Skocz do zawartości

COROCZNY XIII ZLOT ROCK BLUES i MOTOCYKLE


cubamen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie cóś o tym zlocie, bo widze że ma raczej dobrą opinię a nigdy o nim nie słyszałem. Jak to jest z tą nagrodą? Losowanie jest na wszystkich uczestników? Czy całkiem przypadkowo za każdym razem zwycięzcą nie był ktoś z MC? To "kulturalne" zlotowanie w domkach czy rzeźnia na polance z motórami całą noc latającymi 20cm od namiotu?

 

Znajomi jeżdżą na ten zlot i bardzo sobie go chwalą. Sam chcę się w tym roku tam wybrać, jeśli czas i praca pozwolą. Nagroda losowana jest wśród wszystkich, kupon dają przy wjeździe. Ale kto wygrywał w efekcie, tego nie wiem. Park maszyn i pole namiotowe są osobno, więc nikt namiotu nie rozjedzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie cóś o tym zlocie, bo widze że ma raczej dobrą opinię a nigdy o nim nie słyszałem. Jak to jest z tą nagrodą? Losowanie jest na wszystkich uczestników? Czy całkiem przypadkowo za każdym razem zwycięzcą nie był ktoś z MC? To "kulturalne" zlotowanie w domkach czy rzeźnia na polance z motórami całą noc latającymi 20cm od namiotu?

 

 

Znajomi jeżdżą na ten zlot i bardzo sobie go chwalą. Sam chcę się w tym roku tam wybrać, jeśli czas i praca pozwolą. Nagroda losowana jest wśród wszystkich, kupon dają przy wjeździe. Ale kto wygrywał w efekcie, tego nie wiem. Park maszyn i pole namiotowe są osobno, więc nikt namiotu nie rozjedzie.

Nagroda jest losowana . Kilka razy na różnych zlotach rozmawiałem z tym który wygrał w Łagowie i RACZEJ nie jest związany w żaden sposób z MC (ale chyba nie jedzie się na zlot tylko po to żeby wygrać jakieś moto :biggrin: )

 

a jeśli chodzi o 'kulturalne zlotowanie" to można to tak nazwać - jak by było zbyt kulturalnie to byłoby nudno :biggrin: ale fakt - po polu namiotowym nie maja prawa jeździć moto (nawet jak by miały to już w piątek po południu nie ma gdzie postawić namiotu a co dopiero latać tam na moto :biggrin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać w galerii z 2008 na stronie MC impreza całkiem duża i fajna tylko mam takie jedno pytanie z kartografii - Który to Łagów bo google.maps'ie pod tą nazwą kryje się zaledwie 6 miejscowości? W okolicy samej Zielonej Góry są dwa "Łagowa" jeden na zachód na trasie na Krosno Odrzańskie a drugi trochę bardziej na północ między Świebodzinem a Torzymem.

Dlatego zapytuję który to Łagów??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać w galerii z 2008 na stronie MC impreza całkiem duża i fajna tylko mam takie jedno pytanie z kartografii - Który to Łagów bo google.maps'ie pod tą nazwą kryje się zaledwie 6 miejscowości? W okolicy samej Zielonej Góry są dwa "Łagowa" jeden na zachód na trasie na Krosno Odrzańskie a drugi trochę bardziej na północ między Świebodzinem a Torzymem.

Dlatego zapytuję który to Łagów??

To ten drugi, ze Świebodzina lecisz na Torzym i po kilku kilometrach jest zjazd w prawo na TEN Łagów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać w galerii z 2008 na stronie MC impreza całkiem duża i fajna tylko mam takie jedno pytanie z kartografii - Który to Łagów bo google.maps'ie pod tą nazwą kryje się zaledwie 6 miejscowości? W okolicy samej Zielonej Góry są dwa "Łagowa" jeden na zachód na trasie na Krosno Odrzańskie a drugi trochę bardziej na północ między Świebodzinem a Torzymem.

Dlatego zapytuję który to Łagów??

Dokładnie przy trasie E-30 (A-2) pomiedzy Swiebodzinem a Torzymiem .

udanego planowania

pozdrawiam

Zgred-96MC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ale mimo wszystko jesli potwierdzi sie ,ze Lagöw a nie Lubniewice (czarno na bialym) to dajcie znac, bo chcialbym juz rezerwacje zrobic. Bo informacj na stronie MC96 jak narazie brak.

Pozdro :crossy:

 

Oficjalnie potwierdzam zlocik jest w ŁAGOWIE , serdecznie zapraszam :)

 

Radar 96MC Wejherowo

 

Nie wiem skąd wzięły sie te plotki :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie potwierdzam zlocik jest w ŁAGOWIE , serdecznie zapraszam :)

 

Radar 96MC Wejherowo

 

Nie wiem skąd wzięły sie te plotki :banghead:

Nie pamiętam, czy ktoś z 96 MC z Łagowa już na zlocie tak ogłosił czy na stronie 96 MC było napisane tuż po zlocie, ale słowo daję, że ja też spotkałem się z taką informacją. Z powodu zbyt małej ilości miejsca zloty miały zostac przeniesione do Lubniewic. Nawet, zdaje się, że miał byc zorganizowany pierwszy taki zlot jesienią ub. roku. Tyle zasłyszane /przeczytane/ informacje. Osobiście cieszę się, że są nieprawdziwe, bo klimat Łagowa już byłoby trudno odtworzyc na takim samym poziomie. Do zobaczenia w Łagowie! :flesje: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie potwierdzam zlocik jest w ŁAGOWIE , serdecznie zapraszam :)

 

Radar 96MC Wejherowo

 

Nie wiem skąd wzięły sie te plotki :banghead:

 

Dzieki. Przyjälem do wiadomosci. :biggrin: Plotka poszla juz w Lagowie. :banghead:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...