Skocz do zawartości

M-72


dakmen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Widze ze niezły sajgon masz z tym moto ale widac ze nie załujesz kasy bedzie piekny moto jak go zrobisz zycze miłych zimowych wieczorów spędzonych w zaciszu garazu.No i koncowego efektu jak juz zkonczysz motot a ja dozyje to chce zobaczyc fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

cos ten ostatni pościk nie w temat wszedł - stąd może ten zastój na temat emek.

kazdy kto zagląda widzi jawkę ...

poszukuje zdjęcia , rysunku czegokolwiek na temat łącznika instalacji elektrycznej między wózkiem a motorem.

najlepiej jakbym mógł takiego zdobyć ,ale chciałbym chociaz wiedziec jak to coś wygląda- bo wszyscy kogo pytam tak wiedzą o co chodzi ,ale nie widzieli tego nigdy na oczy.

a druga rzecz - czy komuś nie została orginalna blaszka mocująca lamkę tylną motoru (żólwik)- cecha charakterystyczna ,że jest dłuższa od lampki i ma dwa otwory na końcu - wchodzi ona pod górne mocowanie uchwytu tabl. rej. . czemu ją opisuje - bo wszyscy zastepują je nowymi kompletnymi lampkami ( replikami helli)wzorowanymi na zundappie , i być może komuś taka została.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wymieniłem koło zamachowe. Dostałem niedawno za grosze koło starego typu, przerobiłem uszczelnienie (simmering), dotarłem stożek. A wszystko dlatego że silnik wibrował- okazało się że koło które do tej pory używałem miało bicie w granicach 0,7 mm ;) i to zarówno na , powiedzmy, samym kole jak i na kołkach współpracujących z przekładkami stalowymi.

Niech żyje radziecka solidność ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

witam dawno sie nie odzywalem na forum, nie mialem poprostu czasu wrrr studia sie zaczely i tak wyszlo, teraz troche usiadlem i dozucilem kilka fotek po wstepnym zlozeniu emki. zdjecia dostepne na stronce www.boro.neostrada.pl no nie ukrywam ze musze jeszcze popracowac nad nia :P, milego ogladania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam od niedawna rowniez jestem szczesliwym (nie wiem jak dlugo bede w tym stanie) posiadaczem M72 z 1946 roku :? Tak wiec spodziewajcie sie duzej ilosci pytan, a juz teraz oczekuje na wszystkie kruczki jakie mnie czekaja przy tymmotorze no i oczywiscie moze ktos ma lub wie gdzie mozna w sieci znalezc dokladny opis motocykla wraz z katalogiem czesci i wprowadzonymi w tym okresie zmianami w tym motocyklu do wersji oryginalnej :?:

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Cześć. Czy ktoś dorabia sakwy/tornistry do M-72? Może ktoś ma zdjęcia jak to wygląda? Szukam czegoś na wyjazdy żeby się zapakować i żeby pasowało do tego motocykla /solo/, nie musi być oryginał ale ważny jest klimat. pzdr.

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...