Skocz do zawartości

Zlot Międzychód 1-3 MAJ


MARCYŚ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zlot w MIĘDZYCHODZIE organizator klub "JUNAK" MIĘDZYCHÓD

 

termin 1-3 maj

 

cena 35zł ( grochówka,piwo, koszulka,znaczek)

lub 15zł ( blacha, grochówka)

 

 

plakat

 

http://www.mikroluks.com.pl/plakatduzy.jpg

 

 

 

(Z Piły 104 km, jadąc przez Czarnków)

Edytowane przez MARCYŚ

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korci mnie jak cholera aby pojechać, szkoda tylko ze portfel pusty... Jawa po kapitalce 50km ma przejechane a kawałek na zlot jest;p do tego opona kostka zgrzewa piwa plus kobieta aby w nocy grzała;)

najgorsze jak sobie wychleje i będę pół nocy na jedynce ja docierał to przed Debrznem kolejna kapitalka mnie czeka, ale co się nie robi dla Rzeźni;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam byłem! Piwo piłem!;p

Co wam powiem to wam powiem ale zlot ogólnie nie do końca udany.

Najpierw wymiennie plusy zlotu:

+ łazienka z prawdziwego zdarzenia (trochę mała) która była co chwile sprzątana i nie zasrana

+ dużo miejsca przy stolikach

+ jakieś tam konkurencje

+ tani wjazd

teraz minusy:

- brak miejsca do orczenia, jak ktoś chciał sie przejechać motocyklem to miał do wyboru 40m drogi z piachem lub slalom miedzy namiotami

- za mało blach i koszulek

- drogie piwo 4zł - 400ml

- brak możliwości kopania i wyrywania ziemi (niektórzy chcieli mnie powiesić jak Intruzem próbowałem drzewo przewrócić)

- muzyka więcej nie grała niż grała (w sobote dwa zespoły z pobliskich miejscowości)

- ogólnie organizacja dość chaotyczna

 

Ale jak myśle ze na drugi zlot to nie tak źle, chodź dużo jest do poprawienia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rewelacji się nie spodziewałem i w sumie było lepiej niż oczekiwałem

faktycznie ośrodek za mały, kacić za bardzo nie było gdzie - aaa sorryyy była niecka z piachem ale zgadzam się, że intruzem niewiele byś tam zdziałał

browar to na zlota trzeba sobie zwieźć bo z kija to cholera wie co leją - ja tak zawsze robię i przynajmniej potem nie choruje

za rok jak nie będzie alternatywy to pewnie też tam zawitam choć dawnego wolsztyna to chyba nic nie zastąpi

 

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi tam sie ogólnie podobało. Na plus trzeba zaliczyć że było mało osób- teraz takie kameralne zloty rzadko sie trafiają że większość osób zaraz kojarzysz.

 

Pork jak tam 12 dojechała bez problemu do domu po małym katowaniu w nocy :) ?

Edytowane przez trajka66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Orajt. W tym roku też się kopsnę. Może jakiś lokals zajrzy i coś podpowie. Jest w okolicy Międzychodu coś 'spoko' do obejrzenia? (podpowiem, że kościoły i cepelie nie są spoko ;)) Jakieś dobre trasy/winkle? A może po prostu na obiad do Berlina? (w sumie niedaleko) ;) Zlot jutro, więc mobilizacja mile widziana.

Edytowane przez pork
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...