Skocz do zawartości

Sportowo-turystyczny za o.k. 10000.....JAKI ?


Gość misiobaran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość misiobaran

Chciałem kupić sobie jakiś sportowo-turystyczny motorek, najlepiej plasticzek w cenie ok 10000. Prosiłbym o radę jaki i ewentualnie na co w danym modelu zwracać uwagę.

Nie będzie to mój pierwszy motor, więc chciałbym przynajmniej 600 ccm.

Dodam jeszcze że jestem dość postawny, więc małe motory nie wchodzą w grę.Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie to 600, ale poleciłbym Kawasaki ER-5 lub Honde CB 500

Oba można kupić za 10.000 w stanie ideału 2-3 letnie z przebiegiem ok 2-5 tyś.

Zarówno sportowy jak i turystyczny - czyli miejski NAKED BIKE. Zawsze oba strzasznie mi się podobały. Podobno Honda jest trwalsza. Panuje jednak opinia iż mają za miękie zawieszenie jak na 2 osoby - dowiedziałem się iż, mozna je bez problemu zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tyle płaciłem za VX'a (zobacz w albumie, czy tego szukasz), nie jest to sport-turystyk, a raczej customo-nakedo-turystyk ... zawsze można założyć owieweczkę.

 

Trudno kupić coś powyżej 500cc w dobrym stanie za 10 tys.... trzeba iść na kompromis, albo nie jeździć, a zbierać kasę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!Moja propozycja-albo CBR600 ,albo VFR 750.500-tki są dobre , ale jeśli jeżdziłeś już na większym sprzęcie to nie marnuj kasy i kup sobie motocykl który nie posiada wad wieku dzicięcego.Ja wybrałbym oczywiście VFR750(mój brat ma taką z 1995 roku), jedyny mankament to...plastiki(na naszych "autostradach" pęka cholerstwo !).Tak w ogóle to mój kolega Rysiek ma na sprzedanie VFR 750za ok. 10tys.Zadzwoń do niego dowiesz się szczegółów, tel:0606814703. Z CBR 600też miałem docynienia ,fajny motorek i jedyny minus to że rozrząd jest na łańcuch, anie na koła jak VFR-ka. Tak czy owak do oglądania bierz ze sobą mechanika- powtarzam to wszystkim do znudzenia , ale naprawdę to się opłaca.Pozdrawiam.Cześć.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hmmm to dużo kasy.....

VFR to jest najlepsze rozwiązanie !!!!!!!

Może nie będzie to najnowszy sprzęt z wtryskiem paliwa ale RC 24 będziesz mógł pobrać.

Idealnie prowadzący się motocykl, bardzo wytrzymały silnik V4 100KM i wszystko jasne.

Pozdrawiam i życzę udanego zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...