Skocz do zawartości

ASRT - Africa Journey - Maroko - 11.o6.2oo9


MYCIOR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

yyyyy a to Turcja i Stambuł odpadł gdzieś , bo chyba coś przeoczyłem.

Tytus niech nie pier**li głupot i niech już zacznie się pakować!

 

No to żeby to jakoś wyglądało bo już marzec to trzeba ustalić 2 punkty

po 1. Konkretnie gdzie?

po 2. Kiedy, w jakim terminie?

po 3. Na jak długo?

 

 

Osobiście wypowiem się za siebie , że:

ad 1. - temat Turcji i Stambułu mi pasuje, jeśli impreza wydłuży się o Grecję to ok jeśli nie to też OK.

ad 2. - najbardziej mi pasuje od 25 czerwiec do 25 lipiec

ad 3. - preferuje tydzień (10 dni pią-niedz) byłby w sam raz, aczkolwiek jak uderzymy na Grecję to 2 tyg. też wchodzą w grę.

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wariot i ja gotowi... pytanie tylko co robimy?

 

Była opcja jechania na 7 dni na Ibize w czerwcu (samolot+hotel+imprezki) i na tydzień czasu końcem lipca albo początkiem sierpnia w Alpy, na Chorwacje???? Ja proponuje Serbia (wizyta u znajomego + 4 dni serbskich imprez) + Chorwacja (winkle+leżenie na plaży).

 

Ale na razie z tego co widzę, opcji jest wiele..

 

Widze ze Wariot zmienil zdanie bo ostatnio mi mowil cos innego, z ta Serbia to przeciez wiesz Tazzi jak z imprezami u WUkaszina o ile jest wogole dostepny.

 

Ja sie pisze na tydzien na Ibize.

Turcja w lipcu odpada, za goraco.

Od siebie proponuje wypad w Alpy na jazde po winklach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku ibiza na tydzien by mnie interesowala ale nie wiem dokladnie jak czasowo sie wyrobie, co do samej wyprawy do turcji to sadze ze w lipcu bedzie za cieplo... a szczerze to wole w tym roku sobie odpuscic wakacje motocyklowe (nie wiem jak bede stal z kasa) i pojechac bez stresow na ibizke a w ktorys weekend wybrac sie na winkielki np. nurburgring :)

Jak ostatnio gadalem z wariotem to tez mi cos wspominal ze nie wie czy pojedzie na wakacje motocyklowe ale moze cos w jego przypadku sie zmienilo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z mojej strony, jedyne co bede mogl w tym roku ogarnac, to:

Ibiza na tydzien w czerwcu

 

Lipiec/Sierpien - Alpy + Wlochy lub Serbia+Chorwacja w sumie na 10 dni.

 

Dodatkowo do tego dochodza wypadziki weekendowe+starty w zawodach wiec nie jestem w stanie w tym roku jechac na wakacje motocyklowe gdzies dalej i dluzej i wydac znow pierdylion zlotych.

 

 

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć rajderzy.

 

Nie sądziłem że będziecie za mną tęsknić.

 

Sprawa wygląda następująco jeśli idzie o ten rok to niestety nigdzie się z wami nie wybiorę, bo ostatnio kasa się mnie nie trzyma, a nie zamierzam jechać na kredytach.

 

Ale mam na przyszły rok mocne postanowienie, że ruszę wreszcie tyłek. poza tym już zaczynam odkładać forsę bo śni mi się ostatnio GSX 1,4. Przy okazji macie może jakieś namiary gdzie można GSX lub XJR dostać z pewnego źródła.

 

Będę was obserwował.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć rajderzy.

 

Nie sądziłem że będziecie za mną tęsknić.

 

Sprawa wygląda następująco jeśli idzie o ten rok to niestety nigdzie się z wami nie wybiorę, bo ostatnio kasa się mnie nie trzyma, a nie zamierzam jechać na kredytach.

 

Ale mam na przyszły rok mocne postanowienie, że ruszę wreszcie tyłek. poza tym już zaczynam odkładać forsę bo śni mi się ostatnio GSX 1,4. Przy okazji macie może jakieś namiary gdzie można GSX lub XJR dostać z pewnego źródła.

 

Będę was obserwował.

 

 

Siema Mundial !!!! Wreszcie sie odezwales :clap: w tym roku pewnie i tak nigdzie dalej nie uderzymy, ale np. mozesz sie znami zderzyc w Brnie w sierpniu na Moto GP

 

Pozdrawiam :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

eeeeee mohery - temat umarł???

Z Bartkiem rozmawialismy o spotkaniu w Kwietniu... moze dla odmiany Zakopiec albo Krynica i rundka gdzies po winklach w gorach?

Moze zanim wielkie plany czercowo-lipcowe ogarniemy jakis maly wypad w gory w maju albo pod koniec kwietnia. Tak zeby spotkac sie w piatek wieczorem, cala sobote polatac po gorskich winklach i w niedziele spokojnie do domu :biggrin:

Kto by sie pisal i gdzie lecimy? :biggrin:

CO do spotkania to czemu nie, sezon przyjdzie, to chec na jazde tez sie pojawi :D

No to jak??? Majówka sie zbliża wielkimi krokami. CO WY NA TO????? Jakis mitting z melanżem??

Z mojej strony, jedyne co bede mogl w tym roku ogarnac, to:

Lipiec/Sierpien - Alpy + Wlochy lub Serbia+Chorwacja w sumie na 10 dni.

Zamień to na ASRT - Stambuł Expedition ;-)

Ogólnie to ja mam poważnego smaka na Stambuł z Rodos - tą Grecję zrobię na moto innym razem. Ogarniać sić bo zostało mało czasu. Wylot 26 czerwiec - co wy na to???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeee mohery - temat umarł???

 

No to jak??? Majówka sie zbliża wielkimi krokami. CO WY NA TO????? Jakis mitting z melanżem??

 

Zamień to na ASRT - Stambuł Expedition ;-)

Ogólnie to ja mam poważnego smaka na Stambuł z Rodos - tą Grecję zrobię na moto innym razem. Ogarniać sić bo zostało mało czasu. Wylot 26 czerwiec - co wy na to???

 

 

Z tego co sie orientuje to sprawa juz jest rozwiazana i w tym roku nici z wyprawy....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...