Skocz do zawartości

nie wkreca sie na obroty,pluje plejem, dymi na biało


aprilia rx 50
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

weź to ścierwo co kapie z wydechu polej np na kamień i przypal zapalniczką jak sie zapali to olej z mieszanki jak nie to ze skrzyni (nie wiem jaki masz olej w skrzyni bo np hipol sie nie pali )

 

skoro oleju w skrzyni ubywa i nie wkręca sie to olej ze skrzyni.........

 

świeca jest czarna sucha czy czarna mokra ??

 

sory ale ten problem ci sie ciągnie xxx czasu z tegoi co wiem ja bym wziąl i wymienił ten simmering raz jeszcze dla świętego spokoju czemu tego nie zrobisz taki trudny tam dostęp jest czy drogi taki jest ?? rozumiem że nie chce sie rozbierać ale nie masz wyjścia........

 

może kupiłeś lipny simmering może za słabo włożyłes może gniazdo jest wyrobione nie wiem.......

 

żeby brała olej z połaczenia karterów to musiałoba być dziura chyba żeby tam ciekło,,,,,,,,,jak składałeś silnik to na silikon czy uszczelke czy to + to

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem inny pomysł kilka razy pytał się o wybebeszenie dyfuzora może spieprzył go i teraz jest problem z dopalaniem :).

Druga sprawa jeśli świeca jest mokra sprawdź czy listki w membranie dobrze przylegają (napisałem w drugim temacie)

Tak jak michoa mówi trzeba sprawdzić co to za olej w ogóle jest. Jeśli nie potrafisz sam sobie naprawić daj to komuś kto będzie potrafił.

Kto ci simmering dobierał na pewno taki jaki trzeba ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa jeśli świeca jest mokra sprawdź czy listki w membranie dobrze przylegają (napisałem w drugim temacie)

 

odwrotnie :icon_razz:

 

w silniku z membramą na wlocie płukanie jest tak skonstruowane że gdyby wywalić membrame (lub będzie nieszczelna) to silnik będzie dostawał sporo za ubogą mieszankę bo połowa tego co zaciągnie bedzie sie wracać do filtra powietrza (tak jak w wsk jest) jak nie więcej bo silniki z membramą mają troche innaczej skonstruowane płukanie niż symetryki.........świeca więc by była biała strzelanie w gaźnik itp.......

 

nie pamiętam dokładnie jak przy membramie wygląda płukanie ale jak dobrze pamiętam rysunek teoretyczny to z teori wynika że jakby wyrzucić membrame to wszystko wypluje w gaźnik( w symetryku masz wlot do płuków z lewej i prawej strony silnika tak uogólniając a w membramowym masz chyba z tej strony co membrama bo membrama nie pozwala na powrót mieszanki ta idzie więc w góre kanałem nad tłok) i nawet nie odpali jak jest w praktyce nie wiem :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. jednak moto dalej zle chodzi. Normalnie nie mam juz sil. Bylo dobrze i dalej to samo. nawet bez wkladki w filtrze nie idzie. Nie wiecie co to moze byc. Fajke wymienilem, swiece wymienilem, gaznik wyczyscilem i nic. Gaznik mam bez regulacji wiec skladem sie nie moge bawic. Jedynie obrotami. A własnie czy sruba od wolnych obrotow moze miec jakies znaczenie w tym?? Bo mam wkrecona na maksa. No i w gazniku mam juz wyrobiona przepustnice. To moze miec cos do rzeczy?? Czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być tego wina, a bardzo jest ta przepustnica wyrobiona? duże ma luzy w gaźniku? Z resztą z tego co wyczytywałem w innych tematach to lewe powietrze była przyczyną tego że silnik pracował a nie miał siły albo nie wkręcał się na obroty... Dobrze by było jak byś miał na chwile od kogoś inny, sprawny taki sam gaźnik i zamienił na chwile, albo przynajmniej samą przepustnice. Ale wiadomo jak to z takimi sytuacjami bywa, najczęściej nidyrydy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...