Skocz do zawartości

III Spotkanie Starej Japonii


Buber
 Udostępnij

Termin spotkania  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki termin Wam bardziej pasuje?

    • 15-17.05
      5
    • 22-24.05
      3
    • 5-7.06
      8
    • 11-14.06 (długi weekend)
      8


Rekomendowane odpowiedzi

no cóż, mnie niestety znów nie będzie bo właśnie wtedy i tylko wtedy pracuję... YCH

 

Ludwicjusz a nie mozesz sobie jakiegoś zastępstwa znaleźć. Chetnie bym pojechał ale samemu to mi się jakoś nie bardzo chce.

 

PS. Słyszałem że po ostatniej wyprawie to nie potrzebujesz latarki bo cały się świecisz.

Pochwal się troche :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludwicjusz a nie mozesz sobie jakiegoś zastępstwa znaleźć. Chetnie bym pojechał ale samemu to mi się jakoś nie bardzo chce.

 

PS. Słyszałem że po ostatniej wyprawie to nie potrzebujesz latarki bo cały się świecisz.

Pochwal się troche :-)

 

Jezyk, sam to w kiblu możesz posiedzieć :wink: a wawy grupa, tradycyjnie, uformuje się w piątek coś ok. 9-10 w Jankach :lalag:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wawy grupa, tradycyjnie, uformuje się w piątek coś ok. 9-10 w Jankach :lalag:

 

pozdro

No... Tylko trzymaj kciuki, żeby mi się projekt nie przedłużył, bo termin złożenia mam akurat na czwartek 4 czerwca... Więc jeśli się nie wyrobię, to pojadę w piątek po pracy :banghead:

 

Ludwik! Jak możesz?! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety znalezienie zastępstwa nie jest możliwe, gdyż właśnie wtedy organizujemy zlot Triumphów i zaangażowana będzie cała ekipa...

No halo! A ty to jeździsz czym? tryplem jakimś? Czy Japońcami? :icon_razz:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety często muszę jeździć jakimś brytyjskim bublem... Taka praca...

 

Asiu - no to jak Wy możecie? Pisałem nawet że wtedy nie mogę, a i Ty i Ppeterek poparliście właśnie ten ten termin...

Edytowane przez Ludwicjusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz eeeee, sponsor, dał mi sie Speed Triplem karnąć.. Uchhh żesz ty... fajne. Ale wolno jechał. Jakieś 110 na liczniku było... :D mil.... :D

 

No samo życie.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety często muszę jeździć jakimś brytyjskim bublem... Taka praca...

 

Asiu - no to jak Wy możecie? Pisałem nawet że wtedy nie mogę, a i Ty i Ppeterek poparliście właśnie ten ten termin...

Bo my podłe bestie jesteśmy... No ale żeby nie było, to się wytłumaczę (tak, wiem, tylko winni się tłumaczą :icon_rolleyes: ). Mi maj nie pasuje z prostej przyczyny-możliwe, że nie miałabym czym przyjechać... A długi łikend... no... przydać mi się może :bigrazz:

 

Do dupy jest to, że nigdy nie uda się trafić z terminem tak, żeby wszyscy byli zadowoleni... :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety często muszę jeździć jakimś brytyjskim bublem... Taka praca...

 

Asiu - no to jak Wy możecie? Pisałem nawet że wtedy nie mogę, a i Ty i Ppeterek poparliście właśnie ten ten termin...

 

Noo, na zasadzie selekcji: mi nie pasował koniec maja (Tobie zresztą też) i długi weekend, więc aby nie padło to co mi nie pasuje zagłosowałem za tym co mi pasuje :icon_rolleyes: zapominając o terminie, który Tobie nie pasuje. Hmm, sorki :rolleyes:

Edytowane przez Peterek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...