Skocz do zawartości

Suzuki VL 250


tommy1231
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem tu nowy

i mam prośbe, rozważam zakup Suzuki VL 250 Intruder i chcialem zasiegnąć opini czy warto?

miał by top byc moj pierwszy motor w sumie nie liczac tego co bylo hehe, taki to rekreacyjnej jazdy, czy na pocztak może byc? nie chce zeby byl za ciezki i zbyt mocny :)

 

może ktos juz tym jeździł?

 

z gory dziekuje za odpowiedz

pozdrawiam wszytkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem tu nowy

i mam prośbe, rozważam zakup Suzuki VL 250 Intruder i chcialem zasiegnąć opini czy warto?

miał by top byc moj pierwszy motor w sumie nie liczac tego co bylo hehe, taki to rekreacyjnej jazdy, czy na pocztak może byc? nie chce zeby byl za ciezki i zbyt mocny :)

 

może ktos juz tym jeździł?

 

z gory dziekuje za odpowiedz

pozdrawiam wszytkich

 

 

Witam.Takim akurat nie jeździłem ale jeździłem Virago 250.Oczywiście jeździć się tym da.Jak na pierwszy "poważny"motocykl to jak najbardziej.Radziłbym Ci jednak kupić coś mocniejszego,bo pojeździsz tym troszeczkę i stwierdzisz,że za mały,za słaby itd.,a może i nie.Nie wiem.Patrzę z mojego punktu widzenia.Twój punkt widzenia może diametralnie się różnić.Pozdrawiam!Szerokości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje bardzo za odpowiedz...

własnie tak myśle ale boje sie z drugiej strony ze 600 i w gore beda za mocne za ciezkie itd... jeszcze musze poogladac jakies maszyny moze zmienie zdanie

 

pozdrawiam

 

jesli ktoj jeszcze ma jakąś opinie to bardzo prosze :)

Edytowane przez tommy1231
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup od razu VL 800 :smile: Ostrożnie i powoli na początek,to bardzo przyjazny sprzęt i lekko się prowadzi.Nawet VL 1500 mimo dużej masy lekko się prowadzi.Na początek delikatnie,to kwestia wprawy! :buttrock: poradzisz sobie :buttrock: chyba że chodzi o inne kwestie.Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech kupi 250.Powiedziałem tak,bo taki jest mój punkt widzenia.Prawko na samochód mam 10 lat.Prawko na motocykl zrobiłem w 2001r,wcześniej jeździłem bez prawka.W 2001 marzyłem o dużym motocyklu tylko poprostu nie miałem tyle kasy żeby go kupić,nawet używanego.To z przymusu patyrałem się wtedy GS 400,który miał wiecznie "choroby"bo kupiłem zajeżdżonego za marne grosze(choć i tak miło wspominam).To był taki motocykl bo nie było mnie stać na inny.Wtedy nawet z ETZ150 którą też miałem bez wachania przesiadłbym się na 800 i nie szukałbym czegoś"na początek".Ale to JA i mówię o sobie,a nie o koledze który chce nabyć 250.Doskonale Go rozumiem.Zmierzam do tego,że ciężkie motocykle to nie jest nic strasznego,a 1500 dałem tylko do porównania,że też dobrze się prowadzi.

 

Prawda jest taka,że uważać trzeba na każdym.

 

 

 

 

P.S. To nie motocykle zabijają ludzi.Na dużym i mocnym motocyklu też można jeździć rozważnie i ostrożnie.Tak naprawdę to wszystko jest zależne od kierującego.

Edytowane przez lukas8103
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie chcesz swej psychice zrobic krzywdy to nie kupuj 250, bardzo szybko braknie ci poweru.Jako ze egzotyki VS400 czy VS600 są w kraju cięzkodostępne to polecam Honde VT600. No chyba ze wygladasz i wazysz jak Frodo no to kupuj VL250.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz mógł sobie pozwolić na to, żeby sprzedać 250tkę za rok i kupić coś większego to nawet nie ma się co zastanawiać.

 

Witam. Mädre slowa. Na mniejszym nauczysz sie szybciej tego , co na wiekszym moze przyjsc z bölem(np.800), i w dluzszym czasie. Pözniej latwiej sie przesiäsc na wiekszy. Decyduj...

Po dlugiej przerwie zaczynalem od Suzi GZ250 - jeden sezon - ale bylo warto!

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...