Skocz do zawartości

Duży facet szuka dużego choppera


porywacz_zwlok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witka

kobieta mi suszy głowę, że chciałaby bym miał wreszcie choppera i pojawia się wręcz opcja zakupu drugiego motocykla na przyszły sezon. sevenfifty do podróżowania praca - dom ale na wypady poza miasto muszę zacząć zastanawiać się nad wyborem sprzętu. na rzecz V-MAX'a to bym się i nawet pozbył sevenfifty, ale maszyna jest za droga i myślę, że kobiecie oczu nie zamydlę tym iż jest to chopper ;)

 

byłem dzisiaj oglądać virago litrowe, ale motorek między moimi nogami wygląda jak zabawka (albo mi się tak wydaje). może podpowiecie mi kierunek poszukiwań sprzętu którym będzie można pokonywać kilka setek kilometrów na raz, będzie można mu zaufać na tyle, by podejmować takie i większe odległości bez asysty torby z narzędziami i częściami zamiennymi. liczę też w tym wszystkim na przynajmniej porównywalną do SF (73KM) ilość mocy i krzywą jej wyzwalania od samego dołu licznika obrotów. wydaje mi się, że minimalną granicą jest tutaj litrowy silnik

 

myślę, że górna (płynna) granica cenowa to 10k zł

 

mam 192 cm wzrostu i setkę wagi

Edytowane przez porywacz_zwlok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VS 1400 odpada. Ma potężny piec ale to mały motocykl na dużego faceta. Nawet goście średniego wzrostu narzekają na ciasnotę i montaż forward controls jest w przypadku Intrudera koniecznością. To ile masz wzrostu porywaczu zwłok?

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dla Ciebie Viadro jest za małe i do tego jest chopperem, to nie wiem co szukasz i do tego za 10k pln.To chyba jakiś staroć będzie.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VS 1400 odpada. Ma potężny piec ale to mały motocykl na dużego faceta. Nawet goście średniego wzrostu narzekają na ciasnotę i montaż forward controls jest w przypadku Intrudera koniecznością. To ile masz wzrostu porywaczu zwłok?

 

zależy czy rano czy wieczorem

ale powiedzmy 194 - 192 cm i setka w wadze

 

Jeśli dla Ciebie Viadro jest za małe i do tego jest chopperem, to nie wiem co szukasz i do tego za 10k pln.To chyba jakiś staroć będzie.

 

10k pln poza sezonem i nie jest to sztywna granica, więc można więcej pieniędzy liczyć. rodzi mi się pytanie, czy kupowanie starocia to błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że vzr nie jest chopperem.A tu o takim moto jest temat.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że vzr nie jest chopperem.A tu o takim moto jest temat.

 

ale się kolego uczepiłeś jak rzep psiego ogona

najpierw piszesz, że viadro nie jest czoperem a teraz pijesz do czopera. bądź konsekwentny proszę albo daj spokój temu wątkowi, bo nie jest on do przepychanek

 

Witam skoro nie jest to kwota sztywna to polecam vzr 1800 i jest duży i nie będziesz wyglądał jak chłop na hulajnodze :) poza tym to moto jest na lata, za 30koła jest na alll

 

wygląda przerażająco

wielkość silnika i wielkość motocykla

 

a jak w rzeczywistości lata się taką maszyną? bo sobie zupełnie nie potrafię wyobrazić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam,to według ciebie Viadro jest chopperem.Albo nie wiesz co to jest chopper.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaak się lata?

Możesz pokazać gdzie jest miejsce plastikom a jednocześnie jedziesz kulturalnie i z gracją, na winklach idzie świetnie w brew opini ludzi którzy nie wiedzą jak skręcać motorem, opona tylna zamknięta i trzesz podnóżkami po asfalcie. Na frezowanym asfalcie jedzie tak samo jak po gładkim, super zawieszenie choć jak na taki motor powinna być regulacja przodu, jest to pomięszanie czoperaz dragiem o parametrach szlifierki, momęt obrotowy zakłada buty na nogi i wyrywa nadgarstki ,ciągnie na każdym biegu jak samolot i jest odczucie nie kończoncego się przyśpieszenia

Polecam

ps masz namiar na privie do mnie jak masz pytania

Edytowane przez sq9jkt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale między 10k, a 30k jest jednak pewna różnica :) Ponieważ pod hasło "chopper" wrzuca się zazwyczaj większość sprzętów nie mających plastikowych owiewek, to proponuję poszukać coś w stylu Drag Stara 1100, Intrudera 800, Cienia 1100 itp. Oczywiście nie kupi się tych moto za 10k, ale za ok. 15k już można poszukać.

 

BTW - najważniejszy jest "momęt" :) :biggrin: :icon_mrgreen:

 

 

momęt obrotowy zakłada buty na nogi
Edytowane przez orange rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam,to według ciebie Viadro jest chopperem.Albo nie wiesz co to jest chopper.

 

usilnie starasz się udowodnić mi, że nie wiem co to chopper. może i rzeczywiście nie wiem ale to nie powód do przepychanki. uświadom mnie dlaczego jestem w błędzie a nie zajmujesz czas i miejsce tego wątku nie kreując niczego konkretnego niż agresję

 

Ale między 10k, a 30k jest jednak pewna różnica :) Ponieważ pod hasło "chopper" wrzuca się zazwyczaj większość sprzętów nie mających plastikowych owiewek, to proponuję poszukać coś w stylu Drag Stara 1100, Intrudera 800, Cienia 1100 itp. Oczywiście nie kupi się tych moto za 10k, ale za ok. 15k już można poszukać.

 

a jak bardzo poważna różnica jest pomiędzy intruzem 800 a 1400? bo to osiągalny sprzęt w granicach 10k - 15k zł

 

Jaak się lata?

Możesz pokazać gdzie jest miejsce plastikom a jednocześnie jedziesz kulturalnie i z gracją, na winklach idzie świetnie w brew opini ludzi którzy nie wiedzą jak skręcać motorem, opona tylna zamknięta i trzesz podnóżkami po asfalcie. Na frezowanym asfalcie jedzie tak samo jak po gładkim, super zawieszenie choć jak na taki motor powinna być regulacja przodu, jest to pomięszanie czoperaz dragiem o parametrach szlifierki, momęt obrotowy zakłada buty na nogi i wyrywa nadgarstki ,ciągnie na każdym biegu jak samolot i jest odczucie nie kończoncego się przyśpieszenia

Polecam

ps masz namiar na privie do mnie jak masz pytania

 

cenowo sprzęt dla mnie nie osiągalny ... przynajmniej nie dziś. ale kto wie co się stanie za 2 lub 3 lata gdy zacznę się starzeć. chętnie bym kiedyś sobie oglądnął w akcji taki sprzęt więc jak będziesz się wybierał do polski środkowej, tudzież zachodniej to chętnie się spotkam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...