Skocz do zawartości

m-72 ma ktos fotki


imz-m72
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Co widze eme to jakas lipa, albo tłumiki nie takie, albo bebny, albo gazniki inne, to jak Harleja poskładac z czesci pozamiatanych w garazu, pokazcie mi taka emeke zeby wszytko grało, 1)rocznik orginalny nie wydumany-orginalna tabliczka znamionowa 2) odbudowana w/g fabryki czekam z wypiekami

 

Sorrry szymon z K-K ta czarna chyba bedzie własnie taka ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

granat.. mam obiecane zdjęcia od znajomego co na UA jeździ, emki z silnikiem o numerze 3.. ema jest z 1942. ponoć full oryginał, nigdy nie rozkręcony :-)

 

poczekam razem z Tobą

 

Gośka

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co widze eme to jakas lipa, albo tłumiki nie takie, albo bebny, albo gazniki inne, to jak Harleja poskładac z czesci pozamiatanych w garazu,

Myslisz ze jak skladaja Harleje? Ze wszystkiego co sie napotoczy pod reka... Jak sama reklama Harleja mowi... Legenda, a legenda jest ulotna i tworzona z roznych historii miernej jakosci ;) Znam ludzi co maja w swoich HD zaciski z japoni, blotniki, zbiorniki przerobione z komarkowskich, kierownice... a kto wie z jakich cudakow ;) Przynajmniej w skundlonych ruskach wiekszosc czesci ma rodowod post-radziecki ewentualnie pos-socjalistyczny ;p ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tego nie lubie HD, lipne składaki, wole cos mniej rzucajacego sie w oczy ale zrobionego tip-top.Mysle sobie ze z czesci to ja moge poskładac komara, urala, dniepra, ale eme to juz wypadało by zrobic porzadnie , a nie kundla.

 

I własnie temu nie jaraja mnie skundlone emki:)Pokazcie mi taki orginał zebym mógł uklęknac i ucałowac tłumik a nie jakies badziewie i jeszcze sie do tego slinicie:) :biggrin: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I własnie temu nie jaraja mnie skundlone emki:)Pokazcie mi taki orginał zebym mógł uklęknac i ucałowac tłumik a nie jakies badziewie i jeszcze sie do tego slinicie:) :biggrin: :icon_razz:

Przyznam ze też nie rozumiem takiej masowej podarki na emki.

Długo produkowane, wciąż jeszcze przez chińczyków. Małe, niewygodne i jeszcze do niedawna nagminnie przerabiane co by udawały beekmę. To ostatnie chyba jedyne co tłumaczy takie uwielbienie. Sadze ze wczesne k750 o wiele wygodniejsze, krótko produkowane, bardziej ciekawe technicznie i wizualnie są więcej warte. Albo stare urale.

Ale Granat. Ile jest oryginalnych K750 nawet modernizowanych czy ile k650 utrzymanych w miarę fabrycznej lini? Tak samo będziesz uklękiwał i całował tłumiki? ;P

http://www.kolyaska.pl./album8.jpg - a tu stara kaczka czyli K750.

Ile takich lub chociaż zbliżonych k750 jest w ogłoszeniach a ile spośród nich to przerabiane dniepry. Czy jeszcze lepiej jak koleś z aukcji która wkleiłeś w temacie " skrzynia dniepra za taką kase" wystawił na aukcje z Tytułem "K750". W tamtym wypadku zastanawiam sie czy koleś jest aż tak głupi, że nie wiedział czym jeździ, czy szuka jelenia większego od siebie czy moze coś innego nim wiodło.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam obiecane zdjęcia od znajomego co na UA jeździ, emki z silnikiem o numerze 3.. ema jest z 1942. ponoć full oryginał, nigdy nie rozkręcony :-)

 

Wild a ile sobie ceni ten gość za takie cudo możne bym kupił

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wild a ile sobie ceni ten gość za takie cudo możne bym kupił

nie stac by bylo twoich rodzicow, ciebie i twoich przyszlych dzieci na ta emke. kupic M-72 z tego roku "dziewice" z numerem silnika "00003" to jak byc w posiadaniu CWS M55.

eej no! 1962? :P

btw. usuncie z linku "/M72_1962" to wyskoczy cala lista ciekawych fotek.

 

Goska

Edytowane przez wild

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...