Skocz do zawartości

Pokażmy że Honda górą!


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem z czego niektórzy robią zadymę, ale niech im będzie.

Zamieściłem temat w Hondzie, nie rozsyłam żadnych tajniackich wiadomości itp., więc proszę

niektóre osoby o spokój duszy.

Zaprosiłem do głosowania tych, którzy tego nie zrobili i nie obiecywałem nic w zamian.

Proszę zatem o zastanowienie się na słowem "agitacja".

Jestem na tym forum nie od dziś i Ci, którzy mnie lepiej znają raczej nie będą mnie o złe intencje podejrzewać.

 

Jeśli kogoś uraziłem to przykro mi z tego powodu.

Jeśli należy mi się za to ostrzeżenie, czy jakieś inne coś, co komuś poprawi humor to proszę bardzo.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprosiłem do głosowania tych, którzy tego nie zrobili i nie obiecywałem nic w zamian.

Proszę zatem o zastanowienie się na słowem "agitacja".

 

Agitacja - działalność prowadząca do zjednania zwolenników dla jakiejś sprawy, idei, poglądów; propagowanie haseł albo ideologii.

 

Jako forma propagandy ma służyć osiągnięciu doraźnego, konkretnego celu. Sposobami prowadzenia agitacji są: reklama, ulotki, słowa, plakaty i przemówienie wiecowe (najstarsza forma).

http://pl.wikipedia.org/wiki/Agitacja

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Pepper nie udało się, temat nie przyniósł zamierzonego efektu i przegrałeś z Agnes. Na pocieszenie powiem ci tyle, że ty przynajmniej wiesz na jakim motocyklu jeździsz w przeciwieństwie do zwyciężczyni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adel, nie czepiaj się, Agnes po prostu tak sobie nazwała swoją Yamahę, taka nazwa własna, a Ty zaraz drugiego dna szukasz :P

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę "agresywny" temat, ale... Po co "POKAZYWAĆ"? Przecież i tak WSZYSCY wiedzą (ale nie wszyscy to pokazują :bigrazz: ), że (hon)DZIUNIA jest the best :icon_mrgreen:

 

Aha! I oddałem głos na AGNES. I Jej Fazera. Dlaczego? Bo mam Hondę, a Agnes ma ładną Yamahę. I buzię. I... I ładne zdjęcia i nie tylko... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...