Skocz do zawartości

[b]szukam gmoli, kochani [/b]


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję gmoli (bez udziwnień) do Virago 535.

Znam sklep Bemotor, ale koszt u nich to 700 (razem z kosztami przesyłki).

OK może to ma tyle kosztować, ale wolę się upewnić bo koszty związane z ciuchami i ubezpieczeniem i tak mam :?

 

Wiem, że mogę na Was liczyć :smile2:

 

ps: czasami pod tym adresem pisuje "młody", nie dziwcie się. On jednak buszuje w motorowerach (na razie).

 

Oby do drugiej dekady marca - ma być ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zadzwoni do goscia ,który dorabia -tel. 608065872

Mnie dorabial lightbar do Drag Stara a kumplowi wlasnie gmole do classica za 350PLN

Polecam go bo bardzo starannie i z dobrego materialu ma swoje wyroby.

Zaklad ma gdzies kolo Radomia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

7 stówek to troszkę dużo jak dla mnie. W katalogu Louis'a za gmole firmy Five Stars chcą 89,95 Eur więc nawet przy kursie 5 zł/Eur wychodzi to dużo taniej bo około 450 zł. Jak masz znajomego w Niemczech, który mógłby Ci to przywieźć do kraju to bym się nawet nie zastanawiał. Jeśli chodzi o gmole dorabiane, to w Hondzie w Opolu dorabiają i odwalają naprawdę kawał dobrej roboty. Nie znam cen na dorobione gmole do XV ale na pewno taniej niż siedem stów.

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety do mojej shadowwki musze specjalnie chyba gdzies dorabiac ;(

No to właśnie możesz spróbować w "Kuźni". Michał oglądał gmole w mojej Shadow'ce z bardzo prostym systemem montażu. Może jeszcze pamięta :buttrock: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to właśnie możesz spróbować w "Kuźni". Michał oglądał gmole w mojej Shadow'ce z bardzo prostym systemem montażu. Może jeszcze pamięta :evil: .

 

Wielkie dzieki znalazlem ich http://www.motoakcesoria.riders.pl miales tylko z przodu czy pod sakwy tez i tylne ? - ja sie zastanawiam czy jej nie ogmolowac calej - w koncu i zona ma na niej bedzie jezdzic :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji spacerówek, były już z Virażką czy je kupowałaś oddzielnie a jeśli tak to gdzie.

Ja noszę się z zamiarem dokupienia ale jeszcze nie zdecydowałem się jakie i gdzie kupię.

Może macie jakieś porady w tym względzie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...