Skocz do zawartości

rękawice do 150-200zł


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc :banghead:

 

Własnie rodzice zapytali sie co chce na mikołajki :icon_biggrin: , więc stwierdziłem, że warto kupic jakies rękawice :crossy:

Limit to tak z 150 zł.

W przyszłym sezonie przesiadam sie na sportową 125kę, więc nie interesuja mnie rękawice na choppery, turystyki, crossy itp :icon_arrow:

Odpadają rękawice typu CafeRacer, bo tata je kupił i są tragiczne ...

 

Znalazłem fajne:

http://moto.allegro.pl/item147420853_wyprz...ire_czarne.html

ale są niestety za duże ...

 

Mój obwód dłoni wynosi około 22 cm, czy te o 3 cm większe rękawice będą mi w jeździe przeszkadzac?

 

Czy znacie firmę AMX? Co możecie o niej powiedziec?

http://moto.allegro.pl/item147622312_amx_a...we_sportow.html

 

i na koniec dwa typy Hein-Gericke:

http://moto.allegro.pl/item147412605_super..._racevent_.html

http://moto.allegro.pl/item145240672_wyprz...tribal_evo.html

 

To tyle z moich propozycji :D

Jesli znacie jakies sklepy gdzie są teraz wyprzedaże albo gdzie moge kupic te FLMy tylko w mniejszym rozmiarze proszę o maila :)

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :)

Z góry dziękuję !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samych rękawic to nie kupuj bez przymierznia!

Pozatym te 3cm będą przeszkadzać w jeździe, bo wiem co mówię :bigrazz:

Oglądałem SIDI chyba R2? :smile: i M były za małe, L już w prawie idealne, ale normalnie mierząc obwód dłoni wychodzi 22cm, czyli M - jakaś dziwna rozmiarówka, albo dziwnie wyprofilowane :banghead:

Wchodzę na stronę louisa i widzę probikery F-308 za 25€ to się długo nie zastanawiałem i kupiłem XL, bo cena była atrakcyjna i mówię jak SIDI R2 w rozmiarze L były "prawie" idealne to XL powinny być OK, ale się zdziwiłem, bo ręka w sumie w nich tonęła i sprzedałem je na allegro :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w wakacje kupiłem sobie te FLM co mówisz, że sa za duze. była promocja płaciłemk za nie 69zł. i są zajebiste , brdzo miękka skóra, ciepłe, przewiewne, zajebisty kewlar, ogólnie widac zajebista niemiecką reke FLM...pierwsza jakośc... naprawde polecam serdecznie :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi ...

Te FLMy łyknąłbym od razu nawet gdyby były droższe :D Wygladaja na porządne :)

 

Mojego ojca rękawice te CafeRacer są idealne, a są w rozmiarze M :)

 

Jak wiecie gdzie mogę dostac Mki tego modelu FLM to proszę o odpowiedz :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam wszystkich, to mój 1. post tutaj :D

 

Mam pytanie - jakie rękawice kupić mając do dyspozycji 150zł? Znalazłem dwa modele Utiki - Predator (~150zł) i Race GT (110-130zł), ktoś może mi coś o nich powiedzieć? bo nie znalazłem żadnych konkretnych opinii... Albo może jakieś inne?

Generalnie wymagam od rękawic: ceny do 150zł, najlepiej skórzane i koniecznie długie; nie muszą być nie wiem jakie bo póki co posiadam tylko MZkę, ale dobrze by było jakby wytrzymały troche i doczekały bandita albo jakiejś innej 500tki /600tki ;)

 

z góry dzięki za pomoc! pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tyle że był jeden podobny temat pasujący czasowo w miarę (bo po co mi modele/ceny/linki sprzed roku-2lat?) , a ja pytam też o konkretne rękawice (o których nic nie znalazłem konkretnego)... gdybym coś znalazł to raczej bym już nie zakładał tematu, nie?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, to mój 1. post tutaj :D

 

Mam pytanie - jakie rękawice kupić mając do dyspozycji 150zł? Znalazłem dwa modele Utiki - Predator (~150zł) i Race GT (110-130zł), ktoś może mi coś o nich powiedzieć? bo nie znalazłem żadnych konkretnych opinii... Albo może jakieś inne?

Generalnie wymagam od rękawic: ceny do 150zł, najlepiej skórzane i koniecznie długie; nie muszą być nie wiem jakie bo póki co posiadam tylko MZkę, ale dobrze by było jakby wytrzymały troche i doczekały bandita albo jakiejś innej 500tki /600tki ;)

 

z góry dzięki za pomoc! pozdro

miałem cały sezon jakieś skórzane Utiki z kevlarem (nazwy nie pamiętam) wytrzymały dwa szlify i tylko od wewnętrznej strony na prawej sztuce nitki się popruły, sie zaszyło i sie latało dalej

 

pozdrowiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Utiki i przyjemnie się w nich jeździło (dobre czucie) ale szybko mi się zniszczyły. Przetarły się w najbardziej używanych miejscach. Generalnie jak masz zamiar zmieniać rękawice co sezon, to polecam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

w takim przedziale cenowym odpowiedź jes tylko jedna - tschul :smile: mam i bardzo sobie chwale, nie da sie kupic za 150zl lepszych rękawic, ja przynajmniej sie nie spotkałem. niestety jak wlasnie sie patrze na allegro - nie ma zadnych ciekawych. zeby kupic fajne tschule musial bys najprawdopodobniej poczekac do konca zimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

 

Nie majac jeszcze nawez zielonego pojecia kupilem w Berlinie na targach takie

 

http://www.tschul.de/shop.pl?f=NR&c=0202&t...20Versch.Größen

 

uzywam ich b. czesto nawet nie wiedzac, ze jest to produkt Tschul, za ktora firma nie przepadam, mimo tego sa naprawde godne polecenia.

 

model 202 BLK

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Utiki i przyjemnie się w nich jeździło (dobre czucie) ale szybko mi się zniszczyły. Przetarły się w najbardziej używanych miejscach. Generalnie jak masz zamiar zmieniać rękawice co sezon, to polecam :biggrin:

 

 

Dokładnie.

 

Mi popuszczały szwy po pierwszej przejażdżce :bigrazz: poszły do oddania do sklepu i zakupiłem Alpiny SP-3, przeżyły dwa sezony, 25 tys km, wprawę, wiele przemoczeń itd. i dalej mają się świetnie. Wiec jak masz dodatkowe 100 zł to polecam dołożyć.

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...