Skocz do zawartości

"MoToPoDrÓżE małe i duuuże..."


PrzemekB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej mnie cieszy jak się komuś przydają przy planowaniu własnych wojaży :crossy:

Szkoda tylko, że jakość pozostawia wiele do życzenia no ale na to nie mam już wpływu.

Został jeszcze tylko jeden materiał do złożenia z tej wyprawy i kamera idzie do muzeum techniki :laugh:

 

Pozdro

Edytowane przez PrzemekB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie jakość się liczy. Widziałem filmiki o dobrej jakości kręcone kamerą na motocyklu, ale co z tego, były drętwe i sztuczne. Twoje filmiki z przyjemnością się ogląda bo są żywe, naturalne i pomysłowo poskładane :clap:

Ukłony dla kamerzystki :notworthy: bo bez niej, nie byłby co oglądać :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Za namową PrzemkaB przenoszę tutaj swoje zdjęcia/filmy.

 

Przybyliśmy, zobaczyliśmy więc podzielę się z innymi - może się spodoba i ktoś z Was również pojedzie w tamte strony.

Do tej pory jeździliśmy we trzech - dwa DL650 i jedna SV650. Dwa wakacyjne wyjazdy i każdy kończył się wielkim bananem na twarzy.

 

Norwegia 2010 (Nordkapp)

http://www.youtube.com/watch?v=3H5sbuTszXY&feature=player_embedded

 

Kraje bałtyckie 2009

http://www.youtube.com/watch?v=xlZv3Z9FU5Y&feature=player_embedded

Mapa

 

Pozdr.

GrUbY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprawa motocyklowa do Maroka 2011 film jest tutaj, niestety nie potrafię go wkleić na forum :(, tylko jakieś krzaki mi wychodzą może spróbuje ktoś inny.

 

 

Dla zainteresowanych tematem polecam też, dziennik z podróży na blogu tutaj początek relacji

zapraszam

Edytowane przez mizer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Wyprawa motocyklowa do Maroka 2011 film jest tutaj, niestety nie potrafię go wkleić na forum :(, tylko jakieś krzaki mi wychodzą może spróbuje ktoś inny.

 

 

Jestem pod wrażeniem. Film niesamowicie zachęca do podróży na 2oo.

icon3.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się pochwalić moimi wyjazdami na 50tce. Robić filmy dopiero się uczę i myśle że następne będą jeszcze lepsze ;).

Używane sakwy za 50zł

Stelaże na bagaż z rurek od starej kanapy

Pożyczony namiot

Stare opony

Dwóch 15 latków i dwie 50tki,

No i w droge!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...