Skocz do zawartości

GSX R 750 czy 1100 ?? olejaki


Rekomendowane odpowiedzi

To może lepiej poszukać w Niemczech, Szwajcarii? Taniej przywieźć i jeżeli sprzęt ma TUV ważny, to mniejsza szansa, że jest padaczka... Do 2,5 tys. € można takiego GSXR-a kupić + 1,5 - 2 tys.PLN koszty sprowadzenia (pojechać, przywieźć i zarejestrować). Oczywiście, dla siebie, bo ceny takich moto w Polsce są znacznie niższe - lecz ich "wiarygodność i jakość" bardzo ładnie opisał AdamM.

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jelsli bedzie okazyjna cena to najchetniej bym kupil GSXR 750 z 1990 lub 1991 roku. Olejak, ladna rama, na przedzie up-side-down i dosc dobry material na streetfightera :buttrock:.

Ja kombinuje teraz sprowadzic cos z angli tylko, to ma jeszcze jeden minus - trzeba wymienic lampe (lub klosz -jesli jest mozliwosci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja

Ja kombinuje teraz sprowadzic cos z angli tylko' date=' to ma jeszcze jeden minus - trzeba wymienic lampe (lub klosz -jesli jest mozliwosci)[/quote']

pierwsze slysze ja z tym nie mialem najmniejszego problemu :!: swiatla jak w kazdym innym modelu (sa normalne) ,chyba cos ci sie pomylilo z usa i nie z moto tylko z samochodem :mrgreen:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko na temat GSXR

konkretnie chodzi mi o 600 bo oglądałem juz dzie i odbie miały zegary różnych kolorów

licznik km był czarny a obrotomierz biały wydaje mi się to dziwne bo zazwyczaj zegary widziałem w tym samym kolorze.

czy to normalne czy to moze taki zbieg okoliczności i mam wnioskować że oba miały poczaskane zegary i mają wymienione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Angli smiga sie lewa strona drogi a reflektory maja niesymetryczny snop swiatla wiec w Polsce bym oslepial kierowcow czyli bym nie przeszedl przegladu, pozatym na granicy we Francji dostaje sie specjalne naklejni na lampe zeby zredukowac zswiatlo po lewej stronie

tak na marginesie to widzialem dzisiaj GSXR 750 chyba z 1986 w oryginalnym stanie wygladal jak nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No napewno kazdy z nich mial bliskie spotkanie 3 go stopnia z gleba albo czyms twardszym. To co sprowadzano z zachodu to byly moto powypadkowe i spisane z ubezpieczenia jako zlom - tylko wowczas to sie oplacalo.

Potem przeszly odbudowe w Polsce i teraz jezdza jako sztuki - nowki nie smigane :banghead:))

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponownie pytam czy ktoś może mi powiedzieć czy gsxg seryjnie ma różno kolorowe zegary tzn jeden biały drugi czarny

 

Mozliwe ze jeden z zegarow wysiadl i zostal wymieniony na nowy z innego rocznika.

ale z 2 strony moze ktores roczniki mialy taki stylizacyjny "smaczek" oryginalnie i juz teraz sam nie wiem bo wydaje mi sie ze widzialem gdzies motocykl z bialym obrotomierzem umieszczonym centraslnie a reszta byla czarna i chyba byl to GSXR 600 :banghead: skleroza nie boli:banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Moze mogli byście powiecieć co najlepiej w granicach 10 tyś. ??? CBR 600 f1 ?? FZR 600/1000 ? moze RF 600 ??? albo VFR ??? no a moze GPZ/GPX - są dość tanie i nawet atrakcyjnie wyglądają ...... (pewnie tylko wyglądaja :lol: ) Oczywićie mowa o motocyklach z Polski . Możecie coś doradzić ??? :banghead: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli VFR to tylko 750 na monowahaczu (1991) - piekna maszyna, i podobno solidna :banghead:

Kawasaki- ja jakos nie jestem fanem tej marki zwlaszcza jesli chodzi o starsze modele, slyszalem ze biora olej, glowice padaja, jakos Kawasaki do mnie nie przemawia ;)

CBR 600, podobno solidny i trwaly, ale mi sie nie podoba -za duzo plastiku ;)

RF 600 jest podobno bardzo wygodny i trwaly ale nie jest to tez tytpowy scigacz mial on wypelnic luke miedzy GSXR a typowo turystycznymi sprzetami Suzuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do prawa jazdy to jestem w trakcie :lol:

A po co mi małe enduro ??? Spoko aluzja do mojego wieku........ ;) (mały gówniaż, naoglądał sie filmów i z wigry 3 :mrgreen: na hayabuse siada) - tak pewnie pomyślałes co ?????

 

Skoro sie szuka konkretnego motocykla to trzeba chyba najpier zdecydować co szukac nie ??? A Po to chyba jest forum zeby się dowiedzieć co jest naj.....

 

Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie tak kochaneczku - szuka sie konkretnej `sztuki` ( wszystko jedno jaka marka i model ) byle byla w jak najlepszym stanie.

A male enduro robi ci dobrze pod kilkoma wzgledami:

 

- najlepsze do jazdy po polskich drogach,

- tanie,

- tanie w utrzymaniu,

- gleby malo bola ( fizycznie i finansowo )

- najlatwiejsze do nauki jazdy i wyrobienia sobie wlasciwych nawykow.

 

No ale moze do tej wiedzy trzeba dorosnac, bo na razie to malo popularne rozwiazanie wsrod poczatkujacych. Raczej ten twoj przyklad `Z rowera Wigry na Buse` jest duzo bardziej popularny.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochaneczku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: - jak miło :lol:

 

Masz rację, stym że ja np. na motorkach jeżdzę 6 lat(fakt zaczynałem od rometa) i pierwsze gleby mam juz za sobą :mrgreen: , a i przez ten czas zdązyłem również mam nadzieje dobre nawyki zdobyć. Fakt ze 6 lat to niezbyt duzo ale chyba lepiej powoli na coś wiekszekgo siadać niz smigac 20 lat simsonkiem i wtedy w wieku powiedzmy 35 ( bo juz dojrzały jestem ) kupic XX-a czy haye.

 

P.S niedawno jechałem GPZ 600R i jakiegos niesamowitego "buta" to niema, takze myślę ze spokojnie bym mógł tym zacząć śmigać.

 

 

szuka sie konkretnej `sztuki` ( wszystko jedno jaka marka i model ) byle byla w jak najlepszym stanie

 

I o to mi chodziło, dziękuje za dobrą radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...