Skocz do zawartości

Filtr paliwa, a kranik podciśnieniowy


dark_rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak fabrycznie nie było filtra paliwa to nie powinno się dodawać, a już na pewno filtr nie może być w pozycji poziomej, tylko jak najbliżej pionu i zgodnie z przepływem, jak pokazuje strzałka.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo zbiornik myłem ok 3 godzin , jednak wciąż trochę rdzy się wydostaje , więc chciałem być pewny że wszystko będzie ok i założyłem filterek ... co do samego syfu ... niestety tak młodzież dziś dba o sprzęt ..... szkoda że nie widziałeś co było w silniku.... 4 razy go płukałem....

a co do samego problemu z paliwem ... chciałem wiedzieć czy ktoś z Was ma taki patent w swoim moto z kranikiem podciśnieniowym bo opini jest sporo w int. a definitywnie u mnie coś jest nie tak .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak fabrycznie nie było filtra paliwa to nie powinno się dodawać, a już na pewno filtr nie może być w pozycji poziomej, tylko jak najbliżej pionu i zgodnie z przepływem, jak pokazuje strzałka.

 

Kurde, a u mnie ktoś takie cudo dołożył, fabrycznie nie ma żadnego filtra. Chyba pomyślę o usunięciu tego :)

 

post-72247-0-89670900-1413884905.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłębiłem się w temacie i natrafiłem na takie coś na innym forum: http://f650gs.pl/topic/2960-f650-akcesoryjny-filtr-paliwa/

Czyli jednak filtr w takim przypadku może sprawiać problemy. Na kraniku jest siateczka i na wlocie do gaźnika też jakaś jest. Niby nie powinno się montować na wężyku filtra bibułkowego tylko jak ktoś już chce to lepiej siateczkowy. U mnie problemów nie zauważyłem - chyba, że problemem jest to, że jak odpalam na zimnym przy użyciu ssania to muszę je dać maksymalnie na 1/2 zakresu bo jak dam więcej to efekt taki, jakby ssanie było wyłączone. W każdym razie moc jest w porządku, książkowego v-max wyciągam bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm . dziś zagłębiłem sie w temat przy użyciu lusterka .... zauważyłem że jeden w przewodów ( niwidoczny zaraz pod bakiem ) był lekko zagięty.... uciałem go ( skróciłem) i filterek napompowało do pełna ... przejechałem ok 40km ijest ok... zobaczę za kilka dni co i jak i dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...