Skocz do zawartości

Problem Honda MTX 80...


Hondziak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no i przy wyjętej gąbce ci sie zamula ?? stary coś jest z gaźnikiem nie tak i żaden filtr ci nie pomoże

 

kombinowałes z ustawieniami iglicy ??

 

ja też miałem 80c i w filtrze miałem kawałek jakieś gąbki nawet sam nie wiem od czego i wkręcała sie do 11tys bez problemu nawet swojego czasu miałem za ubogą mieszanke (biała świeca)więc coś masz z gaźnikiem a nie filtrem.....

 

przy wyjętej gąbce nie ma żadnych oporów na ssaniu......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nie ma wcale filtra, tzn tej gabki. odmula go wtedy jak zwiekszy dawke powietrza poprzez odkrecenie czerpni.

 

jedyny stozek, ktory moglby wchodzic w gre to gabkowy. i to tez po nasaczaniu.

 

 

ja mam w Hawku stozki K&N`a ktore wg tego co wystawiaja sie na ebayu (o alegro nie mowie bo nie maja) to kosztuja okolo 300zl za sztuke. i i tak twierdze ze to bubel i tego bubla chce sie pozbyc stosujac normalny filtr powietrza. W sumie w silniku 2T gdzie remont tak czy siak zrobic trzeba, to mozna sobie zaszalec, ale mi szkoda jest mojego silnika. ot.

 

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech najpierw wleje normalne ilości oleju , 1:25 to się do kosy spalinowej leje która kręci lekko 20tys obr a nie do starego enduro powietrzaka.

 

1:40-1:50 to jest optymalny stosunek oleju do paliwa praktycznie dla każdego silnika 2t w motocyklu.

A to że bez filtra lepiej jeździ to kwestia regulacji

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech najpierw wleje normalne ilości oleju , 1:25 to się do kosy spalinowej leje która kręci lekko 20tys obr a nie do starego enduro powietrzaka.

 

1:40-1:50 to jest optymalny stosunek oleju do paliwa praktycznie dla każdego silnika 2t w motocyklu.

A to że bez filtra lepiej jeździ to kwestia regulacji

1-50 na dotarcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi koledzy co da wieksza ilosc oleju w bezynie? Bo jak dlamnie to tworzy sie nagar i i mamy od strony kanału wydechowego piekna paste scierną pozatym podnosisz temperature spalania co nie jest takie super jak masz silnik na dotarciu. Jak założyłeś jakis tam kit tjuningowy to zmiejniłeś gaźnik albo chociaz dysze główną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELoo no widze ladne odpowiedzi ;p filtr zalozylem i porobilem dziury w filtrze i dziala ,moze macie sdjecie gaznika do honda mtx 80 ??jak tak to prosze podac

 

jeszcze sie dowiedzialem ze poprzedni szwab jezdzil tym motorkiem bez filtra z wlozona rurka zamiast filtra lecz mnie to przerazilo i jezcze sie dowpiedzialem ze go katowal no i teraz mam nowy tlok i jest dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...