Skocz do zawartości

Honda MTX...


Hondziak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam Honde MTX 80 z kitem Malossi 110cc...Mam taki problem poniewaz jest ona troche slaba tłok jest w niej nowy ale cylinder ma tez przejechane swoje...ja luzie ładnie wkreca sie na obroty gdy jade na poczatk go muli az nie wkreci sie na obroty jak juz sie wkreci to idzie jak burza nie wiecie czym to jest swobodowane??Jezdze bez filtra poniewaz przednie wlasciciel jezdzil...Pozdro Hondziak

 

Jeszcze chciallem dodac ze zapalam ją reką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze filtr, po drugie jak nie ma filtra to gaźnik źle dobiera na ogół mieszanke, przy niższych obrotach muli bo jest zły skład i dopiero przy wysokich ma buta bo wtedy wykorzystuje mieszanke w pełni. prawdopodobnie na niskich ma za dużo paliwa i go przylewa.. muli. pewnie to samo dzieje sie jak przy niskim gwałtownie dodasz gaz i wtedy też muli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze jutro zalowe filtr...Tylko ze jak ma filtr powietrza to gdy jade i go chce wkrecic na obroty zaczyna go dlawic...i zaczyna tak chodzby pierdziec...i sie nie wkreci...Wiecie czym to jest swobodowane?

 

Jewzcze chcialem dodac ze mierzylem kompresje i wykazywala 6 atm a tłok jest nowy wiec tera czeka mnie wymiana cylindra ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to też zrobiłeś interes .... czyli powrót na cylek 80 i kupno znowu tłoka? jesli filtr jest czysty to być może źle wyregulowany skład mieszanki , no ale z taką kompresją to też nie pośmigasz więc i nie dziw się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włożyłeś nowy tłok bez szlifu cylindra ?????!!!!!! bez pomiarów średnicówka mikrometryczną ????!!! stary odstawiasz z tą hondą takie szopki że naprawdę szkoda pisać.....

 

zrób ją w końcu raz a porządnie bo to jest cyrk na kólkach......

 

są owszem pojedyncze przypadki kiedy wymienia sie sam tłok ale jak można w cylindrze który ma x km wymienić sam tłok bez żadnych pomiarów??

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...