Skocz do zawartości

Klub motocykli ciężkich


ricardo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie to był żart oczywiście :wink: . Mam paru dużo starszych kolegów tylko że większość to H-D zero rosji.

Ot widzisz nie wiek ciała decyduje o wspólnym dogadaniu się, ja od wielu lat bazuję na dużo młodszych od siebie ludziach z którymi dogaduję się o wiele lepiej niż z rówieśnikami z których większość to stetryczałe brzuchacze ,spijające codzienne piwko w domowych pieleszach, w ciepłych kapciach przed telewizorem i nie mogących zrozumieć co gna ojca dzieciom i dziadka wnukom , na starym ruskim motorze w pola , lasy i błota.

A przyjaciół motocyklistów mam w wieku moich dzieci i nie stanowi to żadnego problemu. :notworthy: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot widzisz nie wiek ciała decyduje o wspólnym dogadaniu się, ja od wielu lat bazuję na dużo młodszych od siebie ludziach z którymi dogaduję się o wiele lepiej niż z rówieśnikami ..............A przyjaciół motocyklistów mam w wieku moich dzieci i nie stanowi to żadnego problemu. :notworthy: :crossy:

Dokładnie jest i u mnie, tylko że na odwrót :wink: , bardziej dogaduje sie za starszymi niz z rówienikamia. To chyba dla tego że nikt z nich nie gania starymi motorami :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot widzisz nie wiek ciała decyduje o wspólnym dogadaniu się, ja od wielu lat bazuję na dużo młodszych od siebie ludziach z którymi dogaduję się o wiele lepiej niż z rówieśnikami z których większość to stetryczałe brzuchacze ,spijające codzienne piwko w domowych pieleszach, w ciepłych kapciach przed telewizorem i nie mogących zrozumieć co gna ojca dzieciom i dziadka wnukom , na starym ruskim motorze w pola , lasy i błota.

A przyjaciół motocyklistów mam w wieku moich dzieci i nie stanowi to żadnego problemu. :notworthy: :crossy:

 

Tu się zgadzam stąd ten krąg rówieśników maleje, naturalną reakcją jest szukanie innych czyli młodych, którzy mają czasem odmienne zdanie i nie powiem często bardzo ciekawe...

 

Dokładnie jest i u mnie, tylko że na odwrót :wink: , bardziej dogaduje sie za starszymi niz z rówienikamia. To chyba dla tego że nikt z nich nie gania starymi motorami :wink: .

 

Mam takiego kolegę i przyznam, że staram się go nagabywać w stronę rusków bo on ma jawę. Tak jakby z nią miał mniej roboty i to mnie wkurza :biggrin: :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I własnie o to chodzi, motocykle dziela sie na bezawaryjne-czytaj współczesne komputery na 2 kołach, psujace sie czasem, to lata 80-te i wczesna japonia, psujace sie bardzo czesto-legendy PRL oraz złomy nie warte spluniecia do których trzeba dokupic własny warsztat to własnie rusy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I własnie o to chodzi, motocykle dziela sie na bezawaryjne-czytaj współczesne komputery na 2 kołach, psujace sie czasem, to lata 80-te i wczesna japonia, psujace sie bardzo czesto-legendy PRL oraz złomy nie warte spluniecia do których trzeba dokupic własny warsztat to własnie rusy :biggrin:

dodałbym do ostatniego zdania: cierpliwość, zdrowie, upór, opór,itd.... A jest tego jeszcze dużo :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=.

Barwy już wymyśliłem, kurtkę mam właściwie nic mi więcej nie trzeba. No może zdrowia w tej chwili i pogody na inauguracyjną jazdę Anno 2009. :icon_biggrin:

 

To zapraszam do siebie na tą jazdę do Rzeszowa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lalag:

 

Wielkie dzięki.Chętnie bym przyjechał ale troszkę za wcześnie na taką długą trasę!!!

Hius masz tu przebicie na forum,

- może by tak faktycznie spróbować zawiązać listę chętnych do organizacji takiego "specjalistycznego"klubu.

Chodzi mi to po głowie już od dłuższego czasu. Forma klubu do wyboru. Co Ty uważasz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...