Skocz do zawartości

Idzie wiosna, będą warzywa!


ścinacz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moi Drodzy,

 

Krótkie podsumowanie tej akcji.

 

Cel akcji:

- Pokazać, że można jeździć bezpiecznie.

- Zniszczenie stereotypu "dawcy" i "warzywa".

- Uzmysłowienie młodym motocyklistom, którzy kupują silne sprzęty, że jazda szybka bez umiejętności, nie rzadko w dresiku, może prowadzić do nieszczęścia.

- Pokazanie, że jazda w dresie na moto nie jest "trendy".

- Uzmysłowienie kierowcom puszek, że motocykle są wszędzie!

- Pokazanie pieszym, jakie są zagrożenia na drodze.

- Edukacja: jak należy jeździć bezpiecznie, na co należy zwrócić uwagę - szkoła jazdy.

- Dać możliwość pojeżdżenia na torach wyścigowych, organizowanie eventów propagujących bezpieczeństwo na drodze.

 

Moi Drodzy,

 

a ja bym chcial zeby moj nauczyciel od historii nie pytal sie mnie na lekcji 'Wachu, a ty zapisales sie juz na jakies organy?', zebym nie slyszal od kumpli rano w szkole 'to ty tak zapierdalales dzis tak Bulgarska do szkoly przez podwojna ciagla?' (w ogole tamtedy nie jezdze rano), albo ciaglych komentarzy u fryzjera 'no a tu sie ten ostatnio zabil, ostro popierdalal' itp.

 

CEL AKCJI: Zniszczenie stereotypu dawcy i warzywa. Nie biore juz tych slow w cudzyslow. Nie po tym jak w calej Polsce takie warzywa beda jezdzic na motorkach na billboardach. To stwierdzenie mnie smieszy. Celem akcji jest chyba rozpropagowanie stereotypu dawcy i warzywa.

 

Akcja ma trafic do mlodych motocyklistow? To swietnie, czemu tylko mam uchodzic za warzywo i szalenca na diabelskiej maszynie, jak wiekszosc osob ktore mam przewiez na pasazerce mowi "tylko nie jedz tak szybko!". A czym dysponuje? Honda Varadero 125 15 koni mechanicznych. Mam juz prawko A. Spokojnie moglbym to sprzedac za kilkanascie tysiecy bo jezdze tym dopiero rok. Ale tego nie robie. Kupilbym sobie "lytra" i gra muzyczka.

 

Do jasnej cholery! Ta akcja to jakas kpina! Jak chcecie trafiac do ludzi ktorzy maja na sobie 4 paski, ale ani jednego mozgu to nie idzcie ta droga! Nie idzcie ta droga! Bo przez jednego czy drugiego 'speca od reklamy' jezdzac na PRZECINAJACYM POWIETRZE I ODRZUTOWYM Varadero 125 uchodze za jezdzca apokalipsy, ktory skonczy jutro w zupie pomimo, ze w miescie osiagam maksymalnie 80km/h.

 

CEL AKCJI:

- Uzmysłowienie kierowcom puszek, że motocykle są wszędzie!

 

Niedlugo trzeba bedzie oglosic nowa akcje:

"PATRZ W LUSTERKA! SPRAWDZ DWA RAZY! WARZYWA SA WSZEDZIE!

 

 

PS Nauka wzajemnego szacunku na drodze we Francji:

http://img206.imageshack.us/img206/3800/moto.jpg

Edytowane przez wachu666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Nauka wzajemnego szacunku na drodze we Francji:

http://img206.imageshack.us/img206/3800/moto.jpg

 

Kolego, jeśli wykorzystujesz elementy mojej wypowiedzi, to rób to chociaż poprawnie. To zdjęcie nie zostało wykonane we Francji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HASŁO O WARZYWACH TO POLICYJNY PLAGIAT :icon_exclaim: :icon_exclaim: :icon_exclaim:

Oni są zbyt mało inteligentni żeby takie hasło wymyślić.

Oto dowód akcja z 2007 odnośnie kasków rowerowych:

 

http://www.forumrowerowe.org/index.php?showtopic=32875

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak sie teraz zachowa ORMO z KGP w stosunku do Zony tego

Policjanta..czy tez byl "warzywem"..?

 

http://www.bikers.pl/aktualnosci,0,81,239,...u_drogowym.html

 

[*][*][*]

Szkoda faceta...

 

Jeden z komentarzy pod podobnym art. na interi :

 

"Jak zginął policjant to się pisze że tragedia że

osierocił dziecko, że łączymy się w bólu itd...

Obrazek umieszcza się czarno-biały, żeby się

bardziej w oczy rzucał ale jak zginie jakikolwiek

inny człowiek na motocyklu to wtedy się wypisuje

że wariat jechał i że dobrze mu tak, że ma za

swoje..........

A ja się pytam piszących artykuły dlaczego tak

jest????????

Czym się różni policjant na motorze od każdego

innego człowieka na motorze bo dla mnie niczym."

 

I tak ze wszystkim, na każdym kroku w tym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisali gdzieś, że nie jechał szybko wręcz z przepisową prędkością. Myślę, że jednak jeśli wiadomo, że ewidentna jest wina kierowcy puszki to nie zawsze atakują motocyklistów.

Fakt faktem, że żal chłopa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda faceta...

 

Jeden z komentarzy pod podobnym art. na interi :

 

"Jak zginął policjant to się pisze że tragedia że

osierocił dziecko, że łączymy się w bólu itd...

Obrazek umieszcza się czarno-biały, żeby się

bardziej w oczy rzucał ale jak zginie jakikolwiek

inny człowiek na motocyklu to wtedy się wypisuje

że wariat jechał i że dobrze mu tak, że ma za

swoje..........

A ja się pytam piszących artykuły dlaczego tak

jest????????

Czym się różni policjant na motorze od każdego

innego człowieka na motorze bo dla mnie niczym."

 

I tak ze wszystkim, na każdym kroku w tym kraju.

 

 

zauwaz rownież, że nie ma zdjecia rozjebanego motocykla(ktos pisal ze ladowali na lawete to co z niego zostalo-wiec mniemam ze byl rozjebany), nie ma tekstu babci ze boi sie wnuki wypuszczac na dwor bo wariaty jezdza,nie ma tekstow w stylu ze pedzil tak ze nie mozna bylo rozpoznac koloru kombinezonu i motocykla i nie ma debilnych podpisow internautow o dawcach, watrobach itp podrobowych delikatesach, slowem motocyklista=burak, cham,dres i warzywo, policjant motocyklista=zacny czlowiek i kazdy ma go żałowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała ta akcja "idzie wiosna, będą warzywa" jest może nieco niesmaczna, ale jest z drugiej szansy że da komuś do myślenia... tak samo jak daje każdy opisywany wypadek...

Wiadomym jest, że jazda na sprzęcie niesie za sobą ryzyko i na to nie ma rady. Możemy jednak je zmniejszać lub zwiększać zależnie od tego jak jeździmy.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam jak czuje się żona owego policjanta - czy akcja wrzywo nie szarpie jej teraz za serce? Na pewno. Wypadek może przydarzyć się każdemu, niezależnie czy jeździ "ryczącem lytrem" czy skuterem.

Mam nadzieję, że poniższe hasło się jednak nie przyjmie.

WARZYWA SA WSZEDZIE!

 

Ciekawe kto jest persnonalnie autorem akcja - która agencja? Wypadało by im "podziękować" za przypięcie nam łatki, której szybko się nie pozbędziemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto jest persnonalnie autorem akcja - która agencja? Wypadało by im "podziękować" za przypięcie nam łatki, której szybko się nie pozbędziemy...

Projekty są podpisane BBDO.

Po wrzyceniu tego w google wychodzi:

 

Agencja reklamowa BBDO Warszawa Sp. z o.o.

ul. Burakowska 5/7

01-066 Warszawa

 

Jakieś pomysły? Może by tak posadzić im przed firma parę warzyw w ramach protestu. Proponuje buraki. pasuja do adresu i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mieszajmy policjanta, który zginał, do tej sprawy. To troszkę nie na miejscu moim zdaniem. Ciszej nad tą trumną... niech odpoczywa w pokoju, zginał na słuzbie....

 

Jak ktoś się dowie gdzie i kiedy pogrzeb to może dopuszczą tam motocykle - to będzie najlepsza puenta i odpowiedź środowiska motocyklowego na ta sytuację. Milczący marsz - wtedy nawet możemy sobie ubrac marchewki na głowę... albo przypiąc na ramię...

Edytowane przez mario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg info ze strony Komendy w Plocku (http://www.policja.plockinfo.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1448)

Informacja o ostatnim pożegnaniu Tomasza Forysia

Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się o godz. 13 w sobotę 25 kwietnia w kaplicy na cmentarzu przy ul. Kobylińskiego w Płocku.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...