Skocz do zawartości

Wild Star kupno


sarts
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Filtr oleju masz z przodu silnika a nie jak to jest w DS 650 pod jakimiś deklami. Wymiana o wiele szybsza i łatwiejsza. Co do prowadzenia nie wiem jak sie jeździ DS 1100 ale 650 przy tym to jak skuter , no prawie :-) Dużo lżejsza. Ja w tym roku do swojego Wildka wstawiłem szerszą kierę i prowadzi się rewelacyjnie. Pas mi nie piskał nigdy, zresztą nie miałem z nim żadnych problemów. Z dostepnością cześci też żaden problem.

Edytowane przez wykrzyknik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze coraz bardziej mi się podoba sprzęt kolegi devilcape on mówi że się przesiada na turystyka.

 

Stary, bierz i nie wnikaj, bedziesz mial pewniaka i jeszcze zostanie w "rodzinie" :clap: :notworthy:

Ja, tak samo jak wykrzyknik i tatakis, jezdzilem Dragiem 650 i zero problemu po przesiadce .... no, moze tylko trzeba myslec gdzie sie parkuje :icon_razz:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej miałem do czynienia z Virago 750 ale to podobna wielkość co Drag Star 650.

Mam wielką prośbę ja jestem z Laskowej k/Limanowej to jest 70km od Krakowa czy ktoś z kolegów posiadaczy Wild Stara mieszka tak do 100km ode mnie i mógłbym go zobaczyć???

 

Bo powiem tak przymierzałem się do Drag Stara 1100 i tego widziałem a Wild Stara na żywo nie widziałem ,na zdjęciach wygląda super ale to nie to samo.

A kolega devilcape mieszka 400km ode mnie i jeśli się do niego wybiorę to już z zamiarem kupna a nie żeby zobaczyć jak wygląda Wild Star.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest teraz kupa imprez typu "otwarcie sezonu": w mnikowie w tą sobotę, w bochni jakoś niedługo, pewnie jak poszukasz będzie więcej - kopsnij się na jedno czy drugie, masz duże szanse zobaczyć kilka sprzętów

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może lepiej nie kupuj.Kup sobie Drag Stara tam w temacie jest mniej stron do czytania.

Edytowane przez piter 1600

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne wrażenie.Jeżdżę nim i nie mam mu nic do zarzucenia.Po prostu trzeba nawet jego wady polubić,jeśli oczywiście jakieś są.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może masz rację ale musisz też przyznać że czytając wątek Wild Stara wrażenie o motocyklu nie jest najlepsze.

...hejka:)

Od dziecka ujeżdżałem różne sprzęty ,poczynając od Komarka poprzez ... .itd.-itp. ... . ,Wirażkę .DS-a 650 ,DS-a 1100 ,aktualnie RS 1700 i powiem tak:Jak kolwiek DS 1100 bez wątpienia jest już kultową i niezawodną maszyną ,jedną z lepszych na rynku ,tak porównywanie go z WS-em bądź RS-em jest raczej mało miarodajne ,to zupełnie inne światy,począwszy od masy ,pojemności ,samego silnika(rasowy długoskok),jego momentu obr.-to tylko główne cechy większych braci ,skończywszy na geometrii ramy ,prowadzeniu itd.To , że na forum czytasz w większości przypadków o drobnych kłopotach czy problemach świadczy (biorąc pod uwagę ilość postów i stron pow.forum)wył.o jego harakterze ,po to m.inn. je założono by dzielić się wzajemnie poradami czy sugestiami.Zapewniam że gdybyśmy opisywali superlatywy naszych sprzętów ,forum pow. było by kilkakrotnie więsze :)

Pozdro :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może masz rację ale musisz też przyznać że czytając wątek Wild Stara wrażenie o motocyklu nie jest najlepsze.

 

Musisz chyba czytać głównie między wierszami. Do tego właśnie służy forum - do wymiany poglądów nt. problemów itp. Oczywiście można by codziennie walić po poście typu "znowu bezawaryjnie nawinąłem 300km" tylko kogo to interesuje? A zauważ także, że bardzo mało postów znajdziesz o poważnych usterkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.Może faktycznie moja uwaga skupiła się na usterkach ale jest to jedna z rzeczy których się najbardziej obawiam.Był okres kiedy własnoręcznie naprawiałem malucha a potem Golfa I ale wolałbym do tego nie wracać

Jestem zachwycony wyglądem ,brzmieniem tych motorów i chciałbym sobie zrobić co jakiś czas małą przejażdżkę z żoną lub córką ,będę go oczywiście pucował szmatką,zapewne sam wymienię olej,filtr i takie tam podstawowe rzeczy i na tym chciałbym poprzestać.

Mam pytanie czy te relingi na przednim błotniku można dokupić i przymocować czy to jest już na stałe z błotnikiem i musi być taka wersja wyposażenia.

 

 

Ps.

majkelpl masz super sprzęt ,naprawdę super ale z tego co czytałem miałeś okazję kupić taniej w Anglii u nas niestety trzeba drożej.

Podoba mi się sprzęt kolegi devilcape ale cena już mniej,nie mówię że nie warty jednak to sporo kasy.

Edytowane przez Miran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...