Skocz do zawartości

ASRT - Africa Journey - Maroko - 11.o6.2oo9


MYCIOR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PANOWIE JAK Z KOSZULKAMI??

Robimy na Expedition 2nd?

 

ja jestem za. kto ma pomysly to niech wrzuci na picase albo gdzies tam i sie wybierze pozniej debesciaka :biggrin: no i tym razem bym naklejki jeszcze zrobil to by sie obkleilo moto no i wszystko podrodze :biggrin:

 

oprocz namiotow mozemy tez tym razem jeszcze lepiej zaplanowac cala logistyke tzn ustalic kto bierze narzedzia, kto kable (gdyby Tytusa alarm znowu gral cala noc), kto jakas apteczke, kto zapasowe zarowki, kto korkociag, a kto recznik :biggrin: ... tak zeby sie nie dublowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za. kto ma pomysly to niech wrzuci na picase albo gdzies tam i sie wybierze pozniej debesciaka :biggrin: no i tym razem bym naklejki jeszcze zrobil to by sie obkleilo moto no i wszystko podrodze :biggrin:

 

oprocz namiotow mozemy tez tym razem jeszcze lepiej zaplanowac cala logistyke tzn ustalic kto bierze narzedzia, kto kable (gdyby Tytusa alarm znowu gral cala noc), kto jakas apteczke, kto zapasowe zarowki, kto korkociag, a kto recznik :biggrin: ... tak zeby sie nie dublowac...

 

 

Dobra to wrzucajcie projekty koszulek na ten wyjazd :)

 

a co do tego kto co bierze to dobry pomysl :) ja zabieram jak w zeszlym roku zioła prowansalskie na pizze i tictac`i :)

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętni bym się z wami zabrał na taki mega wypad poza Europę.

 

Chciałem tylko zaznaczyć że równie ciekawa jest Tunezja i łatwiej się do niej dostać. Poza tym jest tam o wiele bezpieczniej. Byłem dwa lata temu samochodem - nie samolotem. polecam trase przez Marsylie a potem kontenerowcem do Afryki. Sprawami przeprawowymi zajmuje się firma CECOFORMA. z Marsylii, tylko musicie znać francuski żeby kupić bilet bo po ang to oni ni w ząb.

 

To taka moja mała subiektywna propozycja

 

Panie kolego, nie uwazam, ze w Maroko jest niebezpiecznie. Skad taki pomysl?

Spedzilismy tam pol roku temu w dwojke z 10 dni (nie pamietam dokladnie), spanie czy to na dziko, czy w hotelu, czy na kempingu i....? I nic. Bezpieczny kraj, przyjemni ludzie. To nie jest zadna dzicz!

 

Zostalo mi z wypadu 20 ichniejszych dirhamow - ale nie dam, bo KIEDYS mi jeszcze beda potrzebne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a własnie. Jak tam z korzystaniem z karty, duza dostępność , czy srednio??

 

pzdr

 

Raczej slabiutko. O ile pamietam, to w pierwszym wiekszym miescie (dla nas to byl Tetuan) wyciagnelismy z bankomatu kupe kasy i starczylo. Chyba najlepiej by bylo miec w rece gotowke (np kilka stow euro) i zmienic gdzies w banku.

W kazdym razie o placeniu karta na stacjach czy w sklepach, knajpach - raczej mozesz pomarzyc.

 

zaczalem pisac relacje z tej wycieczki, ale minie jeszcze pewnie sporo czasu, nim bedzie wiecej o Maroko..

 

http://advrider.com/forums/showthread.php?t=417636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kazdym razie o placeniu karta na stacjach czy w sklepach, knajpach - raczej mozesz pomarzyc.

Nawet jak gdzieś już jest terminal to może się okazać że ze względu na jakość sieci telefonicznej nie zapłacisz kartą :icon_twisted: chociaż we wszystkich hotelach sieci "Ibis" było OK. Jest też sporo bankomatów - ale nie sprawdzałem jak działają.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRK raczej w kwietniu zeby opony do drogi nie przymarzaly :biggrin:

a co do projektow koszulek... http://rapidshare.com/files/185123891/Koszulka.pdf.html

 

hej,

jak dla mnie koszulki sa swietne.. osobiscie tylko ta palma dla mnie nie ten tego :)

 

ktos z ASRT jedzie na motocykl expo w Wawie?

wiecie gdzie bedzie mnie mozna znalezc, bo siedze tam 3 dni zawodowo

 

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjna wycieczka wam się szykuje. Sami z kumplem chcieliśmy się w tym roku wybrać na coś podobnego ale mało osób da się przekonać, bo każdy mówi, że za daleko, że moto może niepodołać itp farmazony. a Tu widzę towarzystwo zdecydowane i zdeterminowane :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjna wycieczka wam się szykuje. Sami z kumplem chcieliśmy się w tym roku wybrać na coś podobnego ale mało osób da się przekonać, bo każdy mówi, że za daleko, że moto może niepodołać itp farmazony. a Tu widzę towarzystwo zdecydowane i zdeterminowane :clap:

 

Dokaldnie... rok temu sie wiekszosc z nas pierwszy raz w zyciu widziala...

Zebrałą sie fajna ekipa, wszyscy oblatujemy sporty, po winklach sie zajebi*** bawimy cala ASRT i jest git :)

 

O to wlasnie nam chodzi i to koontynuujemy i bedziemy (mam nadzieje) koontynuowac co roku :)

 

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokaldnie... rok temu sie wiekszosc z nas pierwszy raz w zyciu widziala...

Zebrałą sie fajna ekipa, wszyscy oblatujemy sporty, po winklach sie zajebi*** bawimy cala ASRT i jest git :)

 

O to wlasnie nam chodzi i to koontynuujemy i bedziemy (mam nadzieje) koontynuowac co roku :)

 

I O JEDEN DZIEN DLUZEJ...... :icon_twisted:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...