Skocz do zawartości

Prosze o wasze opinie!!!


Wioslarz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!!

Chciałbym zakupić dla siebie jakiś sensowny motocykl w cenie nie przekraczającej 5000zł. Dodam że nie jestem mały mam 125kilo i 190 cm wzrostu. Chciałbym coś raczej nie zawodnego choć naprawy motocykli nie są mi obce. Myślałem nad VF i VT ale w sumie to nie wiem, są jeszcze inne duże motocykle które też dobrze się spisują Słyszałem np że Vulcan tez jest niczego sobie.

Proszę o pomoc, i z góry dziękuję. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vulcana raczej w tej cenie nie dostaniesz, chyba że w stanie agonalnym. Co do VF, to jeżeli znajdziesz w dobrym stanie, to motocykl wygodny i raczej nie za bardzo awaryjny. Tylko znaleźć w takim stanie to trochę ciężko, gdyż są to motocykle przeważnie po wielu właścicielach i raczej z połowy lat 80-tych

Rozumiem, że chcesz coś w stylu choppera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takiego chlopa, to pasuje tylko jakis potezny cruiser.. VTX, Nomad, RoadStar, VL intruder, rocket 3. No, ale dwie sprawy. Po pierwsze kasa. (dwadziescia pare tysiakow by trzeba bylo dac) po drugie to tez sa piekielnie mocne maszyny i skoro masz problemy z utrzymaniem manety w bezpiecznej pozycji to raczej odpadaja.

No bo ja sobie nie wyobrazam takiego draba na VT albo nawet na VN. Jak napisal moj przedmowca, wygladalbys jak na psie..

 

Ciężki orzech..

Pozdrawiam! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!

Chciałbym zakupić dla siebie jakiś sensowny motocykl w cenie nie przekraczającej 5000zł.

 

Przynajmniej jeszcze 10 musisz dolozyc i wtedy mozna zaczac sie rozgladac ....

Drag Star 1100, Wid Star 1600, Suzuki 1800, Kawa 1500 ...

Ale to tez sa sprzety gdzie mozna odkrecic manetke i dac ognia :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało ważne co, istotne w jakim stanie - zwłaszcza za takie pieniądze, bo one limitują zakup raczej wiekowy. innymi słowy szukasz po cenie, nie po modelach czy markach, a dopiero jak się coś mieści w zasięgu - weryfikujesz stan techniczny

 

a Ty, Majkel, nie siej paniki - nie ma kasy, trzeba czasu na znalezienie. ale się da, jak dowodzi niedawna chociażby oferta Browarnego :P

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...