Skocz do zawartości

"MoToPoDrÓżE małe i duuuże..."


PrzemekB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Waaaaa! Chce więcej - dlaczego ten film taki krótki?

Zajebista wyprawa - z zazdrości ugryzłem monitor ;)

 

 

 

Film krótki bo na pustyni do naszej kamery dostały się ziarenka piasku i znaczną część materiału szlak trafił, po za tym jak zawsze jak się coś dzieje np. słone jeiora (wielki szot) to kamera była w sakwach:( , ale będzie nad tym pracować. Teraz planujemy wyjazd do Maroko, będziemy lepiej przygotowani sprzętowo to może tym razem uda się coś dłuższego nakręcić

 

i wiek poprawiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich ulubionych tematów na forum, nie mogę się napatrzeć na te filmy i fotki. Gratulacje dla wszystkich za udane wyjazdy i stworzone z nich materiały. Jeszcze wiele miejsc jest do odwiedzenia, oczywiście na motocyklu :crossy:

 

Skoro zawitały tu już pokazy slajdów, to wrzucę to, co przygotował kolega z naszego wakacyjnego wypadu. Niestety nie mieliśmy kamery (pewnie w przyszłym roku już ją weźmiemy). Niedługo będzie również gotowa relacja z wyprawy.

 

P.S. To po obejrzeniu filmu Przemka, w mojej głowie zadomowiła się Przełęcz Stelvio.

:flesje:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

film z tunezji rewelacyjny, od razu widac ze to profesjonalny montaz a cala wyprawa to nie spontan tylko komercja a jesli sie chce na czyms zarobic to trzeba to dobrze zareklamowac

 

fajnie że film się podoba, motaż naszego kolegi :).

 

Tunezja to był pełen spontan i przygoda :). Wtedy nikt z nas nie myślał o komercji, nie mieliśmy własnego samochodu, a w pożyczonym Vito w dzień wyjazdu załatwialiśmy przegląd techniczny. W nocy w Polsce całkowicie wysiadło nam ogrzewanie chyba przy -20 stopniach, szyby od środka zamarzały !

 

Teraz w lutym planujemy częściowo komercyjną wyprawę do Maroka.

Edytowane przez mizer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie że film się podoba, motaż naszego kolegi :).

film jest zajebisty!

i mimo, że ten montaż skutecznie mnie zdemotywował (zapoznaję się dopiero z tego typu programami) :D to nie poddam się bez walki (mam trochę materiału z wakacji) ;)

 

pzdr

 

KAPD Klub Anonimowych Piratów Drogowych
"Człowiek zbyt poważny jest strasznie śmieszny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

piękna sprawa takie wyprawy, jednak warto zjechać z drogi, tak przeglądałem zdjęcia z waszych wypraw i nie mogłem się przestać zachwycać tymi zdjęciami, co następne to jeszcze lepsze, takie zawodowe, a pózniej patrze a tu każdy fotoreporter :bigrazz: , choć jeden by się w takiej grupie na wyjeżdzie przydał i już było by co oglądać, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Apropo składu na wyprawę, to brakuje nam kilku umiejętności. Idealnie by w ekipie byliby: lekarz, operator, pismak (znaczy się znający się na słowach) i mechanik, na razie z braku laku uczymy się :), bywa zabawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

MoToWyPa(s)D 2008 - część 6

 

Przedostatnia część tasiemca z podróży poślubnej, poświęcona w całości Szwajcarii.

Zobaczyć w niej można min. takie miejsca jak:

 

- przełęcz Susten

- przełęcz Nufenen

- przełęcz Gotarda

- przełęcz Lukmanier

- wycieczka nad najdłuższy lodowiec Alp - Aletsch

 

Mapę z zaznaczonymi miejscami znajdziecie TU

Punkt:

A - początek relacji

B - przełęcz Susten

C - przełęcz Gotarda

D - przełęcz Lukmanier

E - przełęcz Nufenen

F - stacja kolei linowej wiozącej do wioski Bettmeralp. Tam przesiadka w kolejną gondolę wiozącą w pobliże szczytu Bettmerhorn, z którego można dojść min. do lodowca Aletsch.

 

Pozdro

Edytowane przez PrzemekB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...