Skocz do zawartości

motocykl do pracy w terenie


Rekomendowane odpowiedzi

XT 3 razy wiecej kilometrow nakreci od kazdej DR poza Bigiem , ale juz wersja SE jest poprawiona i w miare bezawaryjna , ale i tak uwzam ze XT to wzor trwalosci w singlach. 40 tys jesli prawdziwe , jeszcze ok 20 polata , pozniej tlok i lancuszek nierzadu , uszczelnienie glwicy i powinna kolejne 50 - 60 zrobic .

 

a no wlasnie nitomen, tak jak mowilem 4 miesiace i moto stoi tydzien a to ma byc nazedzie pracy, swoja droga chcialbym tak... ale raczej nie dal bym rady, ciezki kawalek chleba i naprawde nie wiem czy jest sprzet w tej cenie ktory spelni przynajmniej 80% wymagan

Edytowane przez YAGO

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za opinie. Szczególnie dziękuję za te krytyczne dla mojego pomysłu - nabrałem dużo więcej szacunku do tematu.

Na motocykl jednak się zdecyduję i będę szukał jakiegoś XT. W zasadzie ciekaw jestem czy się uda pociągnąć temat na motocyklu. Jak mi spuchnie co nieco - jak pisali koledzy - to przesiądę się na jakiś czas do mojej wysłużonej Skody :) Co prawda 4x4 to to nie jest i nie wjedzie za daleko w pole ale cóż - spacerek dłuższy dobrze zrobi dla zdrówka :)

 

Jeszcze raz wielkie dzięki i powodzenia na terenowych szlakach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzuki Jimmy a to małe,lekkie ale nie wiem czy nie za słabe

jeśli chodzi o motocykle to XT ale jak walisz takie trasy tygodniowo to sie nad samochodem zastanów

 

słyszałem opinie że Łada Niva to nie do zajechania mimo wieku nie są za tanie ale kupisz już w Twoich kosztach :)

 

pzdr Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znajomy zaproponował mi Husqvarnę TE 610. Stwierdził, że jeśli mam kupować XT to żebym się zastanowił nad Husqvarną. Ja za dobrze nie znam tej marki (może poza pilarkami spalinowymi). Co myślicie o tym motocyklu w kontekście tematu. W zasadzie ja nastawiam się na XT 600, ale może ta Husqvarna to dobry wybór. Tyle tylko, że wygląda na dużo agresywniejszy motocykl. Nie wiem czy to nie za poważny sprzęt dla początkującego.

 

Chętnie poczytam co macie na ten temat do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znajomy zaproponował mi Husqvarnę TE 610. Stwierdził, że jeśli mam kupować XT to żebym się zastanowił nad Husqvarną. Ja za dobrze nie znam tej marki (może poza pilarkami spalinowymi). Co myślicie o tym motocyklu w kontekście tematu. W zasadzie ja nastawiam się na XT 600, ale może ta Husqvarna to dobry wybór. Tyle tylko, że wygląda na dużo agresywniejszy motocykl. Nie wiem czy to nie za poważny sprzęt dla początkującego.

 

Chętnie poczytam co macie na ten temat do powiedzenia.

Wygląda i jest dużo agresywniejszy, jeśli starszy niż 2000r. to nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

ja jeszcze polecałbym Ci konkurencje XT 600 a mianowocie XL 600, motocykl w zasadzie podobny, mocowo i wagowo, równiez znany z niezawodnosci i "długowiecznosci"

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...