Skocz do zawartości

!!! VTR SP2 vs R1 vs GSXR K3 vs 954 !!! ???


Rekomendowane odpowiedzi

Mają w sobie cos, co powoduje że prawie nikt ich nie lubi mimo że prawie wszyscy je podziwiaja :P

 

A sporty z tego tematu z V'ka....mało kto ma, prawie kazdy lubi, i wszyscy podziwiają :P

Edytowane przez Arni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe widzialem ten filmik juz kiedys ;)

Az tak extreme to nie chce uderzac hehe

Chyba bede musial pojezdzic kazdym z tych sprzetow sam i zobaczyc co mi lepiej przypasuje... ide wertowac ogloszenia i umawiac sie na jazde probna ;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Obadalem K3 i sprzecik jest rewelacja troche mniej wygodny niz sie spodziewalem no i przy moim wzroscie trzeba dupe na siedzisku odsuwac zeby jakos sie tam w miare siedzialo. R1 rewelka pozycja i moto jakby szyty pode mnie. 954 moze uda mi sie obadac w tym albo przyszlym tygodniu. czekam az sie przejade Vka zeby miec porownanie a wtedy juz bede wiedzial co i jak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh.. ile masz wzrostu ?

Ja mam prawie 2m więc też musze szukać większego moto.

Z tego co wyczytałem to gsxr mają siedzenie na wysokości 830mm, więc jest raczej jednym z większych motopędów.

 

Ostatnio przeglądam już tylko na GSXRy i VTRki, jeden z nich będzie mój ;)

Edytowane przez olorol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 187cm i problem jaki mam z GSXR to profil baku... kolana wystaja poza profil... wysokosc siedzenia to fakt ma dosc wysoko i fajnie sie siedzi na moto podpierajac sie nogami... ale jesli chodzi o jazde to troche mnie to wkurzalo ze kolana wychodza za profil baku. Tak poza tym to szatan ;) Jednak R1 jest duzo wygodniejsza i wcale nie odbiega moca do GSXR.

 

Jak bedziesz mial okazje bujnac sie ktoryms z moto ktore planuje kupic chetnie poslucham Twojej opini

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...