Skocz do zawartości

ASRT - Africa Journey - Maroko - 11.o6.2oo9


MYCIOR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tzn dopoki Luker nie rzucil tematu z wyprawa to bylem bankowo przekonany o tym, ze moje wakacje beda wygladac mniej wiecej tak:

 

czerwiec - IBIZA z Tytusem, Wariotem i jeszcze innymi. Samolot, hotel, imprezy itp :)

IIga polowa lipca albo sierpien..na tydzien w Alpy austryjacko wloskie (w koncu dojazd tam to jakies 800km ode mnie) i polatanie po lightowych winkach.

 

Tak w skrocie przyszly rok pod tym katem sobie ustawialem ale jak to z ASRT.. nigdy nie wiadomo co bedzie :)

 

 

A ogolnie na lata plan mam taki, zeby na moto kiedys zwiedzic:

Krym,

Maroko,

Grecje

USA, nakedzik na miejscu :)

Szwecja,

Rosja, Mongolia to juz na jakims enduro turyscie

Indie to tez na jakims enduro turyscie

Oczywiscie w kazdym roku gdzies indziej, czyli plan na jakies 10 lat heh

 

 

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty tak wymiękasz ze tylko nakedzik na miejscu - na scigu do USA i nakedzik :biggrin:

 

hehe na sporcie.. to chyba jak wybuduja w 2020 ten kanal z francji do usa podoceaniczny heh.

 

a na powaznie to poleciec tam samolotem i na miejscu kupic lub wypozyczyc sprzeta (zalezy na czym mniej strace). Czoperuf nie lubie, za sporty to tam mozna do więźnia iść (jak w niektorych stanach sie przekroczzy predkosc) wiec nakedzik bedzie w sam raz... jakis litrowy nakedzik bez owiewek :)

 

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do czerwca mamy czas z obczajeniem terminow i mozliwosci co,gdzie,jak... wiec spooko maroko ;) Jedynie na co juz w zyciu nie pojade to sportem 9tys km w 18 dni ;) ogolnie tyle km juz mi sie nie widzi wogole robic wiec te 4 tys co luker zaproponowal to maxymalne optimum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślalem o nastepnej wyprawie i wczoraj jak paliłem........ głupa :cool: pomyslalem ze moze jechac w tym celu ktory nas najbardziej po moto kreci, IMPREZA

a wiec:

 

objazdowka np 3 noce Wienden, przejazd do Pragi na 3 noce, przejazd do Brlina na 3 noce, moze Amsterdam choc daleko i nie po drodze.

Czy sa chetni na cos takiego ?????

Co Wy na to ??

 

Tazzman zapomniales o mniej z ta Ibiza w czerwcu.... :evil: :biggrin:

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

objazdowka np 3 noce Wienden, przejazd do Pragi na 3 noce, przejazd do Brlina na 3 noce, moze Amsterdam choc daleko i nie po drodze.

 

można wskrzesić pomysł 4 stolic ck ;)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

objazdowka np 3 noce Wienden, przejazd do Pragi na 3 noce, przejazd do Brlina na 3 noce, moze Amsterdam choc daleko i nie po drodze.

Czy sa chetni na cos takiego ?????

Co Wy na to ??

Osobiście uważam że trasa mało obfitująca w ciekawe doznania. No chyba ze Amsterdam byłby na I miejscu :biggrin: Moża śmiało strzelić, że kazdy ją zrobił przynajmniej raz i w Wiedniu i Pradze był kilka razy - oczywiscie jak nie na moto to innym sposobem.

Trasa nazwijmy ją: Stambuł Expedition jest o wiele ciekawsza i myśle, że wrażenie zrobi na nas większe.

Oczywiscie to tylko takie moje przemyślenie i nie wiem czy w Stambule jest jakaś mega mordownia w której zagra np. COX, albo FERRY :bigrazz:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy siak ja na te wyprawy, ktore wczesniej napisalem pojade.. kiedys tam....

 

w 2010 chcialbym zaliczyc jakis wyjazd na moto jak i wspomniana Ibize...

 

jesli dojdzie do wypadu Lukera i mozna sie zastanowic.. jesli nie to w czerwcu Ibiza a np w sierpniu zawsze mozemy wyskoczyc na tydzien w alpy, nocowac u siejesta i polatac po winklach.. moze na malta strasse w koncu trafimy na ladna pogode :)

 

chociaz z tym amsterdamem tez bylby fajny pomysl ;)

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

tak sobie wlasnie wymyslilem.....

a moze w tym roku (o ile jescze bilety na prom beda dostepne)..

Niemcy przelot - holandia (amsterdam kilka dni) - francja (paryz) i jakies winkle na wybrzezu) - Anglia (przelot+ Londyn) - wyspa Mann (o ile bilety na prom jescze dostepne) - kilka dni na wyspie Man + Polatanie) - powrot.

Edytowane przez Tazzman

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

tak sobie wlasnie wymyslilem.....

a moze w tym roku (o ile jescze bilety na prom beda dostepne)..

Niemcy przelot - holandia (amsterdam kilka dni) - francja (paryz) i jakies winkle na wybrzezu) - Anglia (przelot+ Londyn) - wyspa Mann (o ile bilety na prom jescze dostepne) - kilka dni na wyspie Man + Polatanie) - powrot.

 

 

 

 

Tazzman kolego tu ziemia :D lądujemy... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

hmmm i sezon 2010 sie zaczyna juz wkrotce ;) z wypadów mam mniej wiecej takie opcje:

 

jak wiece zaczalem latac dodatkowo w terenie i mam zamiar zaliczyc kilka wyjazdow kilku dniowych w gory i lasy i juz kilka opcji jest blizej i dalej i wierzcie, czy nie... błoto wciąga dosłownie i w przenośni :)

 

z wypadów to :

 

czerwiec koniecznie ibiza (samolotem)7-10 dni

lipiec albo sierpien wypad bladym (zmienilem gixa na bladziocha) w alpy austryjacko-wloskie +wlochy albo chorwacja+serbia (vukasin) na ok 9 dni w sumie.

 

 

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe, ze we wakacje wybierzemy sie w znane wam tereny. Pomysl jest taki zeby zrobic dwa kilku dniowe przystanki, w Nicei i gdzies kolo Montpellier.

 

Takie pytaanie, jak byliscie w tych okolicach, jak szukaliscie noclegow? Nie chcemy targac ze soba namiotow, bedzie nas 3-6 osob.

Nie wiem tylko czy rezerwowac cos wczesniej, czy jechac i szukac na miejscu?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu bym rezerwował już wcześniej bo my nie zrobiliśmy tego i po pierwsze dużo czasu traciliśmy na szukanie po drugie było dużo nie potrzebnych emocji a i tak raz spaliśmy na kamieniach na plaży w centrum Nicei przy głównym deptaku gdzie rano pies chciał obsikać Lukerowi głowę ;) a innym razem wylądowaliśmy na jakimś Hiszpańskim opuszczonym stadionie w namiotach na dziko, a po za tym jak już coś zanjdowaliśmy to z regóły wiązało się to z przepłacaniem, a jak rezerwujesz przez net to możesz porównać sobe wszystkie ceny .

 

 

Mam pytanie do ASRT Panowie już z Wokibatem poruszaliśmy ten temat, ale może oddamy wszystkie nasze nagrania z wypadu zeszło rocznego jakiemuś szpecowi , żeby stworzł nam jakąś pamiątkę ??

Edytowane przez wariot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...