Skocz do zawartości

Honda XL 500r prosze o pomoc (moduł)


Bruno
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wczoraj nabyłem Xl 500 r z uszkodzonym modułem. Sprawdzałem Allegro nic takiego nie ma.Mam pytanie gdzie mogę dostać taki moduł, ewentualnie czy jakiś zamiennik od innego moto wchodzi w gre?

W ostateczność w grę wchodzi naprawa , znacie kogoś kto potrafi taki moduł naprawić?

 

pzdr

Bruno

601794506

Edytowane przez Bruno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro niedawno był taki używany ale już nie ma może znowu wystawi

 

Jest to raczej trudne do zdobycia moduł MC4 jest inny od stosowanego w starszej XL 500 S i późniejszych XL 600 R, wchodzi w grę tylko ten od XL 500 R.

XR 500R posiadały moduł jak w XL500S a potem przeszli na silniki zunifikowane z XL600R tylko o zmniejszonej pojemności więc próba dopasowania z XR odpada.

 

koszt nowego przez www.dwa-kola.pl to 743.44 zł

 

w Niemczech jest na aukcji

http://cgi.ebay.de/Honda-XL-500-R-PD-02-CD...1QQcmdZViewItem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma naprawiająca moduły:

"Elserwis" Zakład Elektroniki Krzysztof Kruczyk

Dane kontaktowe

07-410 Ostrołęka, woj. mazowieckie

ul. Gomulickiego 4

tel.: 029 764 28 67

fax.: 029 764 28 67

Sam tego nie sprawdziłem ale podobno zrobili parę modułów lodziom z forum.

Warto zadzwonić i zapytać.

Pozdrawiam.

Edytowane przez sebazaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, nie wiadomo jaką masz sytuację z resztą elementów

 

na pewno tobie albo temu kto to będzie robił przyda ci się ściągnąć z tej strony http://www.hondaxl.it/manuali.htm Pdf-y 76_89_HondaXL400R_XL500R.pdf i 90_100_HondaXL400R_XL500R.pdf są tam wszystkie opory poszczególnych elementów zapłonu jakie można zbadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XL 500 R na silniku PD05 1985-87 o którym tutaj nie wspomniałem jest rzadkie i robione na rynek Austiacki

ale skoro autor tematu nie zareagował źle na podesłany link z modułem do starszego XL 500 R na silniku PD02 1982-85 to on ma właśnie jego.

 

gdyby jednak to był ten PD05 to można by go odpalić na module od chińskiego skutera :bigrazz: a z częściami to problem tylko z cylindrem tłokiem itp bo to był kastrat na podstawie PD03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Przepraszam że odgrzewam kotleta ale mam właśnie taki problem.

"gdyby jednak to był ten PD05 to można by go odpalić na module od chińskiego skutera bigrazz.gif a z częściami to problem tylko z cylindrem tłokiem itp bo to był kastrat na podstawie PD03" gdzie dostać tłok z pierścieniami do PD05 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...