Skocz do zawartości

Kłopot z etz-etką!!!!!!!!!!!


Gość Arek Borowy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Arek Borowy

Mam problem z etką 250.Kiedy zapalę motocykl automatycznie wzrastają mi obroty do ok.3,5-4 tysiecy.Po właczeniu swiatel na chwile spadają do normalnych wolnych ,i znowu wzrastaja.Rowniez jezeli włącze bieg i trzymam motocykl na sprzegle obroty są normalne (ok2 tys).Wczesniej regulowalem zaplon i nie wiem czy ma to jakikolwiek zwiazek.Do gaznika nie zaglądalem,ale czy przyczyną moze byc zbyt wysoki poziom paliwa??? Z gory dziekuje za pomoc!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli zapłon był "późny" a po regulacji trochę go przyspieszyłeś to naturalną żecza sa podwyższone obroty wykręć trochę śrubę ustawienia przepustnicy i powinno być OK

( zakładam że silnik jest sprawny i nie ma żadnej poważniejszej usterki )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

 

Kiedyś też miałem taki problem to był gaźnik raczej śruba od przepustnicy a na niej gumowa uszczelka ona poleciała, poprostu spuchła od benzyny. Więc wkręciłem jakąś starą i odrazu się polepszyło.

Tłoczek od ssania też przejżyj, może się zaciera.

 

Pozdrawiam!

 

Skorupa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Siema

Kilka dni temu mialem dokladnie taki sam problem wzrastaly mi caly czas obroty silnika i oprocz tego kontrolka od ladowania gasla tylko na wysokich obrotach regulacje gaznika i zaplonu w moim przypadku nic nie dawaly powodem okazal sie regulator napiecia gdy go zmienilem odrazu obroty spadly i motor nie wariuje.

Pozdrawiam

narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno

Ze swiatlami tez tak mialem ze jak wlaczalem je to obroty spadaly a teraz jest wszystko ok po zmianie regulatora napiecia

Jestem wrecz pewien ze to jest zje.... raczej nie wydaje mi sie zeby od gaznika lub poziomu paliwa obroty malaly po zapaleniu swiatel

narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

czesc apropo tego sprzegla,to sprawdz przedewszystkim stan stozka na wale i upewnij sie ze podczas zakladania stozek na wale jest suchy-mozesz przetrzec papierem sciernym.a takze dokrecaj srube od kosa na maksa na wlaczonym biegu i trzymanym przez kogos hamulcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...