Jump to content

HONDA CR 125 problem


kukos
 Share

Recommended Posts

Zwracam sie z prosba o porade lub stwierdzenie usterki.

Wczoraj dnia 10.01.2009 po tych duzych mrozach,sprobowalem odpalic swoja honde cr 125.

Kop,kop odpalila za 2 razem ,bez zadnych problemow.

I tak nie gazuje ni nic,chce zeby sie rozgrzala,nagle czuje ze obroty same skacza do gory.

Wskoczyla na wysokie obroty pochodzila 5-10 sek i zgasła.I teraz nie moge odpalic.

Świeca zawsze mokra jak sprawdzam.Odpalam na ssaniu bez gazu,i wszystkie kombinacje probowalem ale maszyna nie podejmuje zadnej walki. Jakie moze byc usterka?

Link to comment
Share on other sites

Regulowałeś gaznik na warunki zimowe?

Raczej nie,przed tym odpaleniem.Jednak mimo regulowania teraz nie chce odpalic.

Chodzi o te srube od powietrza?

 

A jesli mam watpliwosci dotyczace kompresji,to znacyz ze silnik sie zatarl czy moze byc inna mniejsza usterka powodujaca problem?

Edited by kukos
Link to comment
Share on other sites

gaźnik reguluje się na odpalonym i zagrzanym silniku :flesje:

 

ja nigdy nie regulowałem gaźnika i wszystko śmiga.

 

 

1. wymieszaj paliwo w baku, dolej świeżego

2. przelej gaźnik nowym paliwem

3. w najgorszej sytuacji szlag trafił simmmery na wale, bo od mrozów to motocykl raczej się nie zaciera

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Link to comment
Share on other sites

gaźnik reguluje się na odpalonym i zagrzanym silniku :flesje:

 

ja nigdy nie regulowałem gaźnika i wszystko śmiga.

1. wymieszaj paliwo w baku, dolej świeżego

2. przelej gaźnik nowym paliwem

3. w najgorszej sytuacji szlag trafił simmmery na wale, bo od mrozów to motocykl raczej się nie zaciera

dziwne bo ja mojego musiałem przestroić na mrozy powyzej 10 bo nijak nie chciał jechac ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam Wszystkich. Moją CR125 jak rozgrzewałem w mrozy,gdy kończyło się paliwo też zaczęła wchodzić na szybkie obroty(nie na ssaniu) i zdechła. Może Tobie tylko paliwa zabrakło!!! KUKOS jeżeli możesz to napisz jak Twoja historia z Hondzią się skończyła. Pozdro.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...