Skocz do zawartości

rozrzad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

motocykl pewnie żarł olej wiadrami, koledzy o tym zapomnieli i silnik zdechł z głodu:)

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to macie pół sukcesu w kieszeni jak silnik pali. Drugie pół zdobędziecie jak silnik zrobi kilka tysięcy km bez żadnych jajec. :biggrin:

 

Znam gościa co kupił starą Suzuki GS400. Zanim dojechał nią od kupca do domu to w połowie drogi zatarł silnik. :biggrin: Zgrzał się na starą japonię. :banghead: Silnik rozebrał, wał do szlifu, inne panewki, rożne bajery. Współmechanikiem był jego wujek, spec mechanik od samochodów PRL. Po złożeniu ciężko kręcił, zwracałem im tez uwagę na 'higienę" pracy czyli to że silnik jest brudny w środku. Rozrusznik nie miał siły kręcić, pogrzebali, było luźniej zapalił, 3km jazdy i wał zatarty. Kolejny szlif, kolejne składanie, znowu ciasno. Kolejna jazda - 5km i silnik stoi. Zatarty rozrząd łożyskowany bezpośrednio w głowicy. Wałki do napawania i szlifowania, głowica do szlifowania, kolejny montaż kolejna porażka. I tak 5 czy 6 razy robili "remont". Na końcu jakoś zrobił ją że ledwo chodziła, sprzedał komuś a ziomek za kilka dni wraca i mówi że chce kasę spowrotem a moto niech se w d... wsadzi. :biggrin: A mówiłem im wyraźnie - umyj wszystkie części, smaruj wszystko przy montażu i skręcaj z odpowiednim momentem! Ale co tam...wuja stary mechanik to wie lepiej.... :banghead: Mechanik z koziej dupy.... :banghead:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...