Skocz do zawartości

Oto i Kazik. :)


Ciemka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po sprzedaniu Plasterka (Yamaha XT 125 R), po wielu nieprzespanych nocach, w końcu jest!

Muszę przyznać, że długo się zastanawiałam, co będzie następne. Mnóstwo znajomych motocyklistów, każdy mówił co innego, mącili w głowie, ale okazało się, że serce nie sługa i w efekcie i tak jest - zgodnie z pierwotnym zamierzeniem - virago 535.

 

Drodzy Państwo przedstawiam Wam Kazika. :D

Jest z 2001 roku, przebieg niewielki bo jedyne 10500, w bardzo dobrym stanie, do wymiany tylko przednie klocki. Kupiony od prywaciarza, który w tamtym roku sprowadził go z Niemiec, przejeździł jakiś 1000km i... sprzedał. :P Zaliczka wpłacona, transport załatwiony, jutro Kazik stanie piękny i dumny w moim garażu. ;)

 

Zdjęcie na razie tylko zrobione telefonem:

 

ja z Kazikiem

 

plus kilka foteczek jeszcze z aukcji:

klik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wytrwałaś w twardym postanowieniu i jednak nikt w głowie inaczej nie namieszał :D Gratulacje, niech Kazik się sprawdza :bigrazz: :flesje:

 

Oj wierz mi, mieszali równo, już szukałam cb 500 po czym mój tato zastosował sprytny zabieg, posadził mnie na virago i... odpadłam. :) Przypomniało mi się dlaczego tak bardzo chciałam tą maszynę. ;)

A motocykliści - co jeden to mądrzejszy, stwierdziłam, że nie warto tego słuchać i.... jest. :D

 

Dzięki. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!!

 

Naprawdę piękna maszyna... Teraz to tylko benzyny po 2zl i gumowych drzew zyczyc:P

 

Szkoda tylko ze dopiero w Biłgoraju będziemy mogli popodziwiać i opić:P Ale jak to mówią: 'co się odwlecze to ... ' :P

Edytowane przez Cross_maX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiony od prywaciarza, który w tamtym roku sprowadził go z Niemiec, przejeździł jakiś 1000km i... sprzedał.

 

Czy aby na pewno ???

Jezdzony przez starszego Pana do kosciola ??

Ktos Ci sprawdzil ten motocykl ??

Jesli tak, to gratulacje i dlugich sezonow :clap: :notworthy:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesiadka z XTeka na Virówkę - rozumiem. Ładny motorek. :lalag: :crossy: :crossy: :crossy:

Ale z "Plasterka" na "Kazika" :icon_question:

 

Ale że coś nie tak z ich imionami? :P

 

Czy aby na pewno ???

Jezdzony przez starszego Pana do kosciola ??

Ktos Ci sprawdzil ten motocykl ??

Jesli tak, to gratulacje i dlugich sezonow :clap: :notworthy:

 

Jak się na czymś nie znam, to nie udaję, że się znam tylko... zabieram ze sobą mechanika. :D

Gość sam był zdziwiony, że motorek jest w tak dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!!

 

Naprawdę piękna maszyna... Teraz to tylko benzyny po 2zl i gumowych drzew zyczyc:P

 

Szkoda tylko ze dopiero w Biłgoraju będziemy mogli popodziwiać i opić:P Ale jak to mówią: 'co się odwlecze to ... ' :P

 

Czyli nie ma bata, w Biłgoraju mam być? :P

 

Bo coś nie tak mi pasują do ... motocykli :icon_mrgreen: Ale o gustach się nie dyskutuje . . .

 

A widzisz. Bo ma być ciekawie a nie "pasująco". :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadbany ten Kazik :bigrazz: Wizualnie prezentuje się zdrowo i jak dla mnie rewelacyjnie :bigrazz:

 

Mam nadzieję, że obędziecie się oboje bez p(P)lasterków w tym sezonie i z dumą wjedziecie w kolejne sezony europejskich (i nie tylko) szos.

 

Lewa w górze Siostro :bigrazz: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale Virago? 1100 to nuda... :D Bierz przykład z Malvinki - ona ze 125 od razu na 1100... :D

 

Nie no, fajny cioper. Przewieziesz mnie i Yubaska?

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale Virago? 1100 to nuda... :D Bierz przykład z Malvinki - ona ze 125 od razu na 1100... :D

 

Nie no, fajny cioper. Przewieziesz mnie i Yubaska?

 

Widać taka ze mnie nudziara. :P

 

A co będę z tego miała? :P (Oprócz niepomiernej satysfakcji oczywiście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...