Skocz do zawartości

Iskra jest, benzyna dochodzi, SILNIK NIE GADA ?!...


Hipolit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałeś że wsadziłeś nowy wkład do filtra powietrza.Co to była za gąbka?spróbuj ją wywalić .Na postoju nic nie zaszkodzi.Sprawdź jeszcze tłumik czy nie jest zatkany.

A tak w nawiasie .Policz sobie ile czasu spędziłeś przy sprzęcie.Teraz pomnóż to np.po 10 pln.Ile wyszło?

Ciekawe ile byś mechanikowi za hmmm godzinę pracy przy diagnostyce zapłacił....

Z drugiej strony jak naprawisz , to satysfakcja będzie spora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobraaa goorny niech się chłopak uczy. Za naukę się płaci :]

A ten poziom paliwa w komorze pływakowej gaźnika mógłbyś obniżyć, to może by Ci się już nie zawieszało.

Lublin to niemałe miasto, jest intermotors może coś znajdą, doradzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak goorny; mechanik w serwisie bierze od 40 zł za godzinę w górę, nie ważne czy to diagnostyka czy rozbieranie silnika... Jak kupiłem MTXa to wkład był z takiej gąbki jednolitej przez która nic nie było widać(gęsta). Ja kupiłem cały arkusz tylko trochę rzadszy, prześwituje. Wcześniej przed usterką silnik na nim pracował bez problemów więc czy to może być po części wina wkładu. Wiadomo że chciałbym dojść sam co to jest i to naprawić ale jeśli naprawa zaworu i może wymiana wkładu jeśli będzie to potrzebne nic nie dadzą to wiozę do do znajomego mechanika bo już nie mam sił to tej maszyny.

A jak mam obniżyć poziom paliwa w komorze pływakowej? Ale czy to potrzebne jak już pływak się nie zawiesza?

Edytowane przez Hipolit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiesz co miałem teraz przypływ pieniędzy i kupiłem nowy wkład filtra powietrza którego gęstość jest jak w oryginalnym przynajmniej to będę miał z głowy. Na dniach zamówie arkusz do listków zaworu membranowego i zobacze co będzie, jak to nic nie pomoże to z tego co wydedukowałem to po zmianie tłoka i nagłym zwiekszeniu sie kompresji padł któryś z simeringów na wale i dlatego nie chce palić(a odczułem jakby troche spadła, od kopania by się to nie stało). Tym się zajmę no bo co może być innego jak benzyna dochodzi, iskra jest, na module inny silnik pracował bez problemów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...