Skocz do zawartości

Xeramic - Doktor Silnika


MoskiT
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie zakupiłem ten środek no ale moje pytanie jest takie

 

Leje to do oleju co się spala czy olej do skrzyni biegów wydaje mi się ze do tego co się spala ale na tym pisze żeby wlać do rozgrzanego silnika ? wiec jak to z tym 2 suwem bo w 4 sowie to wiadomo do skrzyni ale 2T ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O do czego chcesz to wlać jak napisałeś wyraźnie że motocykla "nie ma" ?!?!??!?!??? A po za tym wydaje mi się że takich środków nie stosuje się do 2-ciachów ... A w ogóle co to jest za pytanie, na etykiecie powinno wszystko wyraźnie pisać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co tam masz takiego do uszczelnienia ?

kilka simmerów i uszczelka między karterami ?

 

wyciągasz stare, mierzysz albo odczytujesz rozmiar, kupujesz nowe , montujesz i po sprawie

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam czasu i kasy na 50 wystarczy ze ostatnio wydałem kasę na GSX-R 1000K8

 

Po za tym wymieniałem tłoka ale gdy przejadę kilka kilometrów to silnik słabnie niby powodowane jest to puchnięciem tłoka no ale jakoś wymieniłem i nic to nie dało

Edytowane przez MoskiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ja poradzę ze w mojej okolicy nie udaczni mechanicy są

 

wogole szkoda gadać ile wpakował już w ten motor kasy a i tak nie chodzi jak powinien i ktoś mi powie ze włoskie sprzęty są takie dobre ^^

Edytowane przez MoskiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczególnie 2t :P no ale skoro daje mechanikowi i place powyżej 1 tys to powinno to chodzić, a tu dalej to samo :D nigdy nie pójdę do takich już wole 2 razy tyle w serwisie zapłacić ale przynajmniej mam gwarancje

 

 

ehh to sprzedam to za pól ceny i niech ktoś się tym bawi ja już nie będę pakował w to kasy

Edytowane przez MoskiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ci powiem ze jak dałeś do mechanika to dałeś dupy bo takie małe maszynki robi się samemu w dwa wieczory (nie licząc szlifu i czekania na częsci ;]) wystarczy jako taka znajomośc mechaniki i narzędzi ;]

 

zresztą skoro tłok ci puchnie to pewnie za bardzo spasowali.. dali tłok akcesoryjny a luz już fabryczny i potem są takie kwiatki ;] a może piłujesz go jak głupi?? co? Dotarłeś maszynę?? i w ogóle co to jest za motorek??

 

tak czy siak xeramik to sobie do samochodu wlej albo do gixery bo w 2t to to nic nie da (a ze jest gęste i jak do mieszanki wlejesz to ci jeszcze cos zapcha ;])

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ci powiem ze jak dałeś do mechanika to dałeś dupy bo takie małe maszynki robi się samemu w dwa wieczory (nie licząc szlifu i czekania na częsci ;]) wystarczy jako taka znajomośc mechaniki i narzędzi ;]

 

zresztą skoro tłok ci puchnie to pewnie za bardzo spasowali.. dali tłok akcesoryjny a luz już fabryczny i potem są takie kwiatki ;] a może piłujesz go jak głupi?? co? Dotarłeś maszynę?? i w ogóle co to jest za motorek??

 

tak czy siak xeramik to sobie do samochodu wlej albo do gixery bo w 2t to to nic nie da (a ze jest gęste i jak do mieszanki wlejesz to ci jeszcze cos zapcha ;])

 

1. nie mam narzędzi i tak szerokiego pojęcia :P romety motorynki mogę zrobić :P a tu za dużo elektroniki

2. to nie wiem czy mi puchnie nie sprawdzałem ale tak się dzieje z tym ze chyba pobiera olej z skrzyni

3. dlatego się pytam czy można wlać do 2 t

4. czemu nie możesz normalnie napisać tylko zjeżdżasz mnie za nic ?

5. Motorek to GPR 50R

6. Dotarłem go, a nigdy nim nawet po dotarciu nie przekręcałem powyżej 9 tys obr zazwyczaj 6-8

Edytowane przez MoskiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...