki sam watek zarzucilem tez na innym forum ale co do odpowiedzi widzę, że wszyscy sa zgodni. jak polerka to tylko u lakiernika a nie na żadnych myjniach.

 

Dzieki za pomoc w podjeciu decyzji.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

w pracy polerowalismy auto u lakiernika - koszt ok 1000 zl (citroen berlingo) lakier byl tak zniszczaly ze w ogole nie przypomnial czerwonego a matowy byl tak ze masakra;) po polerowaniu auto wygladalo jakby polozyli drugi lakier- ladniej wygladal niz 2 letnie berlingo w tym samym kolorze. minela zima, lato, zima a auto nadal niezle sie prezentuje

takze jesli polerka to tylko u lakiernika

Edytowane przez mauy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...