Skocz do zawartości

Jaka rodzaj lakieru na Felgi


zelmerro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie malowanie proszkowe będzie naj bardziej wytrzymałe. Poza tym fabrycznie też jest to tego typu powłoka. ciezko to usunąć. chemia żadna tego nie rusza a papierem trzeba trzeć i trzeć.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy buł by lakier proszkowy.

Tylko ciężko dobrać odpowiedni kolor.

 

 

a kolega sie nie oriętuje ile mam mniejwiecej kasy wydac na lakierowanie proszkowe?

 

 

 

Zdecydowanie malowanie proszkowe będzie naj bardziej wytrzymałe. Poza tym fabrycznie też jest to tego typu powłoka. ciezko to usunąć. chemia żadna tego nie rusza a papierem trzeba trzeć i trzeć.

 

z usunieciem starego lakieru to juz nie problem bo juz zrobione, kupiłem jakis specyfik nazwy nie pamietam w szklanej butelce za ok 20 zł i moment i zaczeło stary lakier pryszczyc pryszczyc, ten specyfik to ''prolak'' czy coś w tym stylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się do pytania.

Cy lakier proszkowy występuje w opcji bezbarwny? Chciałbym sobie wypolerować alu i czymś to zabezpieczyć.

 

Oczywiście wytępuje ale utracisz cały efekt polerowania jak to polakierujesz. aluminium wystarczy co jakis czas przeleciec pastą i wystarczy, nie trzeba nic lakierować :)

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały opis ja to się robi :biggrin:

http://koral-lakiernictwo.com/malowanie_proszkowe.php

 

juz oddałem fele do malowania, chieli oczywiscie czyste czyli bez starego lakieru i to wyniesie mnie 30 zł za sztuke, ( czarny mat) :), po za tym trzeba łozyska powyciagac i simeringi i wentyla, bo oni do utwardzenia lakieru proszkowego wkładaja pomalowane elementy do pieca, a z roama kolego sie pytałem to koszt 50 zł. i na jaki kolor chcesz. wiec przepłaciłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko to usunąć. chemia żadna tego nie rusza a papierem trzeba trzeć i trzeć.

 

 

Nie wiem jak to robiłeś ale mi w każdym moto (RF600R, GS500E, SRAD750) schodziło lekko i przyjemnie. Papier 400, 20 minut szorowania i ranty felg są gołe. :banghead:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to robiłeś ale mi w każdym moto (RF600R, GS500E, SRAD750) schodziło lekko i przyjemnie. Papier 400, 20 minut szorowania i ranty felg są gołe. :banghead:

 

 

no własnie jak wspomniałem wczesniej o tym preparaie ''prolak'' pare sekund i pryszczy stary lakier, (kazdy dostepny na rynku). jak sie chcesz na kimś zemścic to nic lepszego nie znajdziesz (rozlewając pare kropli na masce od auta), oczywiscie zart!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, ja za swoje obie felgi pomalowane na czarny mat (proszkiem) dałem ok 75zł.

Najlepiej podpytać kiedy będą w danej firmie malować coś na ten sam kolor co Ty chcesz, bo nie będą musieli specjalnie do Twojego zlecenia pieca rozgrzewać, tylko wrzucą z innymi elementami (tak mi tłumaczyli- miało wyjść ok 150-200zł a poczekałem parę tygodni i wyszło 75 :D ).

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w VFR i CBR i w hajce nie koniecznie chcialo zchodzic ale moze kwestia preparatu. my robilismy skansolem

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...