Skocz do zawartości

!!! VTR SP2 vs R1 vs GSXR K3 vs 954 !!! ???


Rekomendowane odpowiedzi

I psuć i mieć humorki :bigrazz: Ach ta włoszczyzna :cool:

Rozumiem że masz doświadczenie w eksploatacjii włoskich motocykli skoro takie sady wydajesz. Wiem z własnego doświadczenia za to że najwięcej do powiedzenia na temat awaryjności włochów maja ci którzy nie mają nic do powiedzenia.

P.S. bez urazy

Th.

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prostej? :icon_razz:

 

PS. Chętnie podejmę wyzwanie :icon_twisted:

 

no proszę, kolejny mistrz prostej :clap: (sorry za offtopic)

 

wracając do tematu - czy SP czy RSV, generalnie polecam V-ki :buttrock:

 

ogólnie większość motocyklistów próbując jazdy na V-ce, już przy tym zostaje. Jest to co prawda bardzie wymagający sprzęt niż rzędówka, mniej przyjazny, itp, ale daje nieproporcjonalnie więcej frajdy z jazdy!

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba największym plusem RSV jest cena bo za około 18-20tyś masz moto z rocznika 2005-2006 przynajmniej

a roczniki 2001-2004 często schodzą poniżej 15tyś.zł.W porównaniu do innych marek rocznikowo i cenowo to niezła opcja.

Sprzedajesz swojego srada?

Edytowane przez na koło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie większość motocyklistów próbując jazdy na V-ce, już przy tym zostaje. Jest to co prawda bardzie wymagający sprzęt niż rzędówka, mniej przyjazny, itp, ale daje nieproporcjonalnie więcej frajdy z jazdy!

 

I ja sie tego boje...

Chcialem teraz kupic RSV 2005, ale co bedzie jak kupie i mi sie odechce 1000rr :icon_rolleyes:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SRADA pogoniłem już ;) trochę sentyment jeszcze został hehe

 

Dziś gadałem z kumplem ma RSV z 2008 roku no i mówi ze chętnie zamieni go spowrotem na 1000RR... twierdzi, że Vką trzeba umieć jeździc... nie takie proste jak z rzędówką.

KAMIKAZZE sorry ale jakoś Aprilia mnie nie przekonuje... niewiele wiem na temat RSV ale tam podobno jest wszystko inaczej niż w japońcach i serwis bardziej kłopotliwy/droższy. To prawda? Jak z awaryjnością? Malo kto ma pozytywne zdanie o Włoszczyźnie... jakaś stara ideologia?

 

Słuchajcie a jak tam R1? Bo jak narazie nikt nie zarzucił zbytnio w tym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby, poznajesz ten podpis u kolegi kamikazze? :D

Plagiat, normalnie plagiat i to podwójny :P

 

taa, a opis motocykla to pewnie od Ciebie skopiowałem, co?? :banghead:

 

SRADA pogoniłem już ;) trochę sentyment jeszcze został hehe

 

Dziś gadałem z kumplem ma RSV z 2008 roku no i mówi ze chętnie zamieni go spowrotem na 1000RR... twierdzi, że Vką trzeba umieć jeździc... nie takie proste jak z rzędówką.

KAMIKAZZE sorry ale jakoś Aprilia mnie nie przekonuje... niewiele wiem na temat RSV ale tam podobno jest wszystko inaczej niż w japońcach i serwis bardziej kłopotliwy/droższy. To prawda? Jak z awaryjnością? Malo kto ma pozytywne zdanie o Włoszczyźnie... jakaś stara ideologia?

 

Słuchajcie a jak tam R1? Bo jak narazie nikt nie zarzucił zbytnio w tym kierunku.

 

awaryjność - co to jest? :biggrin: a tak na serio to nie miałem żadnych problemów. jedynie zapasowe zegary szwankują (szaleją wskaźniki), ale to tylko zapas, a poza tym wszystko gra. Kumpel też ma aprilię, tylko że Falco i też se chwali. Ta awaryjność to taki stary mit, który należy obalić: silnik rotaxa mówi za siebie, zawieszenie z najwyższej półki (wersja factory), osiągi, wygląd to kwestia gustu, ale jak dla mnie bomba, więc czego chcieć więcej?

Edytowane przez kamikazze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...