Skocz do zawartości

zx6r 636 Pierwsze moto


Rekomendowane odpowiedzi

dobra jest karol

ja nie jestem żaden karol, tylko może za jakiś czas jak nabierzesz ogłady, troche doświadczenia na moto, tak za rok, bo aktulanie chyba nie masz, to wrzuć sobie archiwum i co pisałeś np. rok wstecz(czylii teraz) i wtedy sie zastanów o czym wtedy pisałem.

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z doladowaniem z doladowaniem

 

No to popatrz kozaku odpowiednio na wykresy poniżej:

 

Slip-on

 

http://www.akrapovic.com/motorcycle-exhaus...003/slip-on-91/

 

Full układ:

 

http://www.akrapovic.com/motorcycle-exhaus...2003/racing-51/

 

Nie chcę Cię obrażać, ale przestań już dzieciaku katalogowy wierzyć w te piękne reklamowe cyferki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem żaden karol, tylko może za jakiś czas jak nabierzesz ogłady, troche doświadczenia na moto, tak za rok, bo aktulanie chyba nie masz, to wrzuć sobie archiwum i co pisałeś np. rok wstecz(czylii teraz) i wtedy sie zastanów o czym wtedy pisałem.

pzdr

 

Kornol wyszla lipa co mam powiedziec Podzienkowal za posty

 

 

Vektor ja nie mowie ze jak w katalogi pisze ze moto ma 135 koni to tak jest bo tak nie jest i nie wierze w te cyferki Pisze to co podaje producent i to nie jest dla mnie jakas wyrocznia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornol wyszla lipa co mam powiedziec Podzienkowal za posty

Vektor ja nie mowie ze jak w katalogi pisze ze moto ma 135 koni to tak jest bo tak nie jest i nie wierze w te cyferki Pisze to co podaje producent i to nie jest dla mnie jakas wyrocznia

 

No to wróć i poczytaj jeszcze raz swoje fachowe posty i sposób wypowiedzi. Po prostu śmieszy mnie forma Twoich wypowiedzi. Ośmieszasz się i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAZZZON no to Ci troche pojechali koledzy po rajtuzach.

Ale powiem Ci tak: i tak kupisz to co chcesz, a raczej to na co wystarczy :crossy: . I dobrze. Widać że Cię to kręci, a czy Ci to przejdzie czy nie, czy pojeździsz rok czy sto lat, tego i tak ani Ty ani "weterani" nie wiedzą. pozdro dla Ciebie i szerokości. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witka

wrzuce swoje 3 grosze - i proszę aby JESZUA tego nie czytał bo sie obrazi

Czasy sie zmieniły - kupuj śmiało 636 na 1 moto. dużo ludzi np: z tego forum na 1 moto kupuje CBR 600, Bandit GSXR, przesiadka z Virago na XX tez była wśród moich znajomych, VFR 800 po CBR125. to nie czasy MZetek gdzie max było 140 - śmiało kupuj dasz radę - da sie tymi sprzętami jexdzić nawet 20kmh.

Moje zdanie - kupuj dasz radę 636 to naprawdę fajny sprzęt

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witka

wrzuce swoje 3 grosze - i proszę aby JESZUA tego nie czytał bo sie obrazi

Czasy sie zmieniły - kupuj śmiało 636 na 1 moto. dużo ludzi np: z tego forum na 1 moto kupuje CBR 600, Bandit GSXR, przesiadka z Virago na XX tez była wśród moich znajomych, VFR 800 po CBR125. to nie czasy MZetek gdzie max było 140 - śmiało kupuj dasz radę - da sie tymi sprzętami jexdzić nawet 20kmh.

Moje zdanie - kupuj dasz radę 636 to naprawdę fajny sprzęt

 

Pozdrawiam

 

Dzieki N za odpowiedz

 

Dam rade Garfild niech dziadki pisza co chca Szerokosci

 

A co do wiosny to idzie idzie duzymi krokami A nery rzeczywiscie sa moje Mam nadzieje ze sie w najblizszym czasie z nimi nie rozstane

 

Dzieki chlopaki za wszystkie dobre slowa Reszta zazdrosnikow i "znawcow" moze mnie w 4 litery pocalowac Gdyby ludzie sie przejmowali takimi ludzmi jak wy nie bylo by lotow w kosmos po gorach by ludzie nie chodzili Siedzieli by na drzewach i sluchali "znawcow" Nie wszyscy zaczynali od motorynki Mz , jakis ogarow I nie znaczy to ze ludzie ktorzy inaczej zaczynaja nie potrafia jezdzic No ale "znawcy" tak mowia to tak musi byc Nie pisze ze to jest zle Bo czlowiek lapal skila na kolejnych maszynach Nie kazdy musi zaczynac tak jak "znawcy" Czasy sie zmieniaja Jajco o mnie wiecie "panowie" Nie wiecie czym jezdzilem i ile Was to tak naprawde boli chlopaki ze w wieku 24 lat mozna sobie kupic sprzet o ktorym czlowiek od dawna marzy Na ktory kilka lat odkladal,pracowal Dla mnie liczy sie pasja Zeby spelniac marzenia Pewnie zaraz wyskoczy koles typu vektor czy inny szaraczek i beda cos szurac Panowie ja tylko sie ciesze ze tak was to pochalania Zaczolem od MZ pozniej sie 600 3 lata wozilem i kupuje ta 636 Minie troche czasu kiedy sie jej naucze i opanuje tak jak tego chce Ale to wszystko kwestia czasu nie wiary Pozdro zawistniki :)

Edytowane przez jazzzon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na drzewach, powiadasz? w kosmos posłali najpierw małpę... :icon_mrgreen:

 

BTW obiecałeś zacząć używać kropek. trzymam za słowo

jsz

 

ps. Nseries, przeczytałem i się nie obraziłem - nie widzę powodu. jak już wcześniej pisałem: jednym się uda, innym nie; jeśli ktoś chce kusić los - jego sprawa (póki nie zdejmie kogoś z przejścia dla pieszych, albo nie skasuje na barierce motocykla razem z plecaczkiem. wypadki chodzą niestety po ludziach)

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jsz po pierwsze to w kosmos najpierw polecial pies łajka czy jakos tak .Po drugie czemu wychodzisz z załozenia ze kogos na przejsciu zdejme .Do czego są hamulce to ja wiem .Po miescie jezdze normalnie Jak sa warunki to troche dzicze .Barierek nie mam zamiaru prostowac ba nawet nie chce ich krzywic Nie jezdze po pijaku Co do plecaczka Nie wiem jak Ty czy reszta chłopakow jezeli mam kogos z tylu to jezdze po prostu ostrozniej niz jak robie to sam Nie wiem skad takie przypuszczenie Nie wyrywam na sprzeta lasek i pozniej nie wale z nimi 250 zeby pokazac jaki to ja fajny jestem i jaki mam szybkli sprzęt Motocykl kupuje dla siebie A nie dla grubego lansu na miescie Jak widze jak sie o mnie chlopaki martwią i niankują to normalnie az sie człowiekowi łezka w oku kreci

Edytowane przez jazzzon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... [ciach].....Czasy sie zmieniaja Jajco o mnie wiecie "panowie" Nie wiecie czym jezdzilem i ile Was to tak naprawde boli chlopaki ze w wieku 24 lat mozna sobie kupic sprzet o ktorym czlowiek od dawna marzy Na ktory kilka lat odkladal,pracowal .....[ciach]...... Pozdro zawistniki :)

 

No i jesteś klasa "ziomek" :D :D :D Niektórzy takie sprzęty jak "tfuj" wymarzony mogą kupić za miesięczne przychody. Tylko po co? :)

Zrób prawo jazdy. Dziwi mnie że niby tyle lat jeździsz i nie miałeś żadnej kontroli. Ale widocznie u Ciebie tak dużo się dzieje na wsi. A teksty o tych co Cię mają całować w 4 litery zostaw sobie na wiejskie potańcówki.

 

Jak dla mnie to prowokacja. Gość pisze bezładnie, ale czasem zapomni się i używa polskich znaków.

Imho troll.

Choć chciałbym się mylić :) Bo ubaw jest niezły :)

Mój ostatni post w tym temacie. Jedna zapałka spali się sama.

 

Edit:

Może być zx6r 636 na pierwsze poważne moto... dla ludzi z olejem w głowie.... czytając Twoje posty można sądzić, że tak nie jest.

Edytowane przez swienty77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiety swiety To ze ludzie maja kase i to powazna to wiadomo od dawna i nic do tego nie mam Ja jakos nie mam stałej pracy jak narazie bo studiuje Zeby kupic motocykl to ja musze troche popracowac za granica czy tutaj na miejscu Dla mnie to jest mistrzostwo swiata no bo przeciez mozna odpuscic kupic sobie za to co teraz mam jakiegos katamarana i lansowac sie Mam kumpli ktorym rodzice kupowali sprzety i chlopaki tego nie doceniali Kasowali maszyny po kilku tygodniach Dobrze ze calo z tego wychodzili Dla nich to byl sposob na panienki Chwilowa zachcianka Dla mnie motocykl to styl zycia i zasady Co do tych kontroli Skad wiesz ze ich nie mialem ? Pytales mnie o to ? Czy moze mnie znasz osobiscie ? Dwa razy dostalem mandat 200 zeta przy kontroli Taryfą ulgowa bylo to ze mam prawko na kat A no z tym gaśnieciem to troche przegioles Jak na kolesia 35 letniego to myslalem ze jestes madrzejszy To tak jak z tymi mandatami Ty znasz mnie ja Ciebie

 

juby miszczu to ty jestes

Edytowane przez jazzzon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dupie Ci się kręci, ku*wa następny miszcz prostej co wszystkie rozumy pozjadał.

Kup sobie to 636 i ludzi nie wkurwiaj.

P.s wybaczcie wulgaryzmy

 

wybaczamy

a ja pochwalam - tu trzeba ostro

 

pozdrowieni

Edytowane przez medyk88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...