Skocz do zawartości

Kask do 700zł


Rekomendowane odpowiedzi

A więc poczytałem na temat Leoxa N84 HJC IS-16 i KBC ale ten ostatni jakoś mi się nie podoba i mnie nie przkonał do siebie więc go odrzucam.

 

no musze cie niestety zmartwic ale jest dokladnie odwrotnie. poogladaj na zywo a dopiero podejmuj decyzje

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam to co sam mam czyli HJC cs r1

Kask jest dobrze wykonany kosztuje niecałe 600 zł

Nie jeździłem w nim jeszcze co prawda ale myślę że się sprawdzi.

tylko lepiej sobie przymierz bo rozmiarówka jest zaniżona. tzn jak standardowo masz M to na ciebie będzie dobre L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HJC są chwalone ostatnio. Za 600zł możesz kupić dobrze wykonany kask w ciekawym malowaniu i z systemami które w innych kaskach są tylko w wyższych modelach ( cena ~1000zł )

 

Ostatnio oglądałem dla dziewczyny swojej kask. niecałe 600zł, ładna linia - nie jakaś zwykła kulka tylko wyprofilowany. Wyciągane flaki i wbudowany wizjer przyciemniający który wysuwasz jednym ruchem palca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już się zdecydujesz na model to szukaj, szukaj, szukaj....

Jeszcze możesz trafić na koncówki promocji lub wyprzedaży.

W połowie grudnia polowałem na hjc-hq1 ale kupiłem shoei xr-1000 za 7,5 stów, kask nowy wystawowy(pewnie często mierzony), jedyne do czego mozna było się przyczepić to minimalne ryski na szybce.

Szukaj!

Edytowane przez k_u_b_a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czółko

 

polecam Schubertha, moim zdaniem ekstraklasa kasków.. miałem Caberga i Shoei, ale jak założyłem Schubertha, to dopiero dowiedziałem się co to jest wygoda noszenia kasku, bezpieczeństwo (znajomy miał poważnego dzwona i nieźle głową w glebe uderzył bez najmniejszego uszczerbku, kask tylko delikatnie pękł na długości 3-4cm), a co bardzo istotne CISZA podczas jazdy.. niesamowite jak trzeba się w innych kaskach męczyć, podczas gdy w Schuberthach może być tak błogo

Airoha TR1 mam na lato (tylko na wtedy się nadaje) i uważam, że to totalna lipa, wieje w nim (dlatego tylko lato), skrzypi przy każdym dotknięciu.. za to design ma rewelacyjny.. pamiętajcie żeby nie kupować kasku na wygląd, trzeba dokładnie oglądnąć, dotknąć i przymierzyć..

 

wiem, że siana więcej trzeba na taki kask jak Schuberth, ale uwierzcie, że naprawdę warto

w Dojczlandzie na pewno wyjdzie ciutkę taniej, taki C2 zaczyna się od 250Euro a u nas 1500-1700 PLN (chociaż na allegro wyrwać też można za 1370PLN), a Concept od 199 Euro.

 

też dopiero teraz kupuje dla siebie C2..

 

pozdro i żółwik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz znajomych w UK to możesz załapać się na promocję u jedengo z większych dostawców gadżetów moto czyli M and P Direct. Akurat dziś rano dostałem od nich maila z informacjami. Mozna zaoszczedzić nawet 90GBP na kaskach HJC które nie są złe.

Więcej szczegółów tutaj:

http://www.mandp.co.uk/home.aspx?cmd=showf...arg=offer240808

 

Firma występuje oficjalnie też na ebay.co.uk ale widzę że tam ceny mają o 5-10GBP wyższe. Wysyłają na Europę. Pzdr.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomych w UK nie mam, i wole przymierzyc na glowe zanim kupie, wiec przez neta nic nie wezme, chociaz mialoby to wynieść 100zł drożej.

Nie za bardzo mogłem znaleźć w wawie salon z kaskami HJC, ale bede jeszcze szukał, ew. jakis sklep internetowy i pojade na miejsce i przymierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomych w UK nie mam, i wole przymierzyc na glowe zanim kupie, wiec przez neta nic nie wezme, chociaz mialoby to wynieść 100zł drożej.

Nie za bardzo mogłem znaleźć w wawie salon z kaskami HJC, ale bede jeszcze szukał, ew. jakis sklep internetowy i pojade na miejsce i przymierze.

 

A o żadnym Sharku nie myślałes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Witam

Chciałbym zaczerpnąć i ja opinii szanowne grono na temat kasku. Jako że kompletuje dopiero strój zaczynam od góry. Kask: bardzo bym chciał szczękowy ale są chyba poza moją kwota wyjściową, mam na to max około 700 zł.
Jak już podano wyżej modele, powielę ich do swojej listy
1. KASK NOLAN N86 N-COM
2. SHARK RSI FUSION TEC
3.
CABERG V2R

4. AGV K-3 SV
Chyba że polecacie coś innego w tej granicy finansowej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Ostatnio przymierzałam kaski szczękowe i wydaje się, że znalazłam "swój" (Caberg Duke Smart). Z tego co czytałam to średnia półka ale w tej chwili wydaje mi się rozsądnym zakupem (niestety ograniczenia finansowe). Czy po przymierzeniu iluś kasków w pewnym momencie też mieliście uczucie pt. "tak, to ten"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...