Skocz do zawartości

Jestem Czarnuchem


majki_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No więc po niezbyt długich poszukiwaniach udało mi się zanabyć drogą kupna całkiem ładną, zadbaną Afrykę RD04 z '91 pierwsza rejestracja 03.93. 3 lata temu sprowadzona z Italii. Fajna ta krowa, ale dla mojego wzrostu (195cm bliżej nieba) jedyna opcja.

 

http://www.bikepics.com/members/majkixrv/91xrv750/

 

Narazie zmieniłem kierownicę, bo była jakaś niska i wygięta do dołu, że prawie leżałem na baku, założyłem inne manetki, poczyściłem i nasmarowałem wszystkie dźwignie i przełączniki na kierze i zajrzałem pod wszystkie plastiki. :icon_mrgreen: Jest :lalag:

 

Do zrobienia: wymiana lusterka (pęknięte szkło), wyższa szyba lub deflektor, stukanie przedniego amora (prawdopodobnie tuleje ślizgowe się wyrobiły), pewnie regulacja gaźników i sprawdzenie zaworów by się nadało, lekko poci się jedna uszczelka pod deklem, filtr powietrza + olej z filtrem się zrobi na dniach. Do tego wymiana lamp z R3 na H4 plus przekaźnik i obie lampy mają świecić. :cool:

 

Ogólnie sprzęt fajnie lata, 170 na obwodnicy poszedł i to w niezła wichurę! :icon_mrgreen: Malowanie oryginalne, plastiki w większości nie popękane, czy klejone, jest większość naklejek fabrycznych, wszystko działa, dobre gmole i stelaże pod kufry. Nic tylko latać. :crossy:

 

Z ciekawostek są dwa oryginalne kluczyki, z czego jeden jest jeszcze nieużywany w fabrycznym kondomku, a drugi jest ledwo co "dotarty", jest oryg. obstrukcja instrukcji ale tylko żabowo-pizzowo-wurstowa i są hondowskie narzędzia w schowku.

 

Jestem Czarnuchem! :icon_mrgreen:

Edytowane przez majki_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego wymiana lamp z R3 na H4 plus przekaźnik i obie lampy mają świecić. cool.gif

 

po co?żeby innych oślepiać?

a zakupu afryki gratuluję :icon_razz:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za gratki :flesje:

 

po co?żeby innych oślepiać?

a zakupu afryki gratuluję :icon_razz:

Nie no, dlaczego od razu oślepiać. Mają świecić dwie lampy na mijania, żeby lepiej doświetlać drogę po nocy i być lepiej widocznym. Dlatego pisałem o lampach H4 (będą dwie takie same lampy, a nie jak obecnie jedna do mijania, a druga do drogowych).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

a możesz się pochwalić za ile?

pozdr

Hmmm, dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach! Kwota jest dość przyzwoita, jak za Afrykę, ale za to sporo jak za rocznik motoru. :icon_rolleyes:

 

Witam wsrod wyznawcow trzech furii ;)

 

Jak to było? pompa, regler, moduł? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wśród Czarnuchów :) Byłeś w końcu wczoraj w 2oo bo Cię nie widziałem ... ??

Witam,

 

byłem, ale zmyłem się przed 20 tą, bo na koncert jechałem. :wink: Ogólnie cały spęd był mocno zajęty ustaleniami a'propos Wilgi. :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...