Skocz do zawartości

Krym 2004


Tomassoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Ja ze swoją dziewczyną jadę latem na Krym.

 

Jedziemy do Lwowa, potem Kamieniec Podolski, Odessa, Krym.

 

Potem z Krymu jedziemy na północ do Kijowa i Czernobyla - i wracamy do Polski.

 

Znajomi z Ukrainy szykują nam trasę. Podpowiedzą co zwiedzić i gdzie spać.

 

Paliwo tanie (1,70 zł /litr) więc możne jeździć.

 

Może się dogadamy i pojedziemy razem.

Mam pasuje termin - przełom lipca i sierpnia.

 

Czym jedziesz?

Jakie przędkości na trasie preferujesz?

 

Pozdrawiam.

 

SebJaw

 

 

To nasza "wstępna" trasa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich to mój pierwszy post :twisted:

Tak sobie myśle że jeszcze na wschodzie mnie nie było - i chyba czas się tam wybrać. Może kogoś też tam ciągnie ? Można by jakąś grupę zmontować. Termin taki letni raczej.

Pozrdo!! :D

 

Hej,

o ewentualnych wyprawach nie będę sie jeszcze wypowiadał, bo w tym sezonie zmieniam sprzęta i musze nieco poczekać na wyklarowanie się mojej sytuacji finansowej na ten sezon :D ale przy okazji chciałem powitać nowego 4umowicza z Gdańska! Fajnie, że Grupa Północ wciąż się powiększa :D Do zobaczenia w którąś środę na Zaspie!

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam znowu!

Mam gsxr 1100, ale znając stan dróg na wschodzie to i tak za bardzo nie można kręcić.

Prętkość za granicą to taka żeby mandatów nie płacić, a w Polsce żeby przeżyć :lol:

Trasa konkretna (takie lubie). Jak troche cieplej sie zrobi to można by sie spotkać i skonfrontować wizje wyjazdu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krym to strzał w dziesiątke

w zeszłym roku miałem tam jechać

ale nie wypaliło

to kusząca propozycja

narazie szukam nowej maszyny

bede monitorował jak sie sprawa z wyjazdem rozwija

i jak będę znał jakieś kąkrety w swojej sytuacji

to na pewno będzie można na mnie liczyć

bo w tym roku krymu nie odpuszcze

myślałem raczej o koncu sierpnia ale początek tez wchodzi w plany

krym naprawde jest wart obejrzenia

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

CZESC... garaco polecam wszystkim podroz do Krymu...mowie tak poniewaz wiem co mowie..bylam kilka razy tam i jeszcze chce tam wrocic...chociaz jestem z Ukrainy i nie mam przeszkod w odwiedzaniu tych pieknych okolic.... chcialabym zabrac sie z wami ale poniewaz nie mam teraz jednoslada, musze szukac jakiegos samotnego przystoniaka :mrgreen: na :flesje:

oprocz tego, bylabym swietna tlumaczka ;-p i..bardzo grzeczka dziewczynka :)

pozdrawiam SebJaw_wa i Becona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność poleniuchować na Krymie w wakacje 2003. Polecam spędzenie tam urlopu, ale "srednio" polecam wyprawe na japońskich motocyklach, drogi w autonomicznym rejonie Krym są przyzwoite, ale w pozostałej części Ukrainy mają wiele niespodzianek. Często pokryte są drobnymi kanieniami "ułatwiającymi " poślizg, no i oczywiście wszechobecne dziury w których bez problemu można zostawić koło, albo przynajmniej trwale uszkodzić felge. Nieźle się tam spisują rosyjskie ciężkie boxery i temu podobne sprzęty.

Życze powodzenia i jesli ktoś ma jakieś pytania to podziele się własnym doświadczeniem.

:flesje: "W ŻYCIU TRZEBA KOLEKCJONOWAC MOCNE WRAŻENIA" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moje drogie, w to nie watpie...jezeli bedziecie wlasnie w koncu lipca lub napoczatku czerwca to jeszcze moze traficie na KAZANTIP - miejsce gdzie mieszkaja ludzie w namiotach,sa koncerty i swietna zabawa... oprocz tego w Sudaku chyba w ten sam czas obdbywa sie zlot ukrainskich motocylistow...sczegolow nie pamietam...a to ze spotkacie sie - to napewno!jak nie na Krymie to na drodze....

pozdro..

 

PS jak zycie SebJaw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Becon...witaj sebjaw... no nie watpie...spotkamy sie w maju...jezeli wszyscy bedziemy tam gdzie mamy byc ;-) ja bede napewno...musze swojemu mariano-italiano pokazac Polske i zapoznac go z wami... no i do Krymu moze razem wszyscy pojedziemy;-) 3majcie sie mocno....wiosna nadchodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...