Skocz do zawartości

rękawice jakie wybrać


Rekomendowane odpowiedzi

Nie bierz tylko mTTr. Mi się rozwaliły w połowie sezonu po przejechaniu 8 tys km. Porwały się przy rzepach, odpadły zapinki itp - ogólnie dramat, wyglądały jak wyjęte psu z gardła. Teraz mam Alpinestars Gp Plus i klasa sama dla siebie, zero porównania do innego shitu. Ja się przejechałem, kupiłem jakieś polskie gówno i po roku musiałem kupować nowe rękawice dlatego nie polecam na tym oszczędzać!

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item520398495_rekawice_s...lar_carbon.html

 

 

Śmiało mogę polecić ten model :D

 

Śmigam w nich już 2 lata - nic się z nimi nie dzieje, nie prują się - wszystko ok :icon_mrgreen:

 

Ahaaa - i skóra naprawdę fajna ;) Czasami zdarzy mi się wjechać w teren- nie raz były całe mokre - skóra się nie " zesztywniała "

 

A jak ochrania ?? Jeszcze nie miałem okazji się przekonać, jednak ma dużo kewlaru co mi się baardzo podoba :icon_mrgreen:

 

pozdrawiam :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakupiłem łapki "wolfa" :buttrock: hahaxD cena 129zł po 3 miesiącach nic sie nie dzieję żadnych rozpruć odkształceń itd jednya wada to to ,że farbują ogólnie polecam wygodne dobra wentylacja :smile:

 

zdjęcia :

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/71d8c28404737b68.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7912eaa0591cb3f8.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam probiker prx 4, po jednym sezonie sa nie zniszczone, nie farbowaly, bardzo wygodne, jedna gleba ale uderzylem tym "kewlarem" o asfalt,lekko sie zadrapal, moge polecic z czystym sumieniem,

Edytowane przez Pawel BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko jedną prośbę do osób chwalących/odradzających swoje rękawice. Piszcie ile to dla was "po jednym sezonie" w przeliczeniu na km ;)

Bo co to za informacja jak jeden się jara probikerami, że wytrzymały 3 sezony a może nie mówi, że rocznie robi 2 tys... To cenna informacja jeśli inny robi rocznie około 15 tys...

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazran miałem daaawno temu, jeszcze za czasów GS 500 :-) Wytrzymały ok. 2,5 sezonu, kilometrowo to wyszło jakieś 20-25 kkm, i się rozpadły. Pamiętam, że farbowały na deszczu i były mniej wygodne od Utiki, którą miałem potem.

Utika - wytrzymały dwa sezony, jakieś 25-30 kkm i się rozpadły. Wygodne, ale szwy zaczęły puszczać już po paru tygodniach i musiałem się bawić w krawca :bigrazz:

Przesiadłem się na Alpinestars GP-Plus i po 1,5 roku - ok. 20 tys. km wyglądają prawie jak nowe. Ciekawe jak będzie dalej...

Edytowane przez Fat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz do wydania kwotę do 200 pln to polecam cierpliwe i uważne przeszukiwanie ALLEGRO w poszukiwaniu markowych rękawic a nie takiego badziewia jak NAZRAN czy np RETBIKE.

Ja jeżdżę już drugi sezon w ALPINESTARACH i nie widać na nich praktycznie żadnego zużycia.

Ostatnio na ALLEGRO widziałem model 3/4 Gloves (http://www.alpinestars.com/three_quarters_Gloves/pd/np/141/p/356657.html) za 120 PLN.

 

http://www.allegro.pl/item533665487_nowe_r...ozmiar_xxl.html

 

Znajomy jeździł w RETBIKach i po 1/2 sezony szwy popuszczały.

Polecam testy rękawiczek na stronie http://www.motogen.pl/laboratorium/testyak...ider,art39.html - testy jeszcze innych rękawiczek też na tej stronie. Warto poczytać bo potem wiadomo na co zwracać uwagę przy zakupie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesiadłem się na Alpinestars GP-Plus i po 1,5 roku - ok. 20 tys. km wyglądają prawie jak nowe. Ciekawe jak będzie dalej...

 

 

Ja pierdziu, Fat, człowieku, nie załamuj mnie! Takie samo kombi? Jakoś przebolałem. Taki sam kask? No dobra, zrządzenie losu! Sidi Vertigo czarne? No ok, nie ma konkurencji... Ale jak piszesz, że też mamy takie same rękawice to już mnie coś strzela! Stary, ustalmy chociaż czy to ja zmieniam moto na kawę czy ty kupujesz 3/4! i przestańmy udawać, że się nie kserujemy na wzajem :D

 

Hehe, nie mogłem się opanować ;D

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

kupilem rekawice firmy jofama (niewiem jaki model), zaplacilem za nie 120 zl i przy 10 do 15 stopni bylo w miare cieplo ale jak sie reka spoci to nieidzie ich zalozyc bo wysciulka przy wyjmowaniu wyciaga sie razem z palcem

zrobilem na nich moze ze 100 km i zaczely sie rwac

 

czy wasze rekawice(te grubsze tzn nie letnie ) maja ta sama tendencje do wyciagania tego scierwa ze srodka palca rekawicy??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem rękawice Wolfa

 

http://moto.allegro.pl/item526105607_super...kora_22_24.html

 

przejechałem w nich nie całe 100km

wyglądają świetnie, idealnie leżą na ręce.

 

Komfort jazdy bardzo wysoki i było mi w nich w miarę ciepło. Bo trudno by było ciepło przy temp -4C i prędkości 80-140 km/h...

polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechał 100km i poleca, co za agent :D Idź pomierz garnitury do sklepu a potem napisz elaborat, że super leżą i są wygodne i się nie zużywają i polecasz :D Bladego pewnie też po 3h jazdy będziesz polecał jako idealne moto które nie ma dla Ciebie niespodzianek...

Ogarnij się i nie pisz takich głupot bo jeszcze ktoś kupi te gówniane wolfy i będzie Cię przeklinał bo przecież poleciłeś mu je po 100km <lol>

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechał 100km i poleca, co za agent :D Idź pomierz garnitury do sklepu a potem napisz elaborat, że super leżą i są wygodne i się nie zużywają i polecasz :D Bladego pewnie też po 3h jazdy będziesz polecał jako idealne moto które nie ma dla Ciebie niespodzianek...

Ogarnij się i nie pisz takich głupot bo jeszcze ktoś kupi te gówniane wolfy i będzie Cię przeklinał bo przecież poleciłeś mu je po 100km <lol>

 

chyba coś słabo kojarzymy... Nie bez powodu napisałem ,że przejechałem 100KM...

a ,że leżą dobrze na ręce to chyba plus nie? ;d ,że fajnie wyglądaja to też chyba plus nie?

co do Bladego to nie ten temat.

 

Więc nie próbuj kogoś ośmieszać na siłe bo sam stajesz się śmieszny przez takie wypowiedzi. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...