Skocz do zawartości

Cło Szwecja mitsubishi L200


Rekomendowane odpowiedzi

13-15 litra spala (jazda była spokojna tylko niekiedy jakies ostrzejeszcze przyspieszenia w celu sprawdzenia) , od navary lepiej idzie mielismy porównanie:] 4x4 super trzyma sie snieznej drogi ,

Auta ma przeznaczenie wyjazdy na ryby (las itp) przewozenie desek na pace. Więc zgodnie z przeznaczeniem;] co do mocy, wątpie zeby jakas zwykla ososbówka wystartowała szybciej jeszcze jak jest jeszcze wlaczone 4x4 ;] Autko odrazu sie zbiera i leci ostro do przodu.

tylko nie miesci mi sie do garażu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do mocy, wątpie zeby jakas zwykla ososbówka wystartowała szybciej jeszcze jak jest jeszcze wlaczone 4x4 ;] Autko odrazu sie zbiera i leci ostro do przodu.

tylko nie miesci mi sie do garażu:D

 

 

katalogowo ma 0-100km/h = 17,7 sek, czyli żółw :icon_biggrin:

 

http://www.motofakty.pl/artykul/mitsubishi_l_200.html

 

Ze startem spod swiatel sie zgodze, bo moc robi swoje. Ale na autostradzie i tak wiekszosc osobowek bedzie szybsz-bo ogromna masa, aerodynamika na poziomie zero na pewno nie pozwala na przyjemna i bezpieczna jazde z duzymi predkosciami. A spalanie w tych autach to jak w ruskim czolgu ....

 

 

oba auta czyli tundra turbo i ram srt osiągają prędkość do 250 km/h, a większość osobówek jednak nie osiąga takich prędkości.

 

ale zgodzę się z tobą, że jazda powyżej 200km/h takim autem nie jest zbyt bezpieczna i spalanie również nie jest małe.

Edytowane przez Orzeszek :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 10 letniego dizla robić wyścigówkę? :icon_rolleyes:

Ze skrzynią SS możesz po czarnym pomykać na zapiętym przodzie. bez SS kiepsko to widzę.

Te samochody traktowane zgodnie z przeznaczeniem ''robią ''.

Ale jako reprezentacyjna limuzyna raczej nie bardzo.

Co do aut ze Skandynawii, to warto sprawdzić pod kątem korozji.

A w mitsu zwłaszcza ramę przy tylnych kołach. i to nie tylko wizualnie.

młotek w rąsie i jazda opukiwać.

Co do papierów nie wiem nie znam się.

pis(s) off🦆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13-15 litra spala (jazda była spokojna tylko niekiedy jakies ostrzejeszcze przyspieszenia w celu sprawdzenia) , od navary lepiej idzie mielismy porównanie:] 4x4 super trzyma sie snieznej drogi ,

Auta ma przeznaczenie wyjazdy na ryby (las itp) przewozenie desek na pace. Więc zgodnie z przeznaczeniem;] co do mocy, wątpie zeby jakas zwykla ososbówka wystartowała szybciej jeszcze jak jest jeszcze wlaczone 4x4 ;] Autko odrazu sie zbiera i leci ostro do przodu.

tylko nie miesci mi sie do garażu:D

 

 

Z jednym sie zgodze ze nie miesci sie w garazu :biggrin: zreszta ja osobiscie nie polecam auta na maksa zamulone silnik 2,5 to za malo jak na tej masy samochod przez to chyba tyle pali, z pod swiatel zlow do 80km/h zlow do setki zlow do 140km/h zlow i ogolnie nie jedzie jak na to spalanie ktore wg mnie na poziomie 16 litrow na trasie jest po prostu tragiczne :biggrin: gdzie 3,5 litrowy benzynowy tuareg z trumna na dachu spalil 11 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy kupił Navare, żeby zaoszczędzić na VAT... ;-) Jaki efekt? Podobny do opisanego powyżej - co z tego że można odliczyć VAT od paliwa jak chlapie to kosmiczne ilości. Jazda w trasie to masakra- twardo, buja na boki, elastyczności żadnej a wersja double cab ma po prostu z tyłu ławeczki:):) bo trudno to nwazać siedzeniami. Skóry, elektryka, cuda wianki a jeździ się jak tarpanem :):):)

Do tego na autostradzie jakiś hyundai getz 1,5turbodiesel czy coś takiego pogania go żeby zjechał na prawy pas, a navara po prostu szybciej nie może :)

Jedno jednak jest in plus - imponujący rozmiar i wygląd no i jeszcze 4x4.

Wniosek? Auto nie dla kierowcy a dla tych, którzy na nie patrzą. Na dłuższe trasy totalna klapa.

 

 

Mój znajomy ...

Może znajomy jeździł wcześniej eS Classą, może BeMką 7 i stąd wrażenia.

Ja jeżdże od ponad roku i żadne Hujdaje nie poganiają mnie na trasie.

Bryka wyciąga bez problemu licznikowe 180km/h, przyśpieszenie koło 11 sekund do setki, czyli tak jak średniej klasy osobówka. Doskonały właśnie na trasę a do dupy do miasta, zaparkowanie czy wyjazd z parkingu sprawia czasami problemy.

Pali ... dużo ... przy lekkiej nodze ( 100-120km/h ) na trasie zmieści się w 10L/100km jak się depnie 150-160 przekroczy 12-13L. Raczej więcej NIE.

W średnim terenie chodzi doskonale ... trudnego nie próbowałem, za dużo wydałem kasy by ją utopić w błocie.

Oczywiście że jest to Pickup więc ma swoje ograniczenia, trudny załadunkek, sztywne zawieszenie ale jak się wie co kupuje to nie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy ...

Może znajomy jeździł wcześniej eS Classą, może BeMką 7 i stąd wrażenia.

Ja jeżdże od ponad roku i żadne Hujdaje nie poganiają mnie na trasie.

Bryka wyciąga bez problemu licznikowe 180km/h, przyśpieszenie koło 11 sekund do setki, czyli tak jak średniej klasy osobówka. Doskonały właśnie na trasę a do dupy do miasta, zaparkowanie czy wyjazd z parkingu sprawia czasami problemy.

Pali ... dużo ... przy lekkiej nodze ( 100-120km/h ) na trasie zmieści się w 10L/100km jak się depnie 150-160 przekroczy 12-13L. Raczej więcej NIE.

W średnim terenie chodzi doskonale ... trudnego nie próbowałem, za dużo wydałem kasy by ją utopić w błocie.

Oczywiście że jest to Pickup więc ma swoje ograniczenia, trudny załadunkek, sztywne zawieszenie ale jak się wie co kupuje to nie problemu.

 

Osobówki średniej klasy to mondeo, vecta, passat, avensis itd. Hyundai Getz to segment A i maks prędkość CRDi ma katalogowo 173 km/h a navara 170 km/h, zatem... mniejsza, ie chodzi tu o wścigi. Nie sposób jednak porównać jazdy takim pick-up em do jazdy autem klasy średniej. Miałem okazję poprowadzić to przez jakieś 200km w trasie i jazda tym jest dużo bardziej męcząca, elastyczność w porównaniu do 2l turbodiesla osobowego jest znikoma. Po prostu przeznazenie tego auta jest inne i tyle. Nie jest to auto dla szybkiego przemieszczania się po drogach, długich tras itd., jest to wół roboczy nie do zajechania.

Znajomy jeździł przedtem golfem 1,9 TDI kombi bodajże 110KM czy 130KM

 

 

z 17 sec do setki chyba żartujecie :icon_mrgreen:

Jak ebde mial czas to nagram;]

 

Nagrywaj nagrywaj, ale fakty mówią za siebie, to auto ma 100KM i pewnie waży ze 2 tony, więc czego można się spodziewać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...