Skocz do zawartości

Gaźniki suzuki gsx 550e


slawekgsxgsx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, nie wiem gdzie podpiąć wężyki od wakuometrów, tzn. w które miejsca , na zdjęciu są gaźniki od gs 550 ale to takie same jak w gsx 550. i jwszcze jedno, czy miejsca do wpięcia wakuometrów mają być zaślepione czy powinny być tam jakieś węże, dziękuje, a tu zdjęcie gaźników. http://www.alpha-sports.com/spst/1985%20GS550E/07.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego rysunku powinien byc opis, ktorego nie zamiesciles i tam jest napisane gdzie podlaczyc wakuometry.

Na rysunku masz gazniki od modelu GSX, ktore sa zupelnie inne niz jednogardzielowe Mikuni do wersjui GS 550, czyli jest to wlasnie rysunek twoich gaznikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego rysunku powinien byc opis, ktorego nie zamiesciles i tam jest napisane gdzie podlaczyc wakuometry.

Na rysunku masz gazniki od modelu GSX, ktore sa zupelnie inne niz jednogardzielowe Mikuni do wersjui GS 550, czyli jest to wlasnie rysunek twoich gaznikow.

Taki zgadza się, to są moje gaźniki, tylko na tej stronie podano je jako do gs 550, wężyk nr 62 podłączony jest do zbiornika z paliwem i jest tylko po jednej stronie, a wężyk nr 61, który jest w dwóch gaźnikach, ma długość około 25 cm i jest zamontowany na stałe i skierowany w dół pod gaźniki, i nie jest zaślepiony czy tak powinno być? prosze o pomoc, dziękuje. Do toowdie, nie zwróciłem uwagi na te krućce o których piszesz, dziś sprawdze. dzięki.

Edytowane przez slawekgsxgsx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śrubka nr 34? Czasami są zaślepione gumowymi koreczkami czasami wkręcone są śrubki różnie to bywa. W moim GSX 750e wakuometry podłącza się do głowicy nie do gaźników.

Tak zgadza się 34 i 59, wcześniej pisałem o 62 i 61 pomyliłem się przepraszam za błąd nie z tego rysunku numeracje czytałem, Adam M. dobrze radził pan ale nie miałem opisu do rysunku gaźników, zdobyłem go i wszystko jasne, dziękuje wszystkim za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...