Skocz do zawartości

Kupiłem Bladego :] !!


Trauma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli lubisz chińczyki to sobie kup.. ja tam jakoś nie przepadam... a jeśli lubisz ganiać po wiosce to mieszkasz jak najbardziej w odpowiednim miejscu.

 

Stary nie za bardzo się rozpędziłeś?Fajne moto masz i niech Ci sluzy...udanych wypadów na tor :smile: :wink:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trauma -nie dziw sie Yubemu. Jeszcze kilka miesiecy temu pisales, ze z zakretami masz problemy i bez Prawka J. jezdzisz, to czego sie spodziewales ?

Wyszykuj moto, i niech Ci dobrze sluzy. Pozdro

 

ma mu się nie dziwić? na chamstwo i cwaniactwo odpowiada się tym samym, gościu po trzydziestce a zachowuje się gorzej od młodego, pisze mu o chińczykach niech se kur... sam kupi i jeździ z gołą dupą u siebie po wsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź pod uwagę ,że wcześniej latałem już 50ccm, 125ccm, 600ccm no i 900ccm

 

I to wszystko bez prawka? Pewnie jak odbierzesz papier będzie ogień na ulicach...

Jedyne czego mogę życzyć to oleju w głowie... i uważaj na siebie...

Oby nie był to kolejny "mistrz prostej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź pod uwagę ,że wcześniej latałem już 50ccm, 125ccm, 600ccm no i 900ccm. wchodzi z tego ,ze za rok będzie hayka a za dwa zx14r ;). Dzięki za te zakręty :]

 

 

Też latałem 50-tkami a ostatnie 2 lata 125 mito evo. A 600 to jeździłeś długo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będzie "kupiłem Haye", a egzamin oblany. :icon_eek:

Ale chyba bez prawka nie jeździsz po drogach co?

 

Nie.. Bladym jeździ sobie po ogródku... ;p

 

Nie zrozum nas źle, ale to właśnie przez takich jak Ty mamy złą opinię... że dawcy i bezmózgi

Edytowane przez Dar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jeżdżę po ulicach. Jeśli kręci was jazda po ogródku to powodzenia życzę. Świadomy jestem konsekwencji.

 

Moim zdaniem złą opinię mamy przez "motocyklistów" którzy zapier*alają 200km/h po mieście w dresach. Którzy ciągle stwarzają zagrożenie. Albo próbują uciekać przed policjią i kończą swoje poczynania na pierwszym lepszym zakręcie. I pojawiają się filmy "motocyklista wariat"... To raczej przez nich opinia jest szarpana... Bo kiedy jadę to raczej nikt nie wie czy mam prawo jazdy czy nie mam tylko patrzy jak jadę i po tym ocenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli prawka nie masz jeszcze?

 

PS Stary, ty gumy nie umiałeś spalić, a bierzesz się za 130 KM? Chociaż na opony cię stać czy jeździsz na drewniakach?

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy czy zdasz prawo jazdy za pierwszym razem mistrzu kierownicy.

egzamin a jazda moto już z blachą w portfelu to dwa różne światy. Na egzaminie jedziesz na pokaz dla egzaminatora. Możesz nawet umiec bardzo dobrze jeździc a nie spodoba mu się np. że ruszając lewą noge miałeś na stopce a podpierałeś się prawą nogą jak było w przypadku mojej kumpeli...

 

Też niedługo będę miał egzam i aż mi się słabo robi myśląc czego te pajace nie wymyślą aby kogoś oblac i wymusic kolejną próbe podejścia i zapłacenia za egzamin...

Edytowane przez damian155
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli prawka nie masz jeszcze?

 

PS Stary, ty gumy nie umiałeś spalić, a bierzesz się za 130 KM? Chociaż na opony cię stać czy jeździsz na drewniakach?

 

Ta, widać było to opanowanie. Szkoda że nie mam linku do tego filmiku, normalnie czekałem aż ruszy i wypie*doli w stojące obok śmietniki :biggrin: Blady Ci takich błędów nie wybaczy :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę się opanować.

 

P.s Trauma teraz doczytałem że ty prawka nie masz. Mam nadzieje że nie spotkam Cię na swojej drodze.

Nie chce mi się pisać, ani Ci ubliżać bo i tak nie zrozumiesz, za prosty jesteś.

Jeżeli chodzi o moto to 100% to mu do oryginału brakuje, mimo to cieszę się Twoim szczęściem.

 

widzisz jak chcesz to potrafisz napisać coś z głową, a rade którą mi dajesz też sobie weź do serca ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak sztuka umiejętnego palenia gumy to podstawa tak? :banghead: ale naprawdę dziękuje ,że się o mnie martwicie :rolleyes:

 

Za mało pokory masz, a to źle wróży na twoją motocyklową jazdę. Wydaje ci się że Pana Boga za nogi złapałeś, a tak na prawdę jesteś na dobrej drodze do zrobienia sobie krzywdy. Z paleniem gumy chodziło nam o to, że jak nie umiesz tak kretyńsko banalnej rzeczy, to co ty umiesz? Ty nawet głupiego prawa jazdy nie masz, nie masz tak podstawowej rzeczy, która chociażby w promilu sugeruje, że wiesz gdzie są biegi.

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...