Skocz do zawartości

CBF 1000 ABS


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Aż skóra mi ścierpła jak wyraziła chęć zdobycia prawa jazdy kategorii A . Pzdr.

 

moja poszła jeden krok dalej ...

tydzien temu odebrała prawko i juz miala pierwsze wprawki na cbfie ...

 

http://img801.imageshack.us/i/cbfa.jpg/

powiedziała ze bala sie odkrecic powyzej 3 tysiecy, no cóz dodatkowy plus przelotowych kominów ;)

 

 

Teraz dzieciaka mi drugiego urodzi to dostanie seven fifty ktorej nie sprzedałem bo mi szkoda było ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem na fakturze, co mi tam wlali w serwisie hondy: castrol Power 1 Racing 4T 10W-50 po 47 PLN/l.

Trochę mam wyrzuty sumienia, że dobijam już na nim do 12-go tysiąca km ale skoro tak zaleca instrukcja i serwis to nie będę świętszy od papieża. A moja żonka ma dostać (od swojego najlepszego na świecie męża, oczywiście) nowe auto na wiosnę,

więc jeśli woli motocykl... Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Panowie strasznie rozpieszczacie TE SWOJE KOBIETY - zgroza ! Dobrze , że moja nie czyta tego forum .

Olej wymieniałem co 6 tys. bo głównie jeżdżę po mieście , a są to odcinki kilku kilometrowe i permanentnie w korkach przeważnie na "dwójce" i stąd decyzja o tak częstej wymianie .

Jutro rano miałem lecieć do Rumunii ale nie uśmiecha mi się 500km w deszczu - więc odpuszczamy , może w niedzielę , może w poniedziałek , a najpiękniejsze z tego jest to , że nie ustalaliśmy trasy ani terminów . Tylko raz się spotkaliśmy na godzinkę żeby pogadać , reszta ustaleń telefonicznie . Oczywiście wiemy co warto zobaczyć , ale kiedy tam dojedziemy i którędy to się zobaczy .

Na razie jedziemy przez Rzeszów na Słowację do Sighisoary w Rumunii i trasą Transfogarską odwiedzić Drakulę .

pzdr.

Marek

Edytowane przez SynekM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieublagalnie zbliza sie koniec opon mojej eFki, wiec mam do Was pytanie jakie wybrac nowe obuwie? Naczytalem sie troszku testow i w gre wchodza Mechelin Pilot Road 2 lub Pirelli Angel ST. Macie jakies inne typy? Co mam wybrac?

 

Widzę, że kolega czytuje kolorowe popularne miesięczniki... :cool: :wink:

SR50 -> S53 -> Intruder M800Z -> CBF1000 -> VFR800FI -> CB1000R -> CB1300SA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez. :) W mnie w ekipie wiekszosc ludzi (na roznej masci sprzetach) smiga na Pilot Road-ach 2. Jedynym ich argumentem jest - bierz bo najlepsze, a to nie do konca mnie przekonuje. Dlatego pytam o Wasze typy

 

Dodam, ze obecne to starsza wersja Michelinow i nie mam na co narzekac

Edytowane przez Sid_82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieublagalnie zbliza sie koniec opon mojej eFki, wiec mam do Was pytanie jakie wybrac nowe obuwie? Naczytalem sie troszku testow i w gre wchodza Mechelin Pilot Road 2 lub Pirelli Angel ST. Macie jakies inne typy? Co mam wybrac?

Stawiam na Michelina . :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Tak, ja smigam na Pirelli Diablo. Zwyklych, starych, sprawdzonych.

Do tego kupuje opony z indeksem predkosci do 210km/h, dzieki czemu za komplet opon place ok. 650zl-700zl.

Przod wystarcza mi na ok. 18-20kkm, a tyl na 12-15 tys.km. W Alpach podnozki poprzycieralem, wiec oponki chyba zle nie sa ;). Troche czasem zaluje, ze nie moge dmuchnac motorka na pelny gwizdek (mam pusta A1 pod nosem), ale coz. Cos za cos :).

 

Caly czas usiluje wyprobowac inne gumy (np wlasnie PR2), ale za kazdym razem, jak przychodzi do zakupu, przewaza czynnik ekonomiczny ;).

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...