Skocz do zawartości

Opony Metzeler me z1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Prosilbym o opinie tych kapci, szukam czegos w miare dobrego w tym przedziale cenowym tj 700 zl komplet przod i tyl i na allegro wlasnie te mi wpadly w oko?

 

Warte one sa zachodzu Metzeler MEZ- 1 160/60/17 oraz 120/60/17 a dokladnie:

 

Opony motocyklowe szosowe METZELER Komplet ME Z1 120/60R17 M/C 55H TL+160/60R17 M/C 69H TL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z zajcem Z 6 to bardzo dobra guma , M1 miałem i też dobrze trzymała tylko bardzo szybko jej ubywało , jedno moto nabyłem na Z4 - bo tak wychodziły fabrycznie , ale ta guma to pomyłka.Z Wa-wy jesteś to podleć na Starzyńskiego , mają tam teraz niezłe promocje na Pirelli i Metzelera . Może jeszcze coś takiego http://moto.allegro.pl/item564499392_pirel...nowe_opony.html .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dylemat bedzie jednak w przedziale cenowym. O ile komplet M1 kosztuj e199,- € to komplet Z6 kosztuje 340,- €

 

M3 sa cenowo dokladnie po srodku. Jezeli zalozymy, ze Z6 wytrzymuja 100 % to M3 wytrzymaja 75 % a M1 jedynie 50 % trzymaja jednak dobrze.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dylemat bedzie jednak w przedziale cenowym. O ile komplet M1 kosztuj e199,- € to komplet Z6 kosztuje 340,- €

 

M3 sa cenowo dokladnie po srodku. Jezeli zalozymy, ze Z6 wytrzymuja 100 % to M3 wytrzymaja 75 % a M1 jedynie 50 % trzymaja jednak dobrze.

 

:crossy:

 

 

O taka opinie mi chodzilo, bo wiem ze opona nie jest najwyzszej klasy wiec doskonale wiem, ze powiniem kupic lepsza, niestety budzet nie pozwala mi na lepsze w zwiazku z tym chcialem opinie czy te MEZ-1 nadaja sie do zalozenia i spelniaja swoje zadanie, skoro trzymaja sie dobrze to pewnie je zakupie jeszcze po promocyjne cenie za 720 zl z drugiej polowy 2008 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego firefox: Metzeler ME-Z1 a Metzeler M1 to dwie kompletnie różne opony!

 

ME-Z1 ma dwie zalety:

a) jest tani,

b) jest niezniszczalny.

 

Jak go kupisz, to pojezdzisz na nim Ty i pewnie jeszcze ze trzech kolejnych właściclei Twojego motocykla, przy czym każdy z nich będzie mógł upalać laczka do bólu na zlotach, a opona i tak się nie zużyje :icon_twisted: Oczywiście przyczepność tej opony jest porównywalna z drewnianym klockiem, no ale coś za coś... Ja osobiście w życiu bym czegoś takiego na swoje moto nie założył (już raz miałem i wystarczy) i np. wolałbym jakieś lepsze używki, niż ME-Z1.

 

Co innego M1, o którym pisał KS. To już współczesna opona sportowa, ponoć całkiem niezła (ale nie jeździłem to się nie wypowiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestyety Z1 szału nie robi ale jest tania i ... koniec :)

 

Warto jednak dołozyć i kupić coś lepszego. to jednak o twoje bezpieczeństwo. Czy 100 - 200zł jest warte stresu przy każdym winklu ?? hmmm....

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...