Skocz do zawartości

Ogólnopolską Wystawę Motocykli i Skuterów


pagi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega to gdzie parkował? jakie błoto? parking podziemny jest :cool:

a babki niczego sobie, dla każdego coś dobrego :cool:

degustibus... itd - to na temat modelek.

parking owszem... ale oznaczen w piatek o nim jakos nie bylo...

z kolei wjazdy, ktore w piatek byly otwarte dzis byly zamkniete... i niezle sie porobily korki.

 

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku było fajniej. Ale może to dlatego, że w tym niczego nie szukałam :icon_rolleyes:

 

Posiedziałam tu i ówdzie, pękłam balonik, pogadałam. Ot, cała zabawa. A hostessy suzuki całkiem całkiem :icon_mrgreen:

 

Fotki o tu : http://picasaweb.google.pl/Aska.Radian/Wys...li14Lutego2009#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kielce zameldowały się o 12 inszego czasu warszafskiego. Podróż koleją w doborowym towarzystwie.

wystawa jak wystawa, troche naklejek, gazetek ... i piłka się trafiła :biggrin: ooo i fota z Hołkiem

a tak na serio to za dużo taniej w sensie taniej chińszczyzny.

a jak dla mnie ... - retbika przymierzyłem, nie pasuje ... modeka za to jest jak ulał... wiem już czego szukać.

wbiłem się w za ciasny kask agv i trochę uszy bolą :icon_mrgreen:

 

dobra wycieczka na rozpoczęcie świętokrzyskich ferii. pozdro i tyle.

 

ps. lipną macie linie 115, 15 min spóźnienia :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku było fajniej. Ale może to dlatego, że w tym niczego nie szukałam :icon_rolleyes:

 

Posiedziałam tu i ówdzie, pękłam balonik, pogadałam. Ot, cała zabawa. A hostessy suzuki całkiem całkiem :icon_mrgreen:

 

Fotki o tu : http://picasaweb.google.pl/Aska.Radian/Wys...li14Lutego2009#

 

Asia - piekne zdjęcia.

Dzieki.

Nie idę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hostessy Suzuki, wcale nie całkiem całkiem, tylko meeega pasztety pokryte farbą. Nie wszystko co się świeci to złoto :D

 

To tak jak z jedzeniem, super różowa szynka wcale nie jest tą najsmaczniejszą, tylko tą która dostała najwięcej barwników, konserwantów itp hehhe Jeszcze nie jadłem śniadania to może i dlatego tak mi się paralelnęło ;)

Edytowane przez Ragnar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie już wytrzeźwiałem i waham się czy iść, czy piwo otworzyć.

 

Jak jesteś z Warszawy to możesz się przejechać. Pamiętaj jednak, że jak będziesz jechał Ostrobramską i będzie duuuży korek w kierunku Marsa to jedz na lewo w Płowiecką. Później cały czas prosto i zjeżdząjąc z wiaduktu dawaj w prawo, na światłach też w prawo. Jak pojedziesz teraz cały czas prosto to dojedziesz do hali tylko od drugiej strony.

Edytowane przez Occult
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudy, nudy i jeszcze raz nudy. Mniejsza powierzchnia w stosunku do zeszlego roku zaowocowala tym, ze na kazdym metrze hali stalo 5 osob i nie dalo sie swobodnie poruszac, nie mowiac o ogladaniu motocykli, a przy stoisku suzuki to stalo nawet 20 osob na metrze i wszystkie zaslinione, na te lampucery, przez ktore nie mozna bylo nawet usiasc na niektorych maszynach, bo ciagle sie na nich prezyly. W pamieci po imprezie zostanie mi tylko widok tatusia z wywieszonym jezorem filmujacego rozkraczone tapeciary i stojacego obok 5-cio letniego synka ;) Brak Hondy i KTM tez wplynal znaczaco na negatywny odbior tej imprezy, w zeszlym roku te firmy mialy najfajniejsze stoiska. W tym pochwalic moge tylko Yamahe i BMW. Suzuki bardzo sie staralo, ale nie tedy droga. O ilez milej byloby, gdyby zatrudnili ladne(!) mile panie, stojace obok(!) motocykla, a nie urzadzali tani i wyjatkowo marny peep show. Za rok sobie zdecydowanie podaruje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem dzisiaj. Dzikie tłumy. I ogólnie też jestem zawiedziony. Nie wiedziałem, że będzie tyle "chińszczyzny".

Chciałem kupić lusterka - nie kupiłem.

Chciałem kupić buty - nie kupiłem

Chciałem kupić kask - nie kupiłem

 

Za to dogadałem się z HEL w sprawie przewodów hamulcowych w oplocie :)

 

Nie wiem jak patrzyliście ale ja widziałem stoisko Hondy :)

veni , vidi .... i oczom nie wierzę

 

Vulcaneria.pl

 

DajęMuNaZimnym i smażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie było aż tak tragicznie. W środku zimy, kiedy śnieg i mróz za oknem zawsze warto się wybrać pooglądać nowe sprzęty. Oczywiście jak zwykle największe stoisko miało Suzuki (i przyznam, że najładniejsze hostessy). Stoisko Yamaha też było dosyć duże, wspomnę jeszcze o BMW. Zabrakło HD i Honda (coś gdzieś tam można było znaleźć, ale nie jako oddzielne, duże, duże promowane stoisko). Rzeczywiście skuterów było trochę za dużo - widać japońce i europejczyki już nie wkładają takiej energii w zdobywanie klienta a chińczykom jeszcze się chce.

 

Nie wiem czy to nowe miejsce to już na stałe. Przydałoby się aby panowie z ochrony trochę bardziej sterowali ruchem - byłyby mniejsze zatory. 5 zł za godzinę postoju to trochę przesada - tyle to się płaci w centrum w Złotych Tarasach.

 

Było kilka custom bike'ów ale jakoś żaden nie przypadł mi specjalnie do gustu (chociaż oczywiście oddałem swój głos).

 

Specjalnie nie nastawiałem się na zakupy - bardziej na atmosferę. Tak więc wyszedłem umiarkowanie zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...