Skocz do zawartości

cbr 1000f po naprawie


Rekomendowane odpowiedzi

Artur, ten mechanik nieźle Cię w konia robi. Po pierwsze, jak pada pompa, to spada ciśnienie oleju. Nie dochodzi we właściwych proporcjach do panewek. To z kolei pociąga za sobą szybkie wyrobienie panewek, szybkie nagrzewanie czopów wału, przez co bardzo często wał się wygina.

Tak więc jeśli pompa padła a on ci nie wymienił wału, no to masz pozamiatane.

Po drugie: rozumiem, że gość może nie dokręcił węża olejowego. Zdarza się, tym bardziej jak ma nawał pracy. Ale żeby nie wiedział jak się skręca plastiki? :icon_eek: :eek: :icon_eek: Zabiera się za remont silnika, a nie wie jak się skręca plastiki?

Nie powiem że zły z niego mechanik bo moto ma teraz większego kopa ale jak długo nim polatam?
To że ma większego kopa, to nie znaczy że jest dobrym mechanikiem.

Zapytaj się mechanika, czy ma klucz dynamometryczny? Niezbędne przy silniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, ten mechanik nieźle Cię w konia robi. Po pierwsze, jak pada pompa, to spada ciśnienie oleju. Nie dochodzi we właściwych proporcjach do panewek. To z kolei pociąga za sobą szybkie wyrobienie panewek, szybkie nagrzewanie czopów wału, przez co bardzo często wał się wygina.

Tak więc jeśli pompa padła a on ci nie wymienił wału, no to masz pozamiatane.

Po drugie: rozumiem, że gość może nie dokręcił węża olejowego. Zdarza się, tym bardziej jak ma nawał pracy. Ale żeby nie wiedział jak się skręca plastiki? :icon_eek: :eek: :icon_eek: Zabiera się za remont silnika, a nie wie jak się skręca plastiki?

To że ma większego kopa, to nie znaczy że jest dobrym mechanikiem.

Zapytaj się mechanika, czy ma klucz dynamometryczny? Niezbędne przy silniku.

 

 

Witaj Krzysiek.Mówiąc szczerze to nie mam zielonego pojęcia co on mi zrobił przy motorze?,najpierw padł niby wał a co za tym idzie silnik do wymiany,teraz wał okazał się być dobry bo niby dał go do ekspertyzy i wychodzi na to że wymienił tylko pompę olejową.Przy odbiorze moto nic się nie dowiedziałem o tym co tam przy nim zrobił.Nie mam rachunku ani żadnego pokwitowania i du.. blada.Dzwonił do niego już nie będę koniec współpracy z tym panem.Gwarancji też nie dostałem nawet rozruchowej.

 

Wlasnie dawaj adres tego bezczelnego paproka zeby juz nikt u niego nie "naprawiał" moto.

 

Macie adres ;Sklep i Serwis Motocykli i Motorowerów P.W.SKUTER ul.Chodkiewicza 19A Bydgoszcz Może komuś naprawi dobrze :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Moment, niedawno zeznawales, ze dal Ci polroczna gwarancje bez limitu kilometrow...?

Nie masz tego na papierze?

 

Pzdr

 

 

Zgadza się gwarancję dał 6-cio miesięczną ale po pierwszej naprawie,a teraz była druga.Druga dlatego że po 1000kilometrów silnik się rozwalił.Wtedy papier dostałem teraz nie.Mając takiego długodystansowca obawiam sie nim wyjechać w dłuższą trasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...