Skocz do zawartości

Szkoła jazdy ekstremalnej (wejdz proszę)


michal.kul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie do Was wszystkich. Otóz od niedawna bawie sie jazda na tylnim kole i ogolną poprawą umiejętności jazdy na motocyklu. Chcialbym wiedziec, czy są szkoły prowadzone przez osoby, które się tym najpiękniejszym sportem zajmują od dawna i mogą przekazać część swojej wiedzy młodszym...

Bardzo proszę o odpowiedz:)

Pozdrawiam!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy najpiękniejszym sportem? Bo jeżeli chodzi o freestyle to ja nie znam, ale jeżeli chodzi technikę jazdy która jest podstawą do freestyle i wszystkiego co jest związane z motocyklami to jest taka szkoła.

 

 

Pozdrawia

Łukaszek

LTD34 SUSPENSION WORKSHOP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie do Was wszystkich. Otóz od niedawna bawie sie jazda na tylnim kole i ogolną poprawą umiejętności

A może tak najpierw ogólna poprawa umiejętności wypowiadania się?

No to do znudzenia: tylnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ić sobie: http://stuntpoland.com/

jsz

 

ps. do najpiękniejszego sportu to temu czemuś daleko. nad uznaniem za sport też bym się zastanowił :P

ps. 2. pozostaje mieć nadzieję, że lepiej sobie z tym poradzisz, niż z ortografią - inaczej...

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszua a czemu jesteś taki upierdliwo-zgryźliwy w każdej swojej wypowiedzi związanej ze stuntem. Dla wielu ludzi jest to najpiękniejszy sport na świecie bez względu na to czy ci sie to podoba czy nie. I chcesz tego czy nie jest to sport jak każdy inny.

Ja np. nie lubie wielu sportów ale choćby dla przykładu, nie będąc fanem piłki nożnej nie próbuje jej na każdymkroku mieszać z błotem... bo i po co? Wystarczy sie skupić na tym co sie lubi a w inne sprawy nie wnikać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak mi jakoś zostało po tym, jak tu paru "kolegów" z wiadomego forum bydło robiło... źle mi się kojarzy teraz ta zabawa :/

no, ale IMO wystarczy tego OT

jsz

 

ps. ale skierowanie dobre dałem ;)

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka szkola w Polsce...chyba TACZ.PL ...ale nie jestem pewny wejdz w google i napisz [ierwsza szkola stunterow

 

nie rozśmieszaj mnie...

po pierwsze to nie szkoła stuntu tylko psychcznie chory koleś robiący cyrk nie mając przy tym ze stuntem absolutnie nic wspólnego.

Po drugie sam nic nie umie to jak ma uczyć innych?

po trzecie- ciekaw jestem czy ktoś jeszcze jest w stanie policzyć ile motocykli swoich "kursantów" już rozbił pokazując im jak to sie robi?

po czwarte wszystko kręci sie wokół śmiesznej nyso(czy żuko...)machiny która wg niego jest symulatorem jazdy na kole a w praktyce nadaje sie co najwyżej na zabawke do wesołego miasteczka dla dzieci bo z prawdziwą jazdą na kole nie ma prawie nic wspólnego

 

w polsce nie ma takiej szkoły bo jest zbędna- jak ktoś chce sie uczyć to bez porblemu znajdzie kogoś od kogo będzie mógł zasiegnac rady bo stunt jest już na tyle popularny że w każdym mieście i w co drugiej wiosce jest już ktoś kto coś tam gibac próbuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polsce nie ma takiej szkoły bo jest zbędna- jak ktoś chce sie uczyć to bez porblemu znajdzie kogoś od kogo będzie mógł zasiegnac rady bo stunt jest już na tyle popularny że w każdym mieście i w co drugiej wiosce jest już ktoś kto coś tam gibac próbuje...

 

...i na tym poprzestaniemy: odpowiedź została udzielona, a jak widzę temat po raz n-ty zamienia się w popisy "kochających inaczej" dr. mentosa :icon_razz:

 

ewentualne zastrzeżenia do zamknięcia proszę na pw

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...